מאט של LPBW מוכר נכס תמורת 4 מיליון דולר

זה באמת סוף עידן. אנשים קטנים, עולם גדול כוכב מאט רולוף הכריז שהוא העמיד את חוות אורגון של משפחתו למכירה לאחר יותר משלושה עשורים של בעלות. תג המחיר לחוות רולוף הוא 4 מיליון דולר עצומים!

"טוב, החתולים יצאו מהשק. אני רוצה לוודא שכולכם שומעים את החדשות הגדולות ישירות ממני", הוא פתח בפוסט באינסטגרם ביום חמישי, 12 במאי, שמראה אותו מול השלט "למכירה".

באדיבות מאט רולוף/אינסטגרם

"כל @rolofffarms הביאו לי ולמשפחתנו שמחה גדולה במשך 30+ השנים האחרונות! היום 16 דונם מתוך 109 דונם של החווה עומדים למכירה כולל בית המשפחה המקורי שלנו ואסם אדום בוהק", המשיך. הפטריארך של משפחת רולוף הוסיף, "זה קצת מפחיד אבל בעיקר מרגש… הגיע הזמן להתקדם לעונה הבאה של החיים."

חוות רולוף היא יעד מומלץ לליל כל הקדושים במשך שנים עם יבול הדלעות שגדל באתר. כמה דורות של משפחות ערכו טיולי סתיו לנכס הילסבורו, אורגון, כדי לבחור את הפנסים שלהם. משפחת רולוף מתלבשת בתלבושות עונתיות חגיגיות כשהן מקבלות את פני המבקרים ואת החווה, המארחת גם סיורים פרטיים של 30 דקות בהדרכת מאט או אשתו לשעבר איימי רולוף.

המעריצים היו חלוקים ביניהם לגבי החלטתו של מאט למכור את החווה של המשפחה. "אני מודה שזה מצער אותי. מאחלת לכל המשפחה שלך שלום עם הכיוון הזה", כתב אדם אחד בתגובות בעוד אחר הוסיף, "אתה צריך לעשות מה שטוב לך. אבל השינוי הוא קשה. בית כל כך יפה."

עוקב אחר אמר למאט, "וואו. חשבתי שזו תהיה המורשת של המשפחה שלך", בהתייחסו להשאיר את החווה לארבעת ילדיו עם איימי. היא מכרה את חלקה בחווה למאט ביוני 2019. לפי רדאר באינטרנטהמטריארך הרוויח כ-667,000 דולר מהמכירה, מה שהותיר את מאט כבעלים היחיד.

אנשים קטנים, עולם גדול המעריצים בוודאי יתגעגעו לחווה המשפחתית, שהייתה מרכיב עיקרי בתוכנית עם העבודה שנלווית לתחזוקתה וההחלטה של ​​הילדים אם הם רוצים להשתלט על הנכס או לא.

עונה 23 של LPBW הופעת בכורה ב-17 במאי ב-TLC, וההחלטה של ​​מאט למכור את החווה נראית כאילו זו תהיה קו עלילה מרכזי. הוא הוציא את החווה לשוק וחשף שהיא עומדת למכירה רק חמישה ימים לפני שהעונה החדשה מתחילה לשידור.

קישור מקור