מאט רולוף משקף את החווה לקראת המכירה

סוף עידן! אנשים קטנים, עולם גדול כוכב מאט רולוף השתקף על הבניינים המרשימים שלו בחוות רולוף ימים ספורים לפני שהכריז על הנכס למכירה – כולל גשר מקורה וטירה לבתו היחידה, מולי רולוף.

"לא הייתי כאן זמן מה [sic]. בילה 10 שנים בבניית 'טירת מוליס'", כתב הפטריארך של משפחת רולוף, בת 60, ב-7 במאי באמצעות אינסטגרםתוך כדי פוזות לצד בנו יעקב רולוף בעמוד קרוסלה של הטירה מימי הביניים. "סיימתי את זה בדיוק בזמן שהיא תלך לבית הספר. חחח. נו טוב… בחיים הבאים אני אעבור קצת יותר מהר."

באדיבות מאט רולוף/אינסטגרם

הטירה, שיצרה קמיעות בסדרה ארוכת השנים, כוללת עבודות אבן מפורטות במיוחד, מעקות שרשרת וגשר נשירה. אבי הריאליטי של הטלוויזיה כלל גם שרטוט של התוכנית המקורית לבניין המרשים שנועד לילדתו הקטנה לשחק בו.

יומיים לאחר מכן, ה נגד הסיכויים הגבוהים המחבר הציג את "גשר לשום מקום" הפרויקט שהחל ב-1997. "הרבה לפני ש-#lpbw התחיל אי פעם… זה ישן בזמן רולוף. השתמשתי בכל עץ האסם שהוחזר שכבר היה בן 100+ שנים", כתב. "איזו עבודה להביא את העץ הביתה עוד לפני שמתחילים לבנות את זה."

'LPBW': מאט רולוף משקף את החווה לפני המכירה
באדיבות מאט רולוף/אינסטגרם

מעריץ אחד התלוצץ בקטע התגובות של הפוסט שלו, "נשמע כאילו אתה אדריכל מתוסכל!!"

"חחחח. לא כל כך", ענה האב לארבעה. "בניתי פחות או יותר כל מה שנשמע כיף לבנות."

בעוד חוות רולוף הפכה ליעד תיירותי מרכזי עבור מבקרים בינלאומיים ומקומיים במהלך השנים, היא הייתה נקודת תיקון גדולה כאשר איימי רולוף ומאט רכש את הנכס ב-1990. מתואר כ"בית חווה ישן, אסם מקולקל ומטע אפרסקים מגודל", לפי אתר חוות רולוף, במהלך השנים, המשפחה הוסיפה ספינת פיראטים, טלאי דלעת ואפילו מקום לחתונה. ארבעת ילדיהם של מאט ואיימי – בנים תאומים בני 32 זך רולוף ו ג'רמי רולוףמולי, 28, ו יעקב25 – גדל על משחק ועבודה בחווה וארבעתם גם התחתנו בשטח.

המעריצים היו המומים כאשר כוכב ה-TLC הכריז על מכירת חלק מהחווה שכלל את בית המשפחה והחווה – שני מבנים שהיו מרכיבים ותיקים בתוכנית.

"כל @rolofffarms הביאו לי ולמשפחתנו שמחה גדולה במשך 30+ השנים האחרונות! היום 16 דונם מהחוות 109 דונם עומדים למכירה כולל בית המשפחה המקורי שלנו ואסם אדום בוהק", הוא הוכרז ב-12 במאי. "זה קצת מפחיד אבל בעיקר מרגש. … הגיע הזמן להתקדם לעונה הבאה של החיים."

בעוד הצופים שלחו את ברכותיהם, חלקם היו מבולבלים מדוע האב לא מכר לזך או ג'רמי – שניים מבניו שבעבר הביעו עניין להשתלט על החווה ולהמשיך את העסק המשפחתי.

"לכולם היה די והותר…וסיכויים הוגנים מאוד", הגיב מאט לצופה בנוגע למכירה לבניו בקטע התגובות.

העונה הקרובה של אנשים קטנים, עולם גדול אמור להתחמם עם משא ומתן בחווה והמעריצים יצטרכו להתכוונן כדי לראות איך הכל מסתדר.

עונה 23 של אנשים קטנים, עולם גדול בכורה ביום שלישי, 17 במאי בשעה 21:00 ET ב-TLC וב-Discovery+.קישור מקור