מאדי בראון בהריון עם תינוק מספר 3

בְּהֵרָיוֹן! נשות אחות כוכבים ג'אנל ו קודי בראוןהבת של מאדי ברש (לבית בראון) מצפה לתינוק מספר 3 עם בעלה מברשת קיילב.

"התמונה אומרת הכל! משפחת ברש גדלה בתחילת פברואר אחד [sic]"מאדי, בת 26, כתבה את הכיתוב an אינסטגרם פוסט ביום שישי, 29 ביולי, בהשתתפות שני ילדיה, אוונגלין "אווי" ואקסל, לובשים חולצות טריקו עם הכיתוב "האחות הגדולה" ו"האח הגדול", בהתאמה.

כמה מבני משפחת הרבים פנו למדור התגובות כדי לברך את אישיות TLC, כולל כריסטין בראון והבת שלה, מיקלטי פדרון (לבית בראון).

"לא יכול לחכות לסכד נוסף!" כריסטין, בת 50, כתבה, בעוד מיקלטי, בת 26, הגיבה, "סופר מזל טוב SISTA!!!"

באדיבות מדיסון ברש/אינסטגרם

ג'אנל, בת 53, גם שיתפה את הפוסט של בתה דרך הסטוריז שלה באינסטגרם זמן קצר לאחר מכן, וכתבה "כל כך נרגשת" על פני התמונה.

מאדי וקיילב קיבלו לראשונה את פני הבן אקסל, בן 5, במאי 2017, ואז את הבת איווי, באוגוסט 2019.

חודשיים בלבד לאחר לידת ילדה השני, כוכבת הריאליטי בטלוויזיה פתחה על אבחנה של ה-FATCO של בתה, הידועה גם כאפלסיה פיבולרית, קמפומליה טיביאלית ואוליגוסינדקטיליה. איווי נולדה ללא אגודל ובוהן, ושתי אצבעותיה מתמזגות זו לזו. כמו כן, חסרה לה פיבולה (עצם שוקית) והיתה לה עצם שוקית קשת ברגל אחת כשנולדה.

"אני זוכר שיצאתי מהאולטרסאונד האנטומיה בהלם", כתב תושב צפון קרוליינה באמצעות אינסטגרם ליד תמונה של בדיקת סונוגרם באוקטובר 2019. "#הבדל הגפיים לא היה כל כך על הרדאר שלי. הייתי מסונוור מזה. אפילו לא יכולתי לבטא את #olygodactyly [sic] או #syndactyly בצורה נכונה. ברגע שההלם חלף, הרגשתי אשמה. תהיתי אם עשיתי משהו לא בסדר. ״אכלתי משהו לא בסדר? האם לא סיפקתי מספיק מחזור? ישבתי יותר מדי?' כל הדברים רצו לי בראש".

לאחר שציינה כמה "עצוב" ו"אשמה" היא הרגישה לאחר ש"חשבה על כמה שונה [Evie’s] החיים עשויים להיות ממה [she] צפוי", סיכמה מאדי את הפוסט הרגשי שלה במבט חיובי יותר.

"אחרי שאווי נולדה, Jan Reeves @bjrorg אמר לי שזה בסדר להתאבל על החיים שחשבתי שיהיו לי", היא הוסיפה. "אלו מילים שאני חושב שכל הורה צריך, במיוחד אלה הורים שמורים לילדים עם קצת אקסטראזציה [sic]. אחרי האולטרסאונד שזו הייתה הפעם הראשונה הרשיתי לעצמי באמת להרגיש על זה חוץ מ'זה מה שזה'. כולנו רוצים לתת לילדים שלנו את הסיכוי הטוב ביותר ללחימה. ברוב הפעמים, סיכוי הלחימה הטוב ביותר הוא שונה ממה שאנחנו חושבים שהוא צריך להיות. החיים של איווי ייראו אחרת ממה שחשבתי, וזה בסדר. היא #נולדה צודקת לחיות את החיים שנותנים לה את הסיכוי הטוב ביותר להילחם."קישור מקור