מאט רולוף, קארין צ'נדלר הבית החדש: עדכוני בניין, תמונות בית

מאט רולוף, קארין צ'נדלר הבית החדש: עדכוני בניין, תמונות בית

נראה שחוות רולוף יקבל בברכה בית חדש בנכס בקרוב. אנשים קטנים, עולם גדול כוכב מאט רולוף גילה שהוא מוכן להתחיל לבנות את ביתו שהוא יחלוק עם החברה קארין צ'נדלר. המשיכו לקרוא כדי לראות היכן נמצאים בני הזוג בתהליך בניית בית החלומות שלהם.

מאט רולוף מוכן להתחיל "לחפור"

ב פוסט באינסטגרם ביוני 2022, מאט שיתף סרטון שבו עובדים על המחפר שלו עם מה שנראה כמו מפוח. "להעיף את קצה החיתוך בדלי המעדר של המסלול", הוא כתב בכיתוב הפוסט. "עכשיו, כשהגשמים נעלמו, אני יכול להתחיל לחפור לקראת הבית החדש."

מאט רולוף מתווה את האזור לבית החדש שלו

שנה לפני שגילה שהוא מוכן להתחיל בתהליך החפירה של ביתו החדש, מאט שיתף תמונה ברשתות החברתיות שלו של האזור שביתו החדש, שהוא יחלוק עם קארין, יאכלס בשטחו. בתצלום, כמה גברים מתארים את הממדים החיצוניים של הבית בעזרת יתדות וחבל בשדה בחווה.

הריב של מאט רולוף והבן זאק רולוף על רכוש

תחילת העבודה על הבית החדש שלהם מגיעה על רקע הריב הסוער של מאט עם שלו הבן שלו זך רולוףלאחר ששם הפטריארך 16 דונם מהחווה, כולל בית המשפחה והאסם, למכירה.

המשא ומתן על מכירת הנכס פרץ בבכורה של עונה 23, שהביא לכך שזך התרחק משולחן המיקוח ואמר כי המשא ומתן עם אביו הוא "מצב רעיל".

בהכרזה על הנכס עומד למכירה, כתב מאט, "התקווה הסופית שלי הייתה שכל הנכס של חוות רולוף יישאר במשפחה שלנו לדורות הבאים. לשמור על החלום הזה בחיים בשלב זה פשוט לא היה אמור להיות."

"הבנים התאומים שלי החליטו לא לשקול לעבוד יחד לקראת מכירה משותפת אפשרית", הוסיף.

"בהתבסס על כך, הפיכתי ל-60 הגדולות בגוף הישן והמטורלל שלי, התחזוקה/דרישות המתמשכות של החווה – ההחלטה הקשה התקבלה כדי שאוכל לנקוט בצעדים לקראת יעדי הפרישה שלי", המשיך.

זך לא הסכים עם אפיון המשא ומתן שלו, קורא זה "שפל חדש ומזעזע של פחדנות ומניפולציה" בתגובה לפוסט באינסטגרם של אביו.

"הפוסט הזה הוא מוטעה ושקרי ביותר. אבא שלי מתמרן את הנרטיב ממש לפני שהעונה יוצאת", אמר אב לשלושה. "שוב, כמו שעשה במשך רוב חייו, [he is] לא לקחת אחריות על מעשיו ולהאשים אחרים. לגרור את הדרמה המשפחתית שהוא יצר ואז לתמרן את בסיס המעריצים כדי לגרום לעצמו לצאת בסדר [sic]."

האם מאט רולוף וזאק רולוף תיקנו את מערכת היחסים ביניהם?

בתצוגה מקדימה לפרק הקרוב של אנשים קטנים, עולם גדולזך הודה שהוא לא דיבר איתו "הרבה לאחרונה".

עם זאת, למרות הקרחון בין צמד האבות והבן, מאט הצליח להשתתף מסיבת יום הולדת 5 של הנכד ג'קסון רולוף במאי 2022.

איפה זאק רולוף חי בתוך פיוד מאט רולוף?

לאחר שהמשא ומתן התפרק, זאק ושאר משפחתו עברו לבאטל גראונד, וושינגטון.

"אנחנו נרגשים שהילדים שלנו יגדלו כאן", דיבר זאק על ביתו. "הדרך שבה הגענו לכאן לא הייתה טובה, וכמו, פעולות של אנשים אחרים, אני חושב, לא היו נכונות", הוסיף על הקרע שלו ממאט.

"זו לא הולכת להיות אותה ילדות שהייתה לי," הוא הודה לגבי ביתו החדש. "אבל כך או כך, לא תהיה להם אותה ילדות בדיוק גם אם זו הייתה בחווה."קישור מקור