למה סמי חסם את סנוקי?  הסבר על דרמה

למה סמי חסם את סנוקי? הסבר על דרמה

דם רע? לא רק יש סמי "מתוקה" ג'אנקולה סירב להשתתף ב חוף ג'רזי ספין-אוף, חוף ג'רזי: חופשה משפחתית, מאז הבכורה שלו ב-2018, אבל היא גם לכאורה לא רוצה מערכת יחסים עם כמה מהכוכבים שלה לשעבר.

"אני עדיין חסום," ניקול "סנוקי" פוליצי סיפר Us Weekly במהלך צ'אט בינואר 2023 לקראת הבכורה של עונה 6.

בעוד שסנוקי נראה ככוכב היחיד שנאסר עליו לצפות או לתקשר עם סמי באמצעות מדיה חברתית, ג'ני "ג'ווווו" פארלי צלצל ואמר, "אני כנראה הולך להיות [blocked] אחרי היום."

הבעלים של סנוקי שופ פתחה בעבר על חסימתה על ידי הקוסטר לשעבר שלה במהלך ראיון עם E! חֲדָשׁוֹת בספטמבר 2022.

"ניסינו להחזיר אותה [on the show] כמו לפני שנתיים, כולנו שולחים לה הודעה ואומרים, 'בואי לארוחת ערב אחת. למה לא?'" אמרה ניקול לשקע. "והיא פשוט תמיד אומרת, 'לא, אני לעולם לא אעשה את התוכנית הזו שוב'. לא רצינו לדחוף את זה".

סנוקי המשיכה ואמרה שהיא פנתה בחזרה לאחרונה אבל ההודעות שלה לא עברו.

"הלכתי לשלוח לה הודעה לפני זמן מה והיא חסמה אותי", אמר כוכב הריאליטי. "אני לא יודע מה עשיתי. זה מצער כי נשמח שהיא תחזור. היא חלק מהתוכנית. אני מרגיש שזה לא מלא אלא אם כן כולנו שם. זה עצוב."

גם חבריו של יליד צ'ילה שקלו את הנושא מייק סורנטינו מספרים TooFab הוא לא "יודע למה סמי חסם את סנוקי".

"שמעתי את הדבר על ניקול, זה פראי! זה בהחלט עסיסי שם", אמר The Situation בינואר 2023. "אני חושב שהיא חסמה אותה לאחרונה שוב, למען האמת איתך."

מייק הוסיף כי הוא מאמין "[Sammi] חסם אותה ואז ביטלה את החסימה שלה", וציין כי לאחר שפרצו החדשות על החוויה הקשה, הבעלים של Sweetheart Styles אולי ביטלה את החסימה של סנוקס.

"ואז ברור, ברגע שזה שכך, היא חסמה אותה שוב, וזה מטורף", טען.

סמי, סנוקי וסיץ' נדחקו לכוכב על כשהצטרפו לצוות השחקנים של MTV חוף ג'רזי בשנת 2009. השלישייה – יחד עם הכוכבים JWow, רוני אורטיז-מאגרו, ויני גואדגנינו, פול דלוקיו ו אנג'לינה פיברניק – עברו לגור בבית ב- Seaside Heights בניו ג'רזי וחיו את שנות ה-20 הפרועות שלהם במצלמה. בעוד סמי היה היחיד מבין חברי השחקנים המקוריים שהחליט לא להצטרף לאתחול של 2018, רוני גם התרחק מאז מהסדרה.

עונה 6 של חוף ג'רזי: חופשה משפחתית בכורה ביום חמישי, 26 בינואר, בשעה 20:00 ET ב-MTV.

קישור מקור