למה Snowdens לא בתוכנית

כשסדרת הריאליטי של TLC הגיעה להצלחה מחפש אחות אחות חוזרת לעונה 4 ביום שני, 6 ביוני, מעריצים הולכים להבין שאחד מהזוגות השנויים במחלוקת של סדרות הריאליטי לא יופיע: הסנודנס. אבל למה לא דימיטרי סנודן ואישה אשלי סנודן להיות בתוכנית? המשיכו לגלול למטה כדי לגלות על הדרמה שהתרחשה לאחר שהמצלמות הפסיקו לפעול לעונה 3.

מי הם אשלי ודימיטרי סנודן?

כשהזוג ערך את הופעת הבכורה שלהם בעונה 1 של מחפש אחות אחות, הם היו נשואים מבחינה רוחנית אך לא חוקית במשך תשע שנים וחלקו שלושה ילדים יחד: קנריה סנודן, ארמוניו סנודן וננופר סנודן. בני הזוג עוררו מיד מחלוקת מכיוון שבניגוד למשפחותיהם הפוליגמיות בסדרה, הם לא היו מעורבים באורח חיים ברבים מסיבות דתיות.

הם היו מעוניינים לחיות פוליגמיה בשל אמונותיהם הרוחניות והם שיתפו את מסעם כשחיזרו אחרי אחות פוטנציאלית בשם ג'וסלין. עם זאת, למרות שאשלי הייתה מוכנה לחלוק את בעלה עם אישה אחרת, לבני הזוג סנודאנס היה כלל אחד: לדימיטרי אסור היה להיות אינטימי פיזית עם אחותם הפוטנציאלית עד שתהיה מחויבות באמצעות נישואים.

דימיטרי וג'וסלין שברו את הכלל והתחברו לאחר הדייט הראשון שלהם. מכיוון שאשלי הרגישה שהיא כבר לא יכולה לסמוך על ג'וזלין, היא ודימיטרי סיימו את החיזור שלהם.

למה ונסה עזבה את הסנואונס?

בעונה 2, נראה שאשלי ודימיטרי פגשו את המשחק שלהם ונסה קובס. לאחר חיזור ואירוסין מלאים, ונסה, דימיטרי ואשלי השתתפו בטקס חתונה רוחני יפהפה ששודר בעונה 2. למרות שנראה היה שזה היה באושר ועושר עבור הפוליגמאי ושתי נשותיו, ונסה חשפה שהיא נפרדה עם דימיטרי אחרי עונה 2 הכל והסביר את הסיבה לפיצול.

"אני כל כך אוהב את אשלי, דימיטרי והילדים, ואמשיך לעשות זאת תמיד. עם זאת, האהבה והמחויבות שלי אליהם האפילו על האהבה והמחויבות שלי לעצמי. לא הייתי באמת כנה עם עצמי עד לאחרונה", היא כתבה באינסטגרם באפריל 2019. "התעלמתי מההדרכה הפנימית שלי שאמרה לי שאני לא שייכת איתם בכושר שהם צריכים אותי. עכשיו אני יודע שעצם זה שאתה אוהב מישהו (או משפחה), לא אומר בהכרח שאתה נועד להיות איתו. לפעמים הדינמיקה המבוססת שלהם אינה מותאמת לצמיחה האישית שלך ולדרך קדימה".

TLC/YouTube; באדיבות ונסה קובס

מדוע טיילר עזב את הסנודאנס?

כשדימיטרי ואשלי חזרו בעונה 3, הם קיבלו בברכה שתי נשים חדשות למשפחתן: טיילר מידלטון ו כריסטלין "כריסי" פטרסן. המשפחה קיבלה את פני טיילר וכריסי, כמו גם את שני ילדיה של כריסי, לביתם לביקור שהפך לשהות ממושכת כאשר מגיפת הקורונה הגיעה לשיא במרץ 2020.

מכיוון שעבודתו של דימיטרי הושפעה מהסגירות העסקיות הלא חיוניות, המשפחה החליטה שעדיף לדימיטרי וטיילר לעבוד בעבודות "מזדמנות וסיומות" בזמן שכריסי ואשלי נשארו בבית כדי לטפל בילדים. מספר שבועות לאחר הסגר, טיילר עזבה את בית סנודן בקליפורניה כדי לבקר את משפחתה בדאלאס – אך היא מעולם לא שבה.

שישה שבועות לאחר שעזבה, במהלכם לא הייתה לה תקשורת עם אף אחד מהסנודנס, טיילר הצטרפה לשיחת וידאו עם דימיטרי שבה הם סיימו את מערכת היחסים שלהם במצלמה.

טיילר עדיין עם הסנודאנס?  עדכון
באדיבות טיילר מידלטון/אינסטגרם

למה כריסי ודימיטרי נפרדו?

למרות פרידתו של דימיטרי מטיילר, נראה היה שמערכת היחסים שלו עם כריסי התקדמה ללא כל דרמה – עד כדי כך שהוא הציע לה נישואין והם קשרו את הקשר באופן חוקי זמן קצר לאחר מכן.

עם זאת, נראה שהלחץ של המגיפה גרם גם לבעיות ביחסיו עם יליד דרום אפריקה והם התפצלו. בקשר אישר שדימיטרי הגיש בקשה לגירושין מכריסי במאי 2021. על פי מסמכי בית המשפט שהושגו על ידי בקשר, הם הוכרזו רווקים באופן חוקי במרץ 2022 תוך כדי התהליך המתמשך. הגירושים שלהם עדיין לא הסתיימו סופית.

האם דימיטרי ואשלי עדיין ביחד?

אשלי ודימיטרי מצאו את עצמם לבד בנישואי הרבים שלהם שוב בשנת 2021. עם זאת, נראה שכל הדרמה סביב הפרידה שלהם מטיילר, כריסי והמגיפה גבתה מחיר ממערכת היחסים של אשלי ודימיטרי. לאחר חודשים של ספקולציות, אשלי אישרה שהיא ודימיטרי נפרדו.

"האמת שלי, כי מידע מוטעה מזיק: אני רווק ואסיר תודה לכל החיים ✨", כתבה אשלי בפוסט שנמחק מאז באינסטגרם ביולי 2021. "עם זאת, אני רוצה לשתף כמה טיפים שעשויים להפוך את זה העולם הוא מקום טוב יותר לכולם, במיוחד לאנשים שחווים טראומה: הימנע מלשאול שאלות אישיות של אנשים שאתה לא מכיר, באופן אישי. אם מישהו לא שיתף מידע אישי, רוב הסיכויים שהוא לא רוצה לדבר על זה עדיין, או בכלל. וזה בסדר! אתה תשרוד, אבל אין לך מושג כמה קשה הם עשויים לנסות לשרוד".

היא המשיכה, "אם אתה באמת מודאג לשלומו של מישהו, או מרגיש שהוא עשוי להפגין התנהגות חריגה, פנה אליו באופן פרטי או בקש עזרה ממישהו שאתה יודע שהוא קרוב אליו. אם אתה לא יכול לפנות אליהם באופן פרטי, פי 9 מתוך 10, זה לא עניינך. זה אולי נשמע קשה, אבל קשה יותר להטריד אנשים בגלל מידע שאתה חושב שהם חייבים לך כי אתה סקרן, כשאין לזה שום קשר אליך."

דימיטרי
Getty Images

"כל כך הרבה אנשים עוברים דרך דברים כבדים; יש חמלה בהמתנה שיוזמנו לעולמו של מישהו. אני יודע שכמה מכם חשו בשינויים, או שאולי אתם פשוט נהנים משערורייה טובה. אני נפעמת עמוקות מה-DM, מהצ'ק-אין, ממילות העידוד ומהחוויות המשותפות שאני מקבל מדי יום", הוסיפה אשלי. "למי שמפספס או מסרב לרמזים חברתיים, בואו ננרמל את ההשהיה ונאפשר לפולקס לחלוק דברים אישיים אם הם יבחרו. זה חסד. לקהל 'אתה סלבריטי אז נרשמת לזה': זה תירוץ מיושן להטריד ולהעליב אנשים שאתה לא מכיר. בריונות ברשת מזיקה".

היא המשיכה, "זה גם נותן לי לדעת שגם אתה עלול להיפגע, ויש לי חמלה על זה גם אם זה לא הדדי. כולנו בני אדם, מנסים להבין את החיים. אני לא שונה. אני מגנה את ההשמצות נגדי כזדוניות, ואני לא תומך בהשמצות של אחרים, אף פעם. זה מגניב אם אתה לא אוהב אותי, אלו החיים. עם זאת, יש כוח בניתוב מחדש של אנרגיה לדברים שאתה כן אוהב. ביטול מעקב הוא כלי לא מוערך לחיים שלווים".

"חסימה או הגבלת חשבונות הן גם תכונות סמים. עכשיו אני שמחה בכך שאני מאפשרת לפולקס לראות אותי עולה למעלה⛈????????" היא סיכמה. "עכשיו ברצינות? רק תהיו אדיבים, כולכם. אהבתי לכולם, במיוחד אלה שגדלים דרך כמה דברים כבדים????
#שיחה כנה."

קישור מקור