מאט, איימי רולוף מתאחדים מחדש בין דרמה של החווה

תיקון גשרים? אנשים קטנים, עולם גדול אקסים מאט רולוף ו איימי רולוף התאחדו עם שותפיהם בהתאמה בתוך דרמה משפחתית גדולה בחוות רולוף.

בתמונת החוץ שטופת השמש, מאט, בן 60, הצטלם לצד חברתו קארין צ'נדלר. לזוג הצטרפו גרושתו, 57, בעלה, כריס מרק והחברים הוותיקים של הזוג לשעבר מטקסס.

באדיבות מאט רולוף/אינסטגרם

"תעודד את התמונה הזו!!! זה הגבוה והנמוך שבזה! נקודה", כתב הפטריארך ככתובית שלו בשבת, 25 ביוני. "אנשים שליליים, בבקשה תסתלקו בחן… אין לכם כושר אבחנה מספיק כדי לומר את ג'מבו המלמול הבלתי מספק שלכם."

הלהבות הקודמות התחברו מחדש על רקע מתח גדול בין אב לארבעה ובנו, זך רולוף. הצופים צפו במשא ומתן מותח שהתנהל בין צמד האבות והבן לחווה המשפחתית, שבסופו של דבר הביא מאט למכירה 16 ​​דונם מהחווה – הכוללת את בית המשפחה והאסם לשעבר.

זאק קיווה לגדל את ילדיו בדומה לאופן שבו גדל, אבל לאחר שהמשא ומתן התנהל על הבכורה של עונה 23, הוא כינה את החוויה הקשה "מצב רעיל" עם אביו.

בסופו של דבר "נעלב" מכך שאביו לא רוצה למכור לו את החווה, שחקן הכדורגל לשעבר שיתף את התסכול שלו עוד בכתב וידוי, "כל העניין היה מוזר. פתאום הוא ממציא תירוצים וסיבות למה אנחנו לא מספיק טובים לנהל את החווה".

איימי תמכה בעבר בבנה והודתה שהאקס שלה היה צריך לקחת את "הדרך הגבוהה יותר".

"שמענו עם הזמן שזה הולך להיות חלק מהמשפחה, זה הולך להיות המורשת, ועכשיו לראות את התוצאה הסופית עם שלט 'למכירה'", אמרה איימי Us Weekly ביוני 2022. "מתרחש שינוי, זה לא תמיד משמח, אבל בסופו של דבר, אולי זה יהיה צעד שבו כולנו נוכל להתקדם ולראות איך כולנו יכולים לחזור ביחד".

למרות הדרמה, המשפחה התכנסה למען בנו של זך, ג'קסון רולוףמסיבת יום ההולדת החמישית של מאי 2022. "תינוקות וימי הולדת והכל יוצרים הזדמנויות להפגיש את כולם", פתח זך בפני בידור הערב. "הרבה רגשות פגועים קרו על כולם. גם אנחנו לא חפים מפשע בכל זה. אבל זה מה שזה."

קישור מקור