למה קודי בראון ומרי בראון נפרדו?

זה נגמר! נשות אחות כוכב מרי בראון אישרה כי נישואיה ל קודי בראון הסתיים לאחר 32 שנים. המשיכו לגלול כדי לגלות את הסיבה מאחורי הפיצול שלהם, רמזים שרמזו שנישואיהם היו בבעיה ועוד.

למה מרי בראון וקודי בראון נפרדו?

בזמן מאשר את הפיצול שלהם בקטע טיזר מהספיישל של 18 בדצמבר נשות אחיות: אחד על אחד שותף על ידי אֲנָשִׁים, מרי, בת 51, הסבירה שזה הרעיון של קודי לסיים את נישואיהם.

במהלך הקטע, מרי צפתה בקליפ של קודי, בן 53, שקבע שהוא לא מחשיב את עצמו נשוי לה יותר. "אם היא רוצה להמשיך הלאה ולהתחתן עם אחר, היא לא הייתה מתווכחת איתי", אמר הפטריארך בראון בכתב וידוי.

"זה פשוט לא נשמע לי הגיוני שהוא יהיה כל כך מתוסכל מכריסטין ויגיד, 'היא בדיוק קיבלה את ההחלטה הזאת. לא התייעצנו, לא דיברנו, היא רק קיבלה את ההחלטה ואז הוא אומר, 'לא, אני לא מחשיב את עצמי נשוי למרי'", אמרה מרי למנחה. סוקניה קרישנה בתגובה להערה שלו. "כאילו, הוא פשוט קיבל את ההחלטה. אף פעם לא שמעתי אותו אומר לי את זה".

בעוד מרי הודתה שיש לה ולקודי בעיות במשך שנים, כוכבת הריאליטי אמרה שהיא מתקשה לקבל שהנישואים שלהם הסתיימו.

"גם מאז שהיה בפלגסטף, הוא גרם לי להאמין שהוא ניסה", המשיכה. "אתה יודע, יום השנה הראשון שלנו שהיה לנו כאן בפלגסטף, זה היה עידוד להתחלה חדשה, בניגוד ליום השנה האחרון הזה שהוא כמו, 'אני אפילו לא יודע למה קראת לי מרי'. הוא אומר, 'אנחנו לא נשואים. אנחנו לא מתנהגים כמו נשואים'".

מרי הוסיפה: "אמרתי לו, 'אז אם זה המקום שבו אנחנו נמצאים, אתה לא חושב שצריך להתייחס לזה בפומבי?' והוא אמר, 'לא, אני לא רוצה להתייחס לזה. אני לא רוצה שזה יהיה בפומבי כי אני לא רוצה את השיפוט הזה'".

כשהמארח שאל היכן היא עומדת עם קודי היום, מרי השיבה: "טוב, הוא כבר קיבל את ההחלטה. הרגע ראית אותו אומר את זה."

למרות תחושותיו של קודי שנישואיהם הסתיימו, מרי אמרה שהיא מוכנה להשקיע את העבודה כדי לשפר את מערכת היחסים ביניהם. עם זאת, היא אמרה שאב ל-18 אינו "מעוניין" לגרום לדברים לעבוד.

האם היו רמזים לפיצול של קודי בראון ומרי בראון?

קודי ומרי התמודדו עם מספר מכשולים מאז קשרו בשנת 1990. בשנת 2014, הזוג התגרש כדי שקודי יוכל להינשא באופן חוקי לאשתו הרביעית, רובין בראון, על מנת לאמץ את ילדיה ממערכת יחסים קודמת. למרות שכבר לא היו נשואים כחוק, קודי ומרי נשארו יחד בנישואים רוחניים.

הוא היה פתוח לגבי רגשותיו כלפי מרי בשנים האחרונות, וציין שהיא הייתה יותר חברה מאשר בת זוג. "קודי ואני – ניהלנו שיחה לאחרונה, שכזה הסתכם, 'אנחנו חברים.' מה שאני מניח שזה דבר טוב. אני מניח שיש לי תקווה ליותר מזה", הסבירה מרי בפרק בדצמבר 2021. "קודי אמר לי כמה דברים לאחרונה שגורמים לי להאמין שאין לתקן את מערכת היחסים שלנו."

"אם אני עוזב ואעזוב, אז זה לא ישתפר", הוסיפה. "אני לא הולך לשום מקום."

במהלך פרק ינואר 2022 של TLC הופעה, מרי הודתה בפני רובין שהיא מרגישה כמו "אאוטסיידר" במשפחה שלהם. "אני לא מרגיש שאני חלק ממשפחת בראון. זה הדבר המוזר הזה", הוסיפה אמו של אחד מאוחר יותר בכתב וידוי. "האם אני אישה אחות כשאין לי בעל? ויש לי בעל, מבחינה טכנית, אבל נכון? … זה מוזר."

בינתיים, מרי רמז שיש צרות בגן העדן בכך שחגג כמה רגעים גדולים בלי קודי. בינואר 2022, מעריצים שמו לב שהיא לא בילתה את יום הולדתה ה-51 עם איש העסקים כששיתפה פוסט על היום באמצעות אינסטגרם.

האם מרי בראון הייתה מודעת לבעיות בנישואיה לקודי בראון?

מרי היא האישה השלישית שמסיימת את נישואיה עם קודי.

בנובמבר 2021, כריסטין בראון הודיעה שהיא עזבה את קודי לאחר יותר מ-25 שנות נישואים. כשנה לאחר מכן, בקשר פרסמה את החדשות ג'נל בראון נפרד מקודי בדצמבר.

לאחר שפרצו חדשות ג'אנל והפרידה של קודי, סיפר מקורב באופן בלעדי בקשר זֶה מרי "קוראת" את "הדגלים האדומים" במערכת היחסים שלהם.

באדיבות מרי בראון/אינסטגרם

"היא הודתה בזה היחס שלו אליה היה מטריד", הסביר המקור, והוסיף כי הוא "מעלים עין" כלפי "הבעיות" שלו עם אשתו הראשונה. לאחר שתיים מנשותיו עזבו את נישואי הרבים שלהןקודי הרגיש שהוא "מאבד את האחיזה" על "חייו המושלמים של פעם".

במהלך פרק בדצמבר 2022, Meri השוותה את הבעיות שלה עם קודי לאלה שהוא חווה עם כריסטין.

"מעניין לשמוע אותו מדבר על זה, ועל ההקבלות לכך [are] קורה איתו ועם כריסטין ואיתי והוא [sic]" היא אמרה במהלך הווידוי שלה. "זה די מטריד כי, כמו, כמה מהדברים שהוא מתוסכל לגביהם עם כריסטין, הוא עשה לי. אה, הוא רוצה לעבוד על זה עם כריסטין, אבל לא אני".קישור מקור