למה קים קרדשיאן, פיט דיווידסון נפרדו? פרטי הפרידה

סופה של תקופה. קים קרדשיאן ו פיט דיווידסון הפך לזוג אהוב על מעריצים לאחר שהחלו לצאת בסוף אוקטובר 2021. לאחר שנאלצו להסתגל לרומנטיקה למרחקים ארוכים, קרדשיאנס כוכב ואת סאטרדיי נייט לייב אלום החליט להיפרד, בקשר אושר ב-5 באוגוסט. כעת מעריצי "קייט" שבורי לב וסקרנים מדוע ציפורי האהבה לשעבר נפרדו לפתע לאחר שעברו כל כך הרבה ביחד.

המשיכו לקרוא כדי לגלות את כל מה שאנחנו יודעים על למה קים ופיט הפסיקו.

קים ופיט היו בתחילה מערכת יחסים נמוכה

לאחר שנוצר קשר במהלכה SNL הופעת הבכורה של אירוח באוקטובר 2021, אמר מקור בלעדית בקשר ש"ניצוצות עפו על הסט" של סדרת ה-NBC המצליחה, כשהזוג אפילו חלק את הנשיקה הלא רשמית הראשונה שלהם במהלך האייקוני שלהם אלאדין מערכון פארודי.

"קים מעולם לא ציפתה לזה", אמר מקורב בנובמבר 2021. "פיט מצחיק אותה. כיף לה איתו. "היא לא חושבת יותר מדי על דברים בשלב זה. זה כל כך מוקדם. כל מה שהיא יודעת כרגע זה שהוא מתוק".

השניים נצפו נהנים מלילות דייטים מחוף לחוף בסוף אוקטובר עד תחילת נובמבר של אותה שנה, כולל ביקור במועדוני לילה ומסעדות בניו יורק ובחווה המפחידה של נוט בבואנה פארק, קליפורניה.

סטיבן לאבקין/BEI/Shutterstock

באמצע נובמבר, האישיות של Hulu והקומיקאי שברו את האינטרנט כאשר הם נראו מחזיקים ידיים בפאלם ספרינגס, קליפורניה, ומאשרים שהם, אכן, פריט. עם זאת, קים ופיט הצליחו לשמור על אהבתם החדשה בצורה שקטה לקראת סוף 2021, מכיוון שהם נמנעו מלהגיב על מערכת היחסים שלהם בפומבי למשך שארית אותה שנה.

למעשה, ה מלך סטטן איילנד השחקן אפילו התגרה בקהל במהלך הופעה ב- לילה מאוחר עם סת' מאיירס.

"אני רוצה להתייחס למשהו – אני מרגיש שאני רוצה לאשר אם זה אמיתי או שמועה", מנחה סת' מאיירס אמר לפיט בפרק בנובמבר 2021. "זה משהו שקראת עליו הרבה בעיתונות," הוסיף המארח, ופיט הגיב לו, "יש הרבה אנשים שאני הולך ליד אנשים הם כמו לוחשים ועושים עלי עיניים. אבל זה נכון – יש לי הופעה על טובי שיוצאת".

פיט תמך בקים במהלך הדרמה של קניה ווסט

בינואר 2022, נראה היה שקים ופיט כבר לא התכוונו להסתיר את הרומנטיקה שלהם, מכיוון שהם נראו יוצאים לאיי בהאמה בתחילת אותו חודש. עם זאת, הזוג המאושר התמודד עד מהרה עם דרמה מבעלה לשעבר של קים קניה "יה" ווסט, איתה היא חולקת את הילדים נורת', סיינט, שיקגו ומזמור ווסט, במהלך הגירושים המתמשכים שלהם. באותו חודש, האמן "Stronger" הוציא את הסינגל שלו "Eazy", המפורסם בפיט בפסוק אחד של השיר: "אלוהים הציל אותי מההתרסקות הזו, רק כדי שאוכל לנצח את התחת של פיט דיווידסון".

בחודש שלאחר מכן, Ye פרסם התלהמות ציבוריות מרובות נגד יחידת המתאבדים מככב דרך אינסטגרם, וקורא לו "Skete" כדרך להעליב אותו. עד מרץ, הראפר "בוקר טוב" הוציא קליפ מפוקפק לשיר שלו "Eazy", שכלל רגע שלו קובר את פיט בחיים בקליפ חימר מונפש.

ב-13 במרץ, נראה היה שלאיש המצחיק נמאס מהדיסים של זוכה פרס הגראמי, שכן Ye שיתף סדרה של סרטוני אינסטגרם המאשים את פיט בכך ששלח לו הודעות.

"החבר שלח לי הודעה, עצבן אותי, התרברב על כך שאני במיטה עם אשתי", טען יי באחד מכמה קליפים. "אני יודע בפומבי במשך שנה וחצי, נגררתי ואיך היא לא אשתי והיא [doesn’t] יש את שם המשפחה, ועכשיו, הוא שלח לי הודעה… מתרברב איך הוא במיטה עם אשתי, ואני כמו, 'מי צופה בילדים שלי?' אם הוא שולח לי הודעות, מתפאר בכך שהוא במיטה עם אשתי".

באותו יום, חברו של פיט ו SNL סוֹפֵר דייב סירוס שיתפו צילומי מסך של השיחה לכאורה בין פיט ל-Ye.

"יו, זה סקטה," נכתב בהודעה הראשונה בתמונה, לכאורה של פיט. "אתה יכול בבקשה לקחת שנייה ולהירגע? השעה 8 בבוקר וזה לא חייב להיות ככה. קים היא ממש האמא הכי טובה שפגשתי אי פעם. מה שהיא עושה בשביל הילדים האלה מדהים ואתה כל כך בר מזל שהיא אמא של הילדים שלך, החלטתי שאני לא אתן לך להתנהג אלינו ככה יותר וגמרתי לשתוק. תגדל את ה-f-k למעלה."

בטקסט נפרד, שלכאורה היה גם יליד סטטן איילנד, הוא כתב, "אני בלוס אנג'לס למשך היום אם אתה רוצה להפסיק להיות ילד כלבה קטן באינטרנט ולדבר".

בתוך הדרמה, סיפר מקור בלעדית סגנון חיים שקים "נשען" על פיט לתמיכה רגשית לאורך כל המצב הסוער.

"התקפות קניה הן פשוט מרושעות ולא מתבקשות, ופיט רואה כמה זה משפיע עליה", אמר המקורב. "הוא הכתף שהיא צריכה עכשיו והוא לא עושה את זה מסיבה כלשהי מלבד שאכפת לו ממנה."

המקור הוסיף כי פיט "היה שם בשבילה באופן אישי כדי להחזיק אותה והוא מרים את שיחות הטלפון שלה בשעות הלילה המאוחרות".

"גם אם הרומן ייגמר מתישהו, היא אומרת שהיא מעריכה את זה שהוא בחור טוב ומוצק, והוא עומד במילה שלו", סיכם המקורב.

למה קים ופיט נפרדו?

אחרי חודשים של פוסטים מקסימים באינסטגרם, חופשות ביחד ואפילו טיולים עם ילדיה, מספר מקורות אישרו את בקשר שהשניים הפסיקו את זה עד אוגוסט.

"הם התפצלו בשלום השבוע", אמר מקורב אחד ב-5 באוגוסט.

החדשות הגיעו לאחר שסיפר מקור Us Weekly שהם חוו אתגרים עם מרחק רב, מאז שפיט היה באוסטרליה בצילומים לפרויקט חדש וקים חזרה לארה"ב

"הם שולחים זה לזה מכתבי אהבה בזמן שהשני ישן ו-FaceTime בכל פעם שלוחות הזמנים שלהם מתקשרים", אמר המקור מוקדם יותר באותו החודש. "המרחק היה קשה, אבל אפילו תקשורת למרחקים ארוכים מרגשת עבורם."

קישור מקור