מאט רולוף מכריז על ערוץ יוטיוב חדש על רקע ריב משפחתי

משתמש במצע שלו. אנשים קטנים, עולם גדול כוכב מאט רולוף חשף כי הוא משיק ערוץ יוטיוב חדש.

מאט, בן 60, שיתף את החדשות על ידי עדכון שלו אינסטגרם ביו ביולי. "מאט רולוף – ערוץ יוטיוב חדש בשידור חי [September] 1", כתב יחד עם קישור ל-a עמוד יוטיוב.

עמוד היוטיוב המקושר לחשבון האינסטגרם של כוכב ה-TLC אינו מספק מידע על סוג הסרטונים שיכללו בערוץ. עם זאת, העמוד כן כולל תשעה סרטונים שפורסמו בסוף 2021 ותחילת 2022.

בסרטונים שעודכנו בעבר, הפטריארך של רולוף נתן למעריצים הצצה אל חיי היומיום שלו ומשימותיו בחוות רולוף.

TLC

הוא שיתף את החדשות כשהוא ממשיך לריב עם בנו, זך רולוף. לאחר שזך, בן 32, הביע עניין להשתלט על חלק מחוות רולוף, LPBW הצופים צפו בצמד האבות והבן מנהלים משא ומתן על החווה המשפחתית. הם לא ראו עין בעין ומאט העמיד בסופו של דבר את 16 הדונם של החווה – הכוללת את בית המשפחה והאסם לשעבר – למכירה.

המשא ומתן התקיים בבכורה של עונה 23 במאי, שבו הציג זאק כינה את המצב "רעיל". אב לשלושה הוסיף כי הוא "נעלב" מכך שמאט לא רצה למכור לו את החווה. "כל העניין היה מוזר. פתאום הוא ממציא תירוצים וסיבות למה אנחנו לא מספיק טובים לנהל את החווה", אמר זך בראיון וידוי.

אשתו לשעבר של מאט, איימי רולוףשקלה את הריב והודתה שהאקס שלה היה צריך לקחת את "הדרך הגבוהה יותר".

"שמענו עם הזמן שזה הולך להיות חלק מהמשפחה, זו תהיה המורשת, ועכשיו לראות את התוצאה הסופית עם שלט 'למכירה'", אמר כוכב הריאליטי בן ה-57. Us Weekly ביוני. "שינוי קורה, זה לא תמיד משמח, אבל בסופו של דבר, אולי זה יהיה צעד שבו כולנו נוכל להתקדם ולראות איך כולנו יכולים לחזור ביחד."

לאחר שלכאורה היא הראתה תמיכה בזאק בפיוד, איימי ומאט שמו את המחלוקות ביניהן בצד כאשר בילו יחד עם בני זוגם. האקסים הצטלמו עם חברתו של מאט, קארין צ'נדלר, ובעלה של איימי, כריס מרקבזמן שביקרו את חבריהם הוותיקים מטקסס.

"תעודד את התמונה הזו!!! זה הגבוה והנמוך שבזה! תקופה," כתב מאט דרך אינסטגרם ב-25 ביוני. "אנשים שליליים, בבקשה תסתלקו בחינניות… אין לכם כושר הבחנה מספיק כדי לדבר את ג'מבו המלמול הבלתי מספק שלכם."קישור מקור