למה סנוקי לא תצטרף ל'RHONJ' תוך פיוד

עושה תיקון. אנדי כהן גילה למה הוא אמר ניקול "סנוקי" פוליצי לעולם לא יצטרף לצוות השחקנים של עקרות בית אמיתיות של ניו ג'רזי.

שנה אחת לאחר שאנדי, בן 54, החל את הריב שלו עם ניקול, בת 35, על ידי הצהרה RHONJ סופר-מער כנראה לעולם לא יופיע בתוכנית, השניים דיברו על הסכסוך במהלך פרק יום שני, 23 בינואר, של "אנדי כהן לייב" של SiriusXM.

"עכשיו סנוקי ואני היינו במלחמה ציבורית שלא התלהבתי ממנה כי אני לא רוצה להיות איתך במלחמה, סנוקי," פתח אנדי.

אחרי שניקול אמרה שאנדי היה "סרקסטי" כשהיא הביעה בעבר עניין להופיע בבראבו תראה את ה צפו במה שקורה בשידור חי המארח לקח זמן להסביר מדוע הוא לא חושב שהיא מתאימה RHONJ.

"אמרתי, 'אני לא רואה את זה'. ימין. הייתי כמו, 'אני לא רואה את זה בכלל. אי פעם,'" אמר אנדי. "עכשיו זו הסיבה שאמרתי את זה: אני רואה אותך כאחד מהפנים של MTV והפנים של חוף ג'רזי."

הוא המשיך, "ואז בשבילי, זה כמו לשים את מיקי מאוס בסרט מצויר של באגס באני. זה שונה מדי. אתה יודע למה אני מתכוון?"

ניקול אמרה שהיא "לא כועסת" על ההיגיון של אנדי, אם כי הודתה שהטון שלו שפשף אותה בצורה לא נכונה כשהם דנו לראשונה ברעיון.

"פשוט לא אהבתי את הקטנה שלך, 'נה, אני טובה'," היא הסבירה. אנדי ענה, "לשם אני לוקח את זה רחוק מדי."

ה חוף ג'רזי: חופשה משפחתית הכוכב הבטיח לאנדי שהיא עדיין "אוהבת" אותו לפני שהוסיף, "סנוקי ואני לא במלחמה".

הצמד התייחס לחוסר ההסכמה שלהם לאחר שאנדי דיבר על הריב ביניהם במהלך פרק של WWHL ביוני 2022, בו הופיעה חברתה של ניקול ג'ואי קמאסטה בתור הברמן האורח.

Shutterstock (2)

"עכשיו, אני במאבק מזויף עם סנוקי שהוא לא דבר אמיתי. אני אוהב את סנוקי, בסדר?" אנדי אמר לג'ואי, בן 44. "אני מרגיש שאנשים ממשיכים לנסות לתקוע אותה ולדרבן אותה למשהו, ואז זה נכנס לעניין שהיא ואני בריב. תוכל בבקשה להגיד לה שאני אוהב את סנוקי?"

לאחר שהסביר שהוא משייך את ניקול ל-MTV ולא לבראבו, אנדי נתן דוגמה לכוכבים אחרים שלא יתאימו ל- עקרות בית אמיתיות זִכָּיוֹן.

"אז בראש שלי, פשוט חשבתי שזה כמו לשים קרדשיאן, כמו, עוד תוכנית שאין לה שום קשר לזה", הוא שיתף. "זה כמו שני עולמות שונים. זה היה הדבר היחיד שלי. זה לא היה שום דבר אישי".

קישור מקור