למה קנדל ג'נר ודווין בוקר נפרדו?

למה קנדל ג'נר ודווין בוקר נפרדו?

גדלים בנפרד. קנדל ג'נר ו דווין בוקר נפרדו רשמית, בקשר יכול לאשר, לפחות בינתיים.

אומר מקור בקשר "שיש להם היה בנפרד כבר שבוע-שבועיים". המקורב מוסיף שהם "לוקחים מקום לעבוד על חייהם שלהם כרגע".

הידיעה הראשונית לפיה הזוג החליט להיפרד התפרסמה ב-22 ביוני כאשר דווח כי הם לוקחים זמן בנפרד.

"קנדל מרגישה שהם בדרכים שונות", אמר מקור בידור הערבעם משפט נוסף שאמר שהשניים "ניהלו דיונים לגבי עתידם אבל הם לא באותו עמוד".

השניים הפילו רמזים שהיו צרות בגן עדן שבועות לפני כן בקשר אישר את הפיצול. אף אחד מהם לא פרסם שום דבר ברשתות החברתיות על יום השנה השנתיים שלהם ב-12 ביוני 2022, לאחר שהסב תשומת לב רבה בשנה שקדמה לכך. יתר על כן, הספקולציות לגבי הפיצול שלהם גברו כאשר המעריצים הבינו שקנדל לא נראתה עם דווין במשך שבועות לאחר ששיתפה עדכונים גב אל גב דרך הסטוריז באינסטגרם שלה ב-18 ביוני עם חברתה הקרובה, הדוגמנית. פיי חדרה.

ה קרדשיאנס הכוכב ושחקן ה-NBA, 25, היו קשורים רומנטית מאז אפריל 2020, אך אישרו את הרומן השמועות רק ביום האהבה 2021.

"קנדל ודווין נפגשים, אבל לא רציניים ורק נהנים אחד עם השני", אמר מקור Us Weekly ביולי 2020.

למרות שהם היו זוג מאז יוני 2020, השניים הכירו זה את זה כמה שנים קודם לכן, נפגשו לראשונה כשדווין יצא קיילי ג'נרעכשיו החבר הכי טוב לשעבר ג'ורדן וודס. למעשה, קנדל והאקס שלה בן סימונס יצא לדייט זוגי עם ג'ורדן ודווין בזמן שהם היו אייטם ב-2018.

כשקנדל ודווין הציתו לראשונה שמועות על רומנטיקה באפריל 2020 לאחר שנראו יחד בטיול בסדונה, אריזונה, כוכבת הריאליטי ירה בחזרה בטרולים ברשתות החברתיות שביקרו אותה על מערכות היחסים שלה בעבר עם כוכבי NBA.

"הם מתנהגים כאילו אני לא בשליטה מלאה לאן אני זורק את הספה הזאת", צייצה קנדל בטוויטר באותו זמן, ומחאה כפיים למשתמשים שטענו שהספורטאים "העבירו" אותה.

בנוסף להגנה על חיי ההיכרויות שלה, קנדל, שהיא היחידה מבין אחיה ללא תינוק משלה, שיתפה בעבר שהיא מעדיפה לשמור על חייה הרומנטיים פרטיים בשל האופי האי-ודאי והאישי של מערכות יחסים.

"אני מאוד צעיר וכרגע אני מרגיש שמערכות יחסים הן לא תמיד סופר בטוחות ואני לא רוצה להסב יותר מדי תשומת לב למשהו אם אתה לא באמת יודע לטווח ארוך [what it’s going to be]", אמרה הדוגמנית ווג אוסטרליה במאי 2019. "מערכת יחסים נועדה להיות רק בין שני אנשים, והשנייה שאתה הופך אותה לעסק של העולם היא כשהיא מתחילה להתעסק עם שני האנשים מבחינה נפשית. כאילו ברגע שמכניסים את כולם, אתה מכניס את כל הדעות האלה למערכות היחסים שלך, ואני לא חושב שזה הוגן".

בני הזוג נראו יחד בפעם האחרונה במאי 2022 כשקנדל לקחה את דווין כדייט שלה לאחות קורטני קרדשיאןהחתונה של פורטופינו, איטליה.

קישור מקור