מארק ומפתח נשואים, מפוצלים וגרושים

מארק ומפתח נשואים, מפוצלים וגרושים

ציר זמן סוער! ארוס 90 יום: אהבה בגן עדן כוכבים מארק טרוזולינו ו מפתח אליסה בוקשטיין התחתנו אך נפרדו ומאז סיימו את גירושיהם, בקשר יכול לאשר באופן בלעדי.

מארק, 39, ו-Key, 35, נישאו ב-25 באוקטובר 2021, לפי מסמכי הגירושין שהושגו בלעדית על ידי בקשר. מארק הגיש את הניירת במחוז אורנג', קליפורניה ב-15 בדצמבר 2021, אך ציין את תאריך הפיצול שלהם כ-9 בדצמבר – לאחר פחות חודשיים של נישואים. לא היו להם ילדים קטינים ולא היו להם נכסים או התחייבויות של הקהילה במהלך נישואיהם קצרי המועד. מארק ומקי ויתרו כל אחד על זכותו לתמיכת בן/בת זוג או בת הזוג מהשני. בזמן ההגשה, גם מארק וגם קי התגוררו בקליפורניה. הגירושים שלהם הושלמו ב-17 ביוני.

הזוג עורר שמועות מפוצלות לאחר ששניהם מחקו או ארכיון את כל התמונות של זה מדפי האינסטגרם שלהם מוקדם יותר השנה. החל מאוקטובר 2021, הזוג נראה אהוב ומפתח אפילו שיתף תמונה מתוקה עם מארק שצולמה במהלך טיול לביג בר. באותה תקופה, היא חשפה שהיא מבוססת בעיר הולדתו של מארק, הנטינגטון ביץ'.

עם זאת, מאז פיצולם בדצמבר, נראה כי יליד קליפורניה ויליד ארגנטינה חיו בנפרד. לפי הפעילות שלו במדיה החברתית, מארק עדיין מבוסס בהנטינגטון ביץ' בעוד שכל הפוסטים של קי במדיה החברתית מאז פברואר תויגו גיאוגרפית במיאמי, פלורידה.

מארק ומפתח עשו את שלהם ארוס בן 90 יום הבכורה של הזכיינית בעונה 1 של הספין-אוף של Discovery+ אהבה בגן העדן: האיים הקריביים. בהקדמה שלהם, הם הסבירו שהם נפגשו לראשונה בבוקאס דל טורו, פנמה תשע שנים קודם לכן. באותו זמן, מארק עבד בהוסטל והיא שהתה שם כאורחת. הם פגעו בזה אחרי לילה נלהב של ריקודים והיה להם סיבוב של שבועיים לפני שקי חזרה לארגנטינה, וקיי אמרה למארק שהיא תבדוק את עצמה לתוכנית גמילה מחוץ לבית החולים בגלל שימוש בסמים לאחר מאבק של שנים בהתמכרות לקטמין .

הוא עבר מפנמה לארגנטינה ותמך בה במהלך החלמתה. למרבה הצער, הם חוו בעיות בגלל מחסום השפה, מכיוון שמארק לא דיבר ספרדית וקיי לא דיבר אנגלית, וגם היה ביניהם מתח בגלל שהם גרו עם משפחתה. הם נפרדו אחרי שישה חודשים של זוגיות ומארק חזר לארצות הברית. 11 חודשים לפני שהחלו לצלם את עונה 1 ב-2021, קי פנה אל מארק והם התחברו מחדש.

"המשכנו בדיוק מאיפה שהפסקנו," פרץ מארק בכתב הוידוי שלו.

הם תיעדו את נסיעתו של מארק לפנמה כדי לבקר את קי כשהם הציתו מחדש את הרומנטיקה שלהם בתוכנית. עתידם המשותף נראה לא בטוח כי קי הייתה נחושה שהיא לא רוצה לעבור לקליפורניה ומארק לא רצה לעבור לפנמה, אבל עד סוף העונה, קי החליטה שהיא תעשה את הצעד הגדול לארצות הברית כדי לתת את אוהב הזדמנות. לרוע המזל, נראה שהם לא חיו באושר ועושר עד עצם היום הזה.

קישור מקור