לתמי סלטון יש חבר חדש

איש חדש! 1000 קילו אחיות כוכב תמי סלטון מאוהבת והיא רוצה שהעולם יידע על החבר החדש שלה, מייקי מוני.

שמועות החלו להסתחרר על הרומנטיקה שלהם כאשר בלוגר ריאליטי שיתף צילום מסך של מייק מתוודה על אהבתו לכוכב ה-TLC דרך פייסבוק ביום רביעי, 18 במאי. "מילים אפילו לא יכולות לבטא כמה בטוח ואהוב אני מרגיש איתך. אני אסיר תודה לנצח על כל מה שאתה עושה אהובי", צילום המסך ששותף אליו יומני קלסי קרא באינסטגרם.

באדיבות מייקי מוני/פייסבוק

"אני אוהב אותך כל כך," מייק המשיך והוסיף אימוג'י לב אדום. "לחיים, בייבידול. אתה הדבר הכי טוב שאי פעם נכנס לחיי." הוא ליווה את מקצוע האהבה שלו בסלפי מתוק של בני הזוג ובתמונה של חברתו בחולצה ורודה. היפה של תמי השלימה את הפוסט שלו עם אימוג'י של זוג מחזיק ידיים ואימוג'י של טבעת אירוסין.

לפי חשבון הפייסבוק של יליד אילינוי, מייק שינה את סטטוס מערכת היחסים שלו ל"במערכת יחסים" ב-4 במאי 2022.

"איך לעזאזל זה קרה?" שאל חבר בתגובות. "אתה מנסה להיכנס לעונה 4 או משהו?"

מייק סגר במהירות את הספקולציות של חברו, ואמר, "לא אכפת לי מהתהילה או הכוח".

"רדפתי אחריה כבר שלוש כמעט ארבע שנים, ועכשיו אני הכי מאושר שהייתי מזה שנים", הוסיף. "אני רק רוצה לראות אותה מצליחה. לא אכפת לי איך היא נראית; זה מה שפועם בחלק הפנימי של החזה שלה שקובע. אני רוצה לעזור לה בכל דבר".

למרות שתמי, 35, עדיין לא חשפה את מצב מערכת היחסים שלה למעריצים, היא לא חששה להביע את אהבתה למיקי בפרופיל המדיה החברתית שלו.

"אני אוהבת אותך וויליאם מייקל מוני", היא הגיבה והוסיפה ארבעה אימוג'ים של טבעות יהלום, לאחר ששינה את תמונת השער שלו בפייסבוק לתמונה שלה מוקדם יותר החודש.

ב-7 במאי, מייקי שיתף תמונה כשהיא מחזיקה את ידה של תמי במה שנראה כחדר בית חולים,

"לא משנה מה נעבור, תינוקת, אני אשאר לצידך, מחזיק את ידך בכל זה", כתב. "זמנים טובים ורעים, אני אהיה שם כדי להדריך ולדחוף אותך ואותנו למטרות שלנו בחיים."

בנובמבר 2021, תמי נכנסה למכון גמילה בגלל התמכרותה לאוכל. אולם זמן קצר לאחר שהגיעה, היא חוותה פחד בריאותי כשהתקשתה לנשום. היא הובהלה לבית החולים שם הוכנסה לתרדמת רפואית לפני שעברה כריתת קנה הנשימה להחדרת צינורית קנה הנשימה.

"הם רק אומרים לנו שהריאות שלה התייאשו, וכאילו, הגוף שלה נכבה", אמרה אחותה אמנדה במהלך סיום העונה השלישית, והוסיפה שהמשפחה "עומדת בפני סידורי הלוויה" לתמי.

מאז תמי הצליחה להחזיר את בריאותה למסלול וירדה 115 קילו בזמן הגמילה.קישור מקור