למה קודי וכריסטין בראון נפרדו?

צרות בגן עדן. נשות אחות כוכב כריסטין בראון זעזעה מעריצים בנובמבר 2021 כשהודיעה שהיא עוזבת את בעלה, קודי בראון, אחרי יותר משני עשורים ביחד. מאז היא עזבה את פלגסטף, אריזונה, ואת נשותיה לשעבר, מרי בראון, ג'נל בראון ו רובין בראוןכדי לחזור ליוטה. המשיכו לקרוא כדי לראות את כל הפרטים על הפיצול של כריסטין וקודי.

למה קודי וכריסטין נפרדו?

הדינמיקה של המשפחה הפוליגמית הייתה מתוחה בעבר, אך ההנחיות הנוקשות של קודי למגיפת COVID-19 חשפו במלואן את הסדקים ביחסים שיש לקודי עם נשותיו.

אחד הכללים שהציב הפטריארך כדי למנוע את התפשטות COVID-19 בקרב המשפחה של 23 נפשות כלל בידוד קפדני. פירוש הדבר היה שנאסר על הנשים ועל ילדיהן לבלות זו עם זו מלבד אלה שבמשקי הבית הקרובים שלהן. בינתיים, קודי היה נוסע בין הבתים. הכלל הזה הותיר טעם חמוץ גם בפיהם של כריסטין וגם בפי ג'אנל, אבל מרי ורובין צייתו לו כמו גם בשאר הכללים.

עם זאת, המסמר האחרון בארון המתים של כריסטין מתגלה בפרק ה-23 בינואר כאשר קודי מגלה שהוא כבר לא רצה "מערכת יחסים אינטימית" איתה.

"הוא אמר, 'אני לא מעוניינת בנישואים אינטימיים יותר'", הסבירה כריסטין בפרק. "אני לא בסדר להישאר בנישואים שבהם אין אינטימיות."

באדיבות כריסטין בראון/אינסטגרם

זו לא הפעם הראשונה שקודי מודיע לאחת מנשותיו שהחלק ה"אינטימי" של מערכת היחסים שלהם הסתיים.

"קודי ואני – ניהלנו שיחה לאחרונה, זה סוג של הסתכם ב"אנחנו חברים.' מה שאני מניח שזה דבר טוב", אמר מרי במהלך וידוי בעונה 16. "אני מניח שיש לי תקווה ליותר מזה". עם זאת, היא הסבירה עוד שהיא לא תעזוב את המשפחה.

קודי אמר למפיקי תוכנית הריאליטי, "מערכת היחסים שלי עם מרי היא לא סוג מערכת היחסים שבה אני הולך לדבר איתה כל יום".

כריסטין פתחה מאוחר יותר את הקש האחרון במערכת היחסים שלהם ואמרה, "הוא שבר את הלב של הילדה הקטנה שלי".

בתם יסבל עברה ניתוח לתיקון עקמת בספטמבר 2020 שדרש נסיעה לניו ג'רזי. קודי בחר לדלג על המבצע כדי להימנע מנסיעות בתוך מגיפת הקורונה.

"הייתי שם עם יסבל כל הזמן בניו ג'רזי לניתוח. ואני זוכר שהם ציינו, כמו, 'אתה כאן לבד? איפה בעלך?'" אמרה כריסטין אֲנָשִׁים בחודש אוגוסט. "אני כמו, 'הו, הוא לא כאן'. והם כמו, 'וואו, זה לא קשה?' ואני כמו, 'לא, קשה לה'. ליסבל קשה אבל לא קשה לי. זו הייתה קריאת השכמה טובה. בסופו של דבר הייתי מעדיפה שהוא יהיה שם, כמובן, כי זה מה שיסבל הייתה צריכה. אבל לא הייתי צריך אותו יותר."

"אני באמת מתקשה להישאר עם בחור שאני לא מכבד. הבנתי את COVID, ולמה הוא לא יכול לבוא, אבל היא לא. ועדיין קשה לה עם זה", הוסיפה. "זה לא היה רק ​​ההיבט הפיזי של האינטימיות שלא היה לנו. זה היה הרובד הזה של אהבה, מחויבות ואמון".

מתי קודי וכריסטין נפרדו?

בטיזר של הפרק של 23 בינואר, קודי צילם את עצמו במוסך של כריסטין, שם החפצים שלו נארזים בקופסאות.

"הספרים של קודי. הבגדים של קודי", אמר האב ל-18 כשהביט בקופסאות. "אני מניח שהעבירו אותי מהבית."

לפני עליית העונה, כריסטין הודיעה למעריצים שמערכת היחסים שלה עם קודי הסתיימה דרך אינסטגרם בנובמבר 2021.

"אחרי יותר מ-25 שנים ביחד, קודי ואני התרחקנו ועשיתי את ההחלטה הקשה לעזוב", כתבה אז כריסטין. "נמשיך להיות נוכחות חזקה זה בחייו של זה כשאנו הורים לילדים היפים שלנו לתמוך במשפחה הנפלאה שלנו. בשלב זה, אנו מבקשים את החסד והאדיבות שלכם בזמן שאנו מנווטים את השלב הזה בתוך המשפחה שלנו. באהבה, כריסטין בראון."

קודי גם עלה לאינסטגרם עם הצהרה מאשר את החדשות על הפרידה שלהם.

"ההחלטה של ​​כריסטין לעזוב מגיעה עם מידה רבה של עצב", כתב לאחר שכריסטין פרסמה את הצהרתה. "נהנינו שנים רבות יחד ויש לי כמות גדולה של כבוד והערצה אליה. למרות שאנו מתקדמים בדרכים שונות, תמיד נישאר הורים מחויבים”.

כריסטין וקודי נישאו רוחנית ב-25 במרץ 1994, והם חולקים שישה ילדים יחד: אספין, מיקלטי, גוונדלין, יסבל, טרולי ופיידון.

קישור מקור