למידע נוסף על גריי ג'נינגס!

כמו שהצופים התאהבו ג'אז ג'נינגס על TLC's אני ג'אז, המעריצים גם הכירו את בני משפחתה כולל אביה, גרג ג'נינגס. המשיכו לגלול כדי ללמוד על גרג, העבודה שלו ועוד על המשפחה של ג'אז!

מי זה גרג ג'נינגס?

גרג הוא לא אחר מאשר אבא של ג'אז! לא רק הוא ואשתו, ג'נט ג'נינגס, שתמך לחלוטין בבתם במהלך המעבר שלה, נראה שהוא גם די קרוב אליה. ג'אז פרסמה מספר תמונות של אביה באינסטגרם במהלך השנים.

בדצמבר 2022, ג'אז שיתפה סלפי מתוק של צמד האבות והבת כשאיחלה לגרג יום הולדת שמח. "כן, אבא שלי די מגניב. 55 שמח!" היא כתבה את התמונה, ששותפה באמצעות אינסטגרם.

אישיות הטלוויזיה לא רק קרובה לאביה, אלא גם לכל המשפחה שלה. "אני נשבע שאני האדם בר המזל והמבורך ביותר שיש לו מערכת תמיכה כל כך נהדרת", כתב ג'אז דרך אינסטגרם בדצמבר 2022.

לאחר מכן היא הודיעה שהם יצרו חשבון אינסטגרם שבו המעריצים יכולים "להתעדכן בכל העדכונים המשפחתיים שלנו".

כמה ילדים יש לגרג וג'נט ג'נינגס?

בנוסף לג'אז, גרג וג'נט חולקים גם ילדים ארי, סנדר ו גריפן.

מה העיסוק שלו?

גרג וג'נט הם המייסדים המשותפים של TransKids Purple Rainbow Foundation וכרגע פועלים להיות פעילים לשוויון זכויות בקהילה שלהם. הוריה דיברו על מחשבותיהם על המעבר של בתם.

"ג'אנט ואני מסכימים ב-100 אחוז לגבי איך עלינו לגדל את הג'אז", אמר גרג בעבר חדשות ABC. "אנחנו לא מעודדים, אנחנו תומכים. ואנחנו פשוט ממשיכים להקשיב למה שהיא אומרת לנו". אמה הוסיפה, "אני תמיד אומרת שאני בקו הקדמי. ג'אז מוגנת, כי היא לא מתאפקת, כי אני מכבה את השריפות לפני שהן שורפות אותה. אני רוצה לסלול את הדרך לחיים טובים יותר עבורה, ועבור כל ילד טרנס. הם לא ביקשו להיוולד ככה".

באדיבות ג'אז ג'נינגס/אינסטגרם

בנוסף, גרג עובד כעורך דין והוא מוסמך כמומחה לצוואות, נאמנויות ועיזבונות על ידי מועצת עורכי הדין של פלורידה להתמחות משפטית וחינוך. אב לארבעה מעניק ללקוחותיו שירותי תכנון עיזבון וניהול עיזבון ונאמנות.

עונה 8 של אני ג'אז ישודר בכורה ב-TLC ביום שלישי, 24 בינואר, בשעה 22:00 ET.קישור מקור