למה קייטי מלוני, טום שוורץ נפרדו? פרטי גירושין

פיצול מפתיע. חוקי Vanderpump OGs קייטי מלוני ו טום שוורץ הודיעו שהם נפרדים במרץ 2022, כמעט שלוש שנים אחרי שהם קשרו את הקשר במהלך חתונה בטלוויזיה. האוהדים היו עצובים לגלות כי הראשון והארוך ביותר חוקי Vanderpump בני הזוג עזבו את זה, אבל למה הם נפרדו? המשך לקרוא כדי לגלות.

קייטי מלוני מגישה בקשה לגירושין מטום שוורץ לאחר שהכריזה על פיצול

קייטי הגישה את מסמכי הגירושין שלה בבית המשפט ואן נויס מזרח במרץ, על פי מידע בית המשפט העליון של מחוז לוס אנג'לס שנצפה על ידי בקשר בזמן.

הפודקאסטר "אתה הולך לאהוב אותי" פרסמה בעבר את החדשות המצערות על הפרידה שלהם דרך אינסטגרם שבוע קודם לכן, שכן שמועות על פרידה הסתחררו לאחר שזוהתה ללא טבעת הנישואין שלה.

"אחרי 12 שנים בהרפתקה דרך החיים ביחד טום ואני מסיימים את הנישואים שלנו. הסוף הזה לא נתקל בטינה או איבה, אין צדדים לבחור", היא הַצהָרָה לקרוא. "יש לנו הערצה עמוקה זה לזה שתמיד תישאר, ואנחנו מוקירים את הידידות שלנו. למרות שאנו עשויים להיות בדרכים שונות, נמשיך לאהוב ולתמוך אחד באושרו של זה".

הבעלים המשותף של טום טום פרסם הצהרה משלו באותו יום, לצד תמונות נסיגה של הצמד. "טוב, זה מבאס. איך אני אמור ללכוד 12 שנים של אהבה בכיתוב האינסטגרם המשומר ב-af-kin?" שֶׁלוֹ כּוֹתֶרֶת לקרוא. "באיזו תמונה אני אמור להשתמש? האם יש גופן שכדאי לשבור?" הוא המשיך.

"היו לנו כמה מהתקופות המאושרות, הרומנטיות והכיפיות ביותר שאפשריות מבחינה אנושית במהלך מערכת היחסים שלנו. אני מדבר על שמחת גן עדן עלי אדמות. היא לימדה אותי כל כך הרבה על אהבה ועל להיות שותף טוב יותר".

באדיבות תום שוורץ

קייטי מלוני חושפת מה השתבש בנישואיהם

אישיות הריאליטי נכנסה עמוק לתוך הצרות הזוגיות שלה במהלך הופעה באפריל בפודקאסט "נפגשנו באקמה" בהנחיית לינדזי מסלאר. לדברי קייטי, הצרכים שלה לא זכו להכרה או מילוי בנישואים, מה שהוביל למאבקים בריאותיים נפשיים ורגשיים.

"לא הצלחתי לזהות את זה עדיין כי לא יכולתי להודות או להבין שעדיין זה יכול להיות מערכת היחסים שלי", אמרה. "לא רציתי, כי ברור שהייתי מאוהבת בו, והוא היה האדם שרציתי להיות איתו. זה פשוט דבר שקשה להשלים איתו".

קייטי מלוני וטום שוורץ עוזבים את ביתם

קייטי פרסמה כיתוב מרגש באינסטגרם ביוני לצד תמונה שלה יושבת בבית הריק שבו היא וטום גרו לפני הפירוד. למרות שהודתה שה"להתראות" כאבה "מאוד", הברבולבריטי שיתפה את הרגעים האהובים עליה בזמן שהיא גרה בבית.

"קשה לתאר את הרגשות והמילים. לסגור את הפרק הזה על חיי מרגיש כמו להשתתף בהלוויה שלי. אבל אני חיה מאוד", היא כּוֹתֶרֶת לקרוא. "תודה לבית על שהיית הבית הכי מואר, על הזיכרונות, על שהיית המקדש שלי, על שנתת לי להלביש אותך כמו סרט סימן היכר בחג המולד ועל כך שהיית שלנו. אני אתגעגע לחזור הביתה."

קייטי מלוני וטום שוורץ נשארו חברים בעקבות הפיצול שלהם

טום פרץ על הפרידה החביבה שלו מהאקסית שלו במהלך הופעה באוגוסט בפודקאסט של קייטי תוך שהוא משתולל שהם עשו "עבודה טובה" כשהם התגרשו אחד מהשני.

"אנחנו עדיין מסתובבים, לא בצורה לא בריאה ומוגזמת, אבל אנחנו נותנים זה לזה מרחב, גבולות", שיתף. "אנחנו עדיין חברים, אנחנו עדיין בודקים אחד את השני."

האם קייטי מלוני וטום שוורץ המשיכו מאז שנפרדו?

הבעלים המשותף של השוורץ אנד סנדי כנראה התחבר ל VPR costar רקל לוויס בְּ- שיאנה שיהחתונה של באוגוסט.

"כנראה שהייתה מעורבת שתייה מרובה", אמר מקורב Us Weekly בזמנו, בעודם מודים ששמעו "דרך הגפן" ש"קרה יותר" בין כוכבי הריאליטי.

הנציגים של טום וראקל לא הגיבו מיד בקשר'בקשות של תגובה. לנציג של קייטי "לא הייתה תגובה" כשהגיעו אליו בקשרבקשתו של תגובה בנוגע לחיבור של טום ורקל.

למרות שהם עדיין לא הגיבו על השלכתם, טום הודתה בעבר שהיא הייתה "מגניבה כמו מגניבה", במהלך הופעה בפודקאסט "Schenanigans" של Scheana ששודר באוגוסט.

"הייתי כל כך שקוע בעולם הקטן שלי והייתי נשוי – מעולם לא הקדשתי זמן להכיר את ראקל", אמר. "היא תמיד הייתה מגניבה. פשוט אף פעם לא באמת לקחתי [the] הגיע הזמן להשקיע בה", המשיך המסעדה.קישור מקור