למה לאה מסר נעדרה?

למה לאה מסר נעדרה?

נעדר בקרב. אמא מתבגרת 2 אלום לאה מסר היה חסר במיוחד מה אמא מתבגרת: מפגש משפחתי טריילר עונה 2 אשר שוחרר על ידי MTV ביום שלישי, 13 בדצמבר, והמעריצים תוהים היכן היא הייתה. המשיכו לקרוא לכל מה שאנחנו יודעים על הסיבה שלאה נעדרה.

מה זה 'אמא מתבגרת: איחוד משפחתי'?

עונה 1 של סדרת הספין-אוף של MTV כללה שמונה מהאמהות המפורסמות מ אמא נוער OG ו אמא מתבגרת 2 מתכנסים בסן דייגו, קליפורניה, כשהם "יוצאים לחופשה טרופית הכוללת אורחים בלתי צפויים, חברויות חדשות וצלילות עמוקות לדרמה משפחתית ומערכות יחסים".

כל אישה הביאה את האחר המשמעותי שלה, אביו של הילד או בן משפחה אחר בזמן שעברו שבועיים של טיפול מעורב בפעילויות קבוצתיות.

ואילו לאה – שחולקת את הבנות התאומות עליאה ואליאנה עם האקסית קורי סימסכמו גם הבת אדלין עם האקס ג'רמי קלברט – הגיעה לבד לעיר קליפורניה על שפת הים, מאוחר יותר הצטרף אליה ארוס לשעבר ג'יילן מובלי.

האם לאה מסר מככבת בעונה 2 של 'אמא מתבגרת: איחוד משפחתי'?

בדומה לעונה 1, עונה 2 של אמא מתבגרת: מפגש משפחתי יציג את הנשים המתאחדות באורגון – הפעם הצטרפו האמהות של אמא מתבגרת: צעירה ובהריון. לעומת זאת, בניגוד לעונה הראשונה, לכוכבי הריאליטי יצטרפו אמותיהם בצפון מערב האוקיינוס ​​השקט.

למרות הטריילר שטען ש"כולם ואמא שלהם מוזמנים", מעריצים הבחינו במהירות כי יליד מערב וירג'יניה לא מופיע בטריילר.

"איפה לאה?" מעריץ אחד שאל, בעוד אחר שאל, "אז זה אומר שליאה כבר לא חלק מה- [Teen Mom] זִכָּיוֹן?"

אמנם לא ברור מדוע לאה החליטה לא להשתתף במפגש המשפחתי, שצולם בספטמבר 2022, אך כעת היא מגדלת את שלוש בנותיה על רקע פרידתה מקצין הסייבר של צבא ארה"ב.

מתי עונה 2 של 'אמא מתבגרת: מפגש משפחתי' בבכורה?

"התכונן לאמא של כל המפגשים," קטלין בלטיירה שֶׁל אמא נוער OG תהילה אמרה בטריילר לעונה הקרובה. אמא מתבגרת: מפגש משפחתי חוזר ביום שלישי, 3 בינואר.

קישור מקור