לקניה ווסט יש 'קראש' על קיילי ג'נר BFF סטסי קרניקולה

נקה במעבר שלוש… דברים מתחילים להתקדם מבולגן. קניה ווסט שיתף את מי הוא מוחץ וחשף שזה לא אחר מאשר קיילי ג'נרה-BFF של סטסי קרניקולה. הראפר התוודה על רגשותיו באמצעות אינסטגרם ביום חמישי, 6 באוקטובר.

קניה, 45, הודה שעזר להגניב את סטסי, 25, ושאר החברים של קיילי קרטר גרגורי ו ויקטוריה וילארואל להיכנס לתצוגת בלנסיאגה בשבוע האופנה בפריז, לפני שהעיר את ההערה המזעזעת.

"וכן, כל העולם יודע שהתאהבתי בסטאס אבל גם ויקטוריה מטומטמת", מייסד Yeezy כתבתי בכיתוב לצד צילום מסך של הפוסט באינסטגרם של קיילי ביום רביעי, 4 באוקטובר. "אני פשוט מרגיש שאנשים מטומטמים לא צריכים להתאפק מפחד לאבד שום דבר", הוא המשיך, לפני שככל הנראה התייחס לקרדשיאנס כ"מאפיה של קלבסאס".

MEGA

האמן "חסר הלב" הזכיר את העוזרת לשעבר של קיילי, ויקטוריה, 30, בפוסט שנמחק כעת באינסטגרם בחודש שעבר. לצד תמונה של ויקטוריה, הוא פרסם אזהרה שהכילה האשמות מרימות גבות נגד קריס ג'נר.

"אל תיתן לקריס לגרום לך לעשות פלייבוי כמו שהיא עשתה את קייל ו קים [Kardashian] לעשות", נכתב בכיתוב. "הוליווד היא בית בושת ענק", הוא המשיך, לפני שטען שפורנוגרפיה "הרסה" את משפחתו. "אני מתמודד עם ההתמכרות שאינסטגרם מקדמת אותה, לא אתן לזה לקרות לנורתי ושיקגו".

קניה רצה לאחרונה קלואי קרדשיאן לאחר שביקשה ממנו לשמור על ענייני משפחה במצב לא מקוון ביום רביעי, 5 באוקטובר. "כן, אני אוהב אותך. אני לא רוצה לעשות את זה במדיה החברתית אבל אתה ממשיך להביא את זה לכאן. אתה האבא של האחייניות והאחיינים שלי ואני מנסה לכבד, אבל בבקשה תפסיק להרוס את קימברלי ולהשתמש במשפחה שלנו כשאתה רוצה להסיט את המקום", כתב המייסד Good American בתגובה ארוכה מתחת לפוסט האינסטגרם של קניה.

"בבקשה עזוב אותה ואת המשפחה מחוץ לזה כדי שניתן יהיה לגדל את הילדים בשלווה. אני בא ממקום של אהבה ואני שמח להמשיך את השיחה הזו בפרטיות אם תרצו”.

במקום להמשיך את הדיון במצב לא מקוון, קניה פרסם צילום מסך של התגובה של קלואה בחשבון האינסטגרם שלו, תוך שהוא מכנה אותה "שקרנית" בכיתוב.

"טראב [Scott] נתן לי את הכתובת של המסיבה של הילד שלי וככה אתם משחקים עם אבות שחורים", הוא נמשך. "אתם גם ערכתם מסיבה בעבר ליום ההולדת של תהילים כשטסתי חזרה להיות שם ליום ההולדת שלו והראשון ששמעתי על זה היה לראות תמונות של המסיבה באינטרנט."קישור מקור