מאבק 'אמא מתבגרת: איחוד משפחתי': מה קרה ולמה

מאבק 'אמא מתבגרת: איחוד משפחתי': מה קרה ולמה

דרמה גדולה! אמא מתבגרת מעריצים עקבו אחר דרמה בין אשלי ג'ונס ו בריאנה דה-ז'סוס התבשל ברשת בעקבות קרב פיצוץ שדווח במהלך הצילומים של אמא מתבגרת: מפגש משפחתי. אבל על מה נלחמו האמהות? המשיכו לקרוא לכל מה שאנחנו יודעים על הדרמה.

מה קרה לפני המאבק של 'אמא מתבגרת: איחוד משפחתי'?

כשהבנות ואמהותיהן הגיעו לאתר הנופש באורגון לעונה 2 של סדרת הספין-אוף של MTV, המתיחות רתחה בין בריאנה ואשלי, ובין האמהות שלהן.

"אני בכנות לא יודע אם אשלי תגיע, אבל מאז העונה שעברה, היו הרבה דרמות אינטרנטיות מוזרות", אמרה בריאנה למפיקים לפני הגעתה של אשלי. "כולנו כרתנו ברית שלא נדבר אחד על השני באינטרנט. אם היה משהו שרצינו לדון בו, היינו הולכים אחד לשני באופן פרטי. כל השאר בזיכיון עשו את זה, חוץ מאשלי [sic]."

כאשר ילידת קליפורניה הגיעה לבסוף, היא אמרה כי "אין לה מילים לבריאנה" או לאמה. "אני כאן לכל השאר ולכל השאר", הוסיפה.

לדברי אשלי, הדרמה החלה לאחר שבריאנה אמרה כי היא רוצה "לירוק" על קוסטר לשעבר קיילין לורי.

"אז כתבתי הערה שאמרה, 'אף אחד לא יורק' על אף אחד. זה הולך רחוק מדי״. בריאנה לא אהבה את זה ולכן זה הפך לעניין שלם של המלך", טענה אשלי.

בעוד הסיפור של אשלי הראה אותה מגנה על חברתה, רוקסן דה-ז'סוסאמה של בריאנה, נזכרה בסדרה שונה של אירועים.

"בריאנה הסתכסכה עם קייל. אשלי המשיכה בשידור חי והתחילה לדבר בשקט, ואז אמא שלה פשוט הוציאה את פיה ברשתות החברתיות על הבת שלי", היא אמרה.

MTV סידרה את הבלבול כשהיא כללה קליפ של אשלי מתוך אמירה באינסטגרם לייב: "תפסיקי להיות כלבה חלשה, כלבה פאנקית. תגיד מה שאתה צריך להגיד, תגיד את זה עם החזה שלך. תגיד את זה עם השתלים שלך והתכוון לזה."

בזמן שאמא של אשלי, תה הכומר, שיתפה תמונה דרך המדיה החברתית שלה שבה נכתב, "סבתות שצולמו כבר שנים ועדיין חיות עם הילדים שלהן ואין שום דבר שקורה להם. זה מתחתי. [sic]”

למרות שהבנות הבהירו שהן בוחרות להתחמק אחת מהשנייה כדי לשמור על השקט, זה לא נמשך זמן רב כשהמתחים עלו.

מה קרה במהלך המאבק 'אמא מתבגרת: איחוד משפחתי'?

כשהקבוצה התיישבה לארוחת ערב בלילה השני, המצב השתנה לרעה לאחר מכן קטלין בלטיירה אמר, "אנחנו היחידים שיכולים באמת להבין אחד את השני, אז אנחנו לא צריכים ללכת אחד מאחורי הגב של זה."

"אסור לנו לדבר אחד על השני", הוסיפה קטלין, לפני שאמא של ברי, רוקסן דה-ג'סוס, צלצלה בשיחה, "אני חושבת שאמהות לא צריכות להטריד או לדבר על בת של מישהו אחר בתוכנית."

נראה כאילו ההערה של רוקסי הופנתה אליה, הכומר תה שאל, "מה הבעיה, רוקסן?"

"הבעיה היא שהבת שלך הכניסה את עצמה למצב שלא היה לה עניין להכניס את עצמה", אמרה רוקסי. "היא הציבה את עצמה על שקר, כשלא היה לה עסק לעשות את מה שעשתה. היא הייתה כל כך חסרת כבוד, בושה לה".

תה לא קיבלה טוב את דבריה של רוקסי והיא צרחה שוב ושוב, "אני לא נותנת אפ-ק, כלבה," מעבר לשולחן.

"אני לא מתערב בילדים. אבל כדאי שתאמין כשאתה מזכיר את הבת שלי ואתה סבתא, אני בא בשביל התחת של אמא-מלך שלך," צעק תה.

נראה שהעניינים סוף סוף נרגעו לאחר שהמפיקים משכו את בריאנה ורוקסן הצידה.

"הבעת את עצמך והבאת את הנקודות שלך. הם לא תמיד ייפתרו מיד, נכון? אבל אם אנחנו חושבים שכולנו יכולים, פשוט כמו, להיות באותה סביבה", אמר אחד המפיקים לפני שרוקסי הסכימה לשמור מרחק.

עם זאת, בזמן שכל ארבע הנשים היו במטבח, רוקסי נדחקה והברישה את תה, שלא לקח היטב את הבליטה.

"אתה הולך להגיד 'סליחה?'" היא דרשה. "כשאני עובר ליד אנשים, אני אומר 'סליחה'. אתה יודע שיש לנו פאנק."

הדברים עברו מאפס ל-100 אחרי שאשלי ירקה בפרצוף של בריאנה. בסופו של דבר אשלי ואמה התבקשו להשיג מלון ללילה, למען "ביטחונם". לא ברור אם בריאנה ורוקסן הורשו להישאר.

מה אמר השחקנים מאז הקרב?

לאחר שידור הפיצוץ במהלך הפרק של יום שלישי, 17 בינואר, חלק מהנשים יצאו לרשתות החברתיות כדי לשתף את מחשבותיהן.

"אני חייבת להפגין אמפתיה למצבה של אשלי… אני לא בהכרח חושבת שהיא כועסת עליי אבל הייתי האדם היחיד להתפרץ עליו", שיתפה בריאנה באמצעות טוויטר, לפי צילומי מסך שצולמו על ידי הבלוגרית Teen Mom Fanz. "אני לא חושב שיריקה הייתה הדבר האידיאלי לעשות… אני מעדיף לקבל מכה אבל זה מה שזה. אני לא לוקח את זה אישי ואני אפילו לא כועס יותר. [sic]”

ג'ייד קלינ גם לקח ל טוויטר בעקבות הפרק לומר, "MTV ידעו מה הם עושים."

"הם הכניסו את כולם למצב שלא יהיה בריא או חכם. אחרי כל מה שקרה, הם לא היו צריכים להיות ביחד על הבמה”, הוסיפה. "[People] רוצה להתגבר על הדרמה הזו. להסיר את עצמך לפעמים זה הכי טוב."

היא המשיכה, "כמות האנשים שחושבים שלירוק על מישהו זה מצחיק היא מטרידה".

"מה שלא בסדר הוא לא בסדר… ומה שנכון הוא נכון. פרק זמן," צלצלה קטלין דרך טוויטר.קישור מקור