מגהן קינג אומרת לה ולג'ים אדמונדס יש "מערכת יחסים נוראית"

הזמן לא מרפא הכל. עקרות בית אמיתיות ממחוז אורנג' אלום מייגן קינג אמרה שיש לה מערכת יחסים "נוראית" עם הבעל לשעבר ג'ים אדמונדס בעקבות הפיצול שלהם.

"יש לנו [a worse] מערכת יחסים ממה שהיינו כשנפרדנו", שיתף איש הריאליטי לשעבר, בן 37 קרוליין סטנבריהפודקאסט "גרושים לא מתים" ביום רביעי, 13 ביולי. "זה נורא. זה כל כך מזיק לילדים [and] עבורנו כפרטים".

יליד סנט לואיס, מיזורי, נפרד משחקן ה-MLB לשעבר, 52, ב-2019 לאחר חמש שנות נישואים. הזוג לשעבר, שחולקים הבת אספן והבנים התאומים הייז והארט, התגרשו רשמית במאי 2021 לאחר שג'ים הגיש בקשה לגירושים באוקטובר 2019.

MOVI Inc. / MEGA

כיום, Meghan אמרה שהיא מתקשרת עם ג'ים בקפדנות באמצעות האפליקציה בפיקוח בית המשפט My Family Wizard.

"זה גורם לי להרגיש בטוח יותר כי זה גורם לי להרגיש שההתעללות המילולית תופחת קצת יותר", הוסיפה מגהן בפרק. "למרבה הצער – ומזעזע – זה לא תמיד המקרה, אבל זה נותן לי קצת יותר נחמה בידיעה שיש לי עיניים שיכולות להיות על זה."

למרות שהפרידה שלה מג'ים הייתה מהמורות, נראה שמגהאן מסתדרת מצוין לבדה. אלום בראבו שיתפו תמונות עירום מטיול קמפינג במאי 2022, שם לא לבשה דבר מלבד זוג משקפי שמש וכובע רחב שוליים.

"לקחתי את עצמי מהרשת ולמדבר למחנה בפעם הראשונה – אי פעם", כתב כוכב הריאליטי לשעבר הודעהשהראה אותה שוחה ללא חזה. "אז אם אני לא אחזור, בוא תמצא אותי בעץ ג'ושוע!"

הפרידה של אמא לשלושה מג'ים היא לא הפעם הראשונה שהיא נאלצת להתמודד עם פרידות קשות. לפניה הספורטאי המקצועני לשעבר, מייגן הייתה נשואה לו בראד מקדיל מ-2007 עד 2011. מאוחר יותר היא קשרה את הקשר עם קאף ביידן אוונס באוקטובר 2021, אך השניים עזבו אותו עד דצמבר של אותה שנה.

כוכבת הריאליטי לשעבר עשתה תפנית מהירה לאחר שנפרדה מ ג'ו ביידןהאחיין של, חושף פחות מחודשיים לאחר שנפרדו שהיא כבר יצאה שוב.

"אני יוצאת לדייטים וכאלה," אמרה מגהן בזמן שהנחתה את הפודקאסט פודקאסט "שני טס בפוד". עם עמית עקרות בית אמיתיות בוגרים טדי מלנקמפ ו שופטת טמרה בפברואר 2022. "הייתי נשוי, אבל זו הייתה סערה כזו, ומההתחלה ועד הסוף איתו היו רק שלושה חודשים, וזה היה פשוט טיפשי מצידי להתחתן איתו, אבל הצלחתי".קישור מקור