מאט, זאק רולוף בונד בקליפ 'LPBW' בין דרמה של חווה משפחתית

איזה ריב? אנשים קטנים, עולם גדול כוכבים מאט רולוף ו זך רולוף נקשר בקליפ חדש בתוך דרמה על חוות רולוף.

בסרטון טיזר לפרק של יום שלישי, 6 בדצמבר, של TLC מופע משותף על ידי בידור הערב, מאט, בן 61, ביקר את זאק, בן 32, ואשתו, טורי רולוף, בביתם בוושינגטון כדי לבלות עם הילדים שלהם ולבדוק גשר שזאק בנה.

"זה מגניב להיות מסוגל להראות פרויקט שעשיתי בנכס שלי בעצמי," אמר זאק בכתב וידוי על כך שמאט לקח זמן לראות את הגשר. "אני יודע שהוא בעניין של גשרים והוא עשה הרבה בניית גשרים בעצמו במהלך השנים. אז אני יודע שהוא מעוניין בדבר כזה".

לאחר שהחמיא לעבודתו הקשה ואומנותו של בנו, מאט דיבר על הפרויקט באולם הווידוי שלו. "אני שמח שזך מפתח את הזיכרונות שלו", אמר. "זה מזכיר לי הרבה את הזכרונות שהיו לו כילד. אני חושב שהוא משחזר אותם".

הפטריארך של רולוף חלק אז רגע מתוק עם נכדו הצעיר, יאשיהו.

טורי, בת 31, הסבירה שיושיהו, בן 7 חודשים, מסתדר היטב עם ילדיהם האחרים, ג'קסון ו לילך, לפני שמאט ביקש להחזיק את התינוק. בעוד יאשיהו היה נרגן בהתחלה, הוא נרגע מיד ונראה שמח ברגע שהיה בזרועות סבו.

"ג'ושיה מתחיל להיות מאוד ערני והוא הופך להיות בן אדם קטן והוא נעשה בריא," התפרץ מאט בכתב וידוי. "הוא פשוט נראה כאילו הוא מוכן להתמודד עם העולם."

מאט ביקר את זאק, טורי והילדים שלהם סכסוך משפחתי מתמשך על חוות רולוף.

בזמן ש נגד הסיכויים הגבוהים המחבר אמר בעבר שזה החלום שלו להעביר את חוות רולוף לילדיו זאק, ג'רמי, מולי ו יעקבנראה היה שיש לו שינוי בלב כאשר זאק הציע הצעה על הנכס בשנת 2021. מעריצים צפו בצמד האבות והבן מנהלים משא ומתן במהלך עונה 22, למרות שההצעה של זאק נדחתה בסופו של דבר.

לאחר שהתברר שזאק וטורי לא ימכרו את הנכס, הם התרחקו ממשפחתו בפורטלנד, אורגון, לבאטל גראונד, וושינגטון, באוקטובר 2021.

מאוחר יותר החליט מאט למכור חלק מהחווה לקונה חיצוני, והוא העמיד 16 דונם למכירה, שכלל את הבית שבו גידל את ילדיו עם אשתו לשעבר, איימי רולוף, במאי 2022, בקשר אושר בזמנו. עם זאת, מאט הוריד את רישום המכירות באוקטובר והכריז על תוכניתו להמיר את בית המשפחה הוותיק לתוך נכס להשכרה.

TLC

במהלך הבכורה של עונה 23 במאי 2022, זאק וטורי חשפו שהם מנוכרים למאט וחברתו, קארין צ'נדלראחרי שהוא שם את חווה למכירה.

בני הזוג שיערו שקארין, בת 55, הייתה מעורבת בהחלטתו של מאט לא לקבל את הצעתם בחווה. "[Matt and Caryn] עדיין חושב שהם לא עשו שום דבר רע", אמר זאק במהלך נובמבר 2022 פרק.

הוא הוסיף, "כאילו, אבא שלי שם אותה גם במצב שבו זה כמו 'אתה' נכנס לעסק משפחתי כאן.' המשפחה תמיד תהיה שונה מאשר כשמישהו משפשף אותך בצורה לא נכונה".

קישור מקור