למי היה ג'ון סטמוס נשוי? בתוך נישואי רבקה רומין

אמנם ג'ון סטמוס ואשתו לשעבר רבקה רומין שניהם נשואים לאנשים אחרים כעת, בני הזוג לשעבר היו פעם אחד הזוגות הלוהטים בהוליווד.

ג'ון, 58, ודוגמנית העל רבקה, 49, נפגשו לראשונה לאחר שראה אותה צועדת על המסלול בתצוגת האופנה של ויקטוריה'ס סיקרט ב-1994. הרומנטיקה הסוערת שלהם החלה לאחר דייט לדיסנילנד, אחד המקומות האהובים על ג'ון. לאחר שלוש שנים של היכרויות, הוא הציע נישואין בערב חג המולד 1997 והשניים התחתנו במלון בוורלי הילס ב-19 בספטמבר 1998.

כריס האטצ'ר/BEI/Shutterstock

במהלך נישואיהם, רבקה עברה מדוגמנית-על לשחקנית וקיבלה את תפקידה הגדול הראשון בשנות ה-2000 אקס מן משחק Mystique. היא המשיכה לחזור על תפקידה בשלושת סרטי ההמשך של הסרט.

שני המעריצים הזדעזעו כשהודיעו על פרידתם באפריל 2004. "הפיצול הוא ידידותי, והם ביקשו שהתקשורת תכבד את פרטיותם בנוגע למצב הזה בתקופה קשה זו", אמר אז היחצן של בני הזוג, לואיס קיי. .

עם זאת, לדברי ג'ון, הזוג חי בנפרד במשך חודשים לפני ההכרזה שלהם.

"אתה יודע מה היה מצחיק בערב ההוא, הבכורה של אקס-מן 2," בית מלא אלום סיפר הווארד סטרן במאי 2006, "הלכנו לזה ביחד, אבל כבר היינו נפרדים במשך שישה חודשים. פשוט לא יכולתי להגיד כלום."

ג'ון הגיש בקשה לגירושין מאשתו מזה חמש שנים באוגוסט 2004 והם התגרשו כחוק עד מרץ שלאחר מכן.

ה Fuller House הכוכב המשיך הלאה עם הדוגמנית קייטלין מקיו והשניים התחתנו בפברואר 2018 לפני שקיבלו את פני בנם, בילי, באותו אפריל.

באשר לרבקה, היא המשיכה עם שחקן ג'רי אוקונל זמן קצר לאחר גירושיה. בני הזוג – החולקים בנות תאומות בנות 13, דולי רבקה וצ'רלי תמרה – קשרו את הקשר בביתם בקלבס, קליפורניה, ביולי 2007.

"יש לי הרבה זיכרונות טובים מהם [John]"אמרה רבקה במהלך הופעה במאי 2022 ב- השיחה. "[There are] הרבה דברים אצלו שאני מתגעגע אליו… זו החלטה שקשה מאוד להגיע אליה כשאתה מחליט לסיים נישואים. זה היה קורע לב".

למרות שהאקסים לא היו באינטראקציה מאז הגירושים שלהם, אין דם רע.

"אני שמח בשבילם. זהו זה. פשוט לשחרר", אמר ג'ון לשחקן ג'סטין לונג במהלך הופעה ב-2021 בג'סטין החיים קצרים פודקאסט. "'אלוהים יברך אתכם, כל הכבוד לכם. אני כאן, אתה שם'. אבל לקח לי הרבה זמן להגיע לכל זה".

קישור מקור