קריס ג'נר חושפת איך היא מרגישה לגבי ילדיה שילדו ילדים מחוץ לנישואים:

לקריס ג'נר אין 'חרטות' מהעלייה לתהילה של קרדשיאנס

מנהל ה- OG קריס ג'נר הלך מאשתו לשעבר של OJ סימפסוןעורך דינו של אטריארך ממשפחת המלוכה של אמריקה, אבל לא בלי כמה מהמורות מהירות. מהבת קים קרדשיאןקלטת הסקס הידועה לשמצה עם להבה לשעבר ריי-ג'יי לנישואיה של 72 יום עם קריס האמפריזקריס אומרת שהכל הוביל להצלחה של משפחתה.

"אין לי באמת חרטות", אמרה קריס, בת 66 אֲנָשִׁים ביום חמישי, 14 ביולי. "אני חושב שכל דבר – כל חתיכת ספגטי שזרקנו על הקיר, כל טעות שעשינו, כל ניצחון, כל דמעה, כל פיסת צחוק, כל השמחה, כל הכאב, דם, יזע ודמעות – הכל הוביל לעכשיו היום."

פרנק מיסלוטה/PictureGroup עבור Hulu/Shutterstock

"אני באמת לא יכולה להסתכל אחורה ולחשוב, 'בסדר, לא הייתי צריכה לעשות את זה ככה'", הוסיפה.

ה מתעדכן עם הקרדשיאנים אלום המשיכה והסבירה כיצד ניווט משפחתה הגדולה דרך המכשולים הוא חלק מתפקידה כמנהלת שלהם וכאימם.

"לנהל את העסקים האלה, זה חלק מהעבודה שלי להיות מסוגל למצוא פתרונות לבעיות שצצות מדי יום", המשיכה הדיילת לשעבר. "אבל יותר חשוב, זה חלק מה-DNA שלי. זה האלמנט שלי. אני מרגישה שכשאני נרגעת או לוקחת כמה ימי חופש מכל סיבה שהיא ואני נעדרת יותר מדי זמן, אני ממש מודאגת".

"אם אתה באמת נלהב ממשהו ואוהב את מה שאתה עושה, זה לא הופך לעבודה יותר. זה הופך לאורח חיים. זה הופך להיות מי שאתה, וזה הופך ללב שלך", אמרה לרשת.

בנוסף לקים, 41, קריס חולקת בנות קורטני בארקר (לבית קרדשיאן) ו קלואי קרדשיאן וכן בן רוב קרדשיאן עם הבעל לשעבר הראשון רוברט קרדשיאןובנות קנדל ג'נר ו קיילי ג'נר עם האקס השני קייטלין ג'נר.

"אני פשוט אוהב לראות את הילדים שלי עובדים כי הם כל כך מלאים בשמחת החיים הזו", הוסיפה קריס. "לעיתים קרובות אני מתפעל [them] ומוסר העבודה שלהם, ואיך הם מצליחים להיות ההורים המדהימים האלה. אני יושב ואומר, 'וואו, האם זה הייתי אני לפני 40 שנה או לפני 25 שנה כשאכלתי את קנדל וקיילי?'".

ה קרדשיאנס כוכב הוא ללמד מאסטר קלאס בפלטפורמת החינוך המבוססת על מנויים שמושקת ביום חמישי, אבל באשר לאופן שבו היא למדה לנהל את הקריירות ההולכות ומתרחבות של ילדיה, קריס אומרת שזה קרה "בדרך".

"למדנו איך לנהל עסק", הסביר יליד קליפורניה. "קים באמת הובילה את הדרך עבור המשפחה וכיצד שיתפנו את עצמנו עם המדיה החברתית. אז קיילי הייתה האדם הראשון שבאמת שיבש את כל תעשיית היופי."

"אני זוכר [Kylie] משיקה את המותג הראשון שלה והיא הייתה בת 16 או 17. ואמרתי לה, 'איפה התוכנית השיווקית? מה אנחנו עושים?' היא אומרת, 'תוכנית שיווק? אני פשוט הולך [on Instagram] תחייה עם זה.' … ארבע שניות לאחר מכן, זה היה סולד אאוט", היא נזכרה בערכות השפתיים המפורסמות של קיילי. "הייתי כמו, 'אוי אלוהים'. אז, הם סייעו ללמד אותי ואת השאר איך לעשות את זה".

קישור מקור