האקסים מאט ואיימי רולוף של LPBW מתאחדים מחדש בין דרמה של חווה משפחתית

מאט רולוף מוחא כפיים בחזרה בהערת הקארין צ'נדלר

אין כאן קדם-אפ! אנשים קטנים, עולם גדול כוכב מאט רולוף מחא כפיים לאוהד אחד שהציע לו להכין קארין צ'נדלר לחתום א הסכם ממון לפני הנישואין ורמז שהחברה שלו מרוויחה יותר כסף ממנו.

"מקווה שאתה מקבל א [prenup]מאט", כתב מעריץ במדור התגובות בפוסט האינסטגרם של מאט ביום ראשון, 26 ביוני.

באדיבות מאט רולוף/אינסטגרם

"מכיוון שיש לה שווי נקי פי 3 מהשווי שלי", הגיב הפטריארך של חוות רולוף, בן 60. "אני מקווה שהיא נותנת לי להתגנב."

"העושר הנקי של קארין יפתיע אותך," הוא הוסיף. "אני צריך שהיא תנסה [to] לעמוד בקצב."

הקול המזעזע מגיע לאחר שמאט שיתף תמונה שלו ושל קארין, 54, תוך כדי התאחדות עם חבריהם הוותיקים.

"אחרי שבועיים באריזונה ביקרתי את האנשים שלי, את האנשים של קארין והבאנו ילדים ונכדים כדי ליהנות מהחום", כתב כוכב ה-TLC לצד תמונה קבוצתית של שני הזוגות ששיתף באמצעות אינסטגרם ביום שישי, 24 ביוני. "אנחנו באים חזרה לחווה כדי שהחברים היקרים האלה מ-30+ שנה יצאו מטקסס כדי להסתובב איתנו לכמה ימים. כמו שבריאן היה אומר במבטא הטקסס שלו, 'זה היה זמן מצוין!!'"

אותו טרול שהטיל ספק בכוונתה של קארין, הטיל ספק בחברותו של מאט, וכתב, "אז כשאתה אומר חברים יקרים מ-30+ שנה, אתה מתכוון לחברים שלך ושל איימי?" מאט כנראה בחר להתעלם מהחלק הזה של ההערה.

הרוגז של מאט התבטא באותו יום שבו שיתף תמונה נוספת מביקור חבריו אך הפעם אשתו לשעבר איימי רולוף עם בעלה כריס מרק הצטרף לקבוצה.

"תעודד את התמונה הזו!!! זה הגבוה והנמוך שבזה! תקופה", כתב אב לארבעה. "אנשים שליליים בבקשה תסתלקו בחינניות… אין לכם כושר הבחנה מספיק כדי לומר את ג'מבו המלמול הבלתי מספק שלכם," הוא הוסיף, ולכאורה הטיל צל על טרולי האינסטגרם שלו.

"אבל אנחנו נגיב לטיפשים בשביל הכיף אם אתה מעל גיל 55 ובוגר וכדי להעפיל", התבדח מאט.

בנוסף להורדת שונאים במדור התגובות של המדיה החברתית שלו, מאט עבד קשה בבניית הבית החדש שלו ושל קארין בחוות רולוף. הפרויקט החדש החל זמן קצר לאחר שמאט הודיע ​​שהעמיד חלק מהנכס האהוב של המשפחה באורגון למכירה במאי.

יליד קליפורניה שיתף סרטון שבו עובדים על המחפר שלו עם מה שנראה כמו מפוח ביום שני, 27 ביוני, ואמר, "היפוך קצה החיתוך על דלי המעדרים של המסלול".

"עכשיו כשהגשמים נעלמו, אני יכול להתחיל לחפור לקראת הבית החדש", הוסיף. למחרת, מאט שיתף סרטון בעבודה עם הכותרת "פורצת דרך".

קישור מקור