מדונה חושפת עירום חזיתי מלא באוסף NFT

כמו ילדה שהתפרעה! מדונה נכנס לעולם ה-NFT ברעש גדול חושפים את כל האזור הקדמי של גופה בעירום.

סמל הפופ, בן 63, שיתף פעולה עם ידועים אמן אסימונים לא ניתן לביצוע ביפל, ליצירת האוסף הדיגיטלי הארוטי "אם הבריאה". בסרטונים השונים של קולקציית התלת-ממד חושפת זמרת "כמו בתולה" את אזור החזית שלה, כולל הנרתיק, תוך שהיא יולדת פרפרים, עצים ושאר יצורים.

"לא לעתים קרובות רובוט מרבה רגליים זוחל החוצה מהנרתיק שלי", אמרה בצחוק בראיון ל-Beeple ב-10 במאי, שנקרא גם הוא. מייק וינקלמןשפורסם בחשבון האינסטגרם שלה.

ההכנסות מאוסף NFT יינתנו לשלוש ארגוני צדקה; National Bail Out, V-Day וקולות ילדים. הקולקציה כוללת גם את הגרפיקה "אמא של הטבע" ו"אמא של האבולוציה", לצד הדפס תלת מימד של הנרתיק שלה.

"אני חושב שזה באמת חשוב שהרבה מחשבה ושיחה הושקעו ביצירת הסרטונים האלה", אמר זוכה פרס הגראמי שבע פעמים.

ריצ'רד יאנג/שטרסטוק

היא אף העלתה מחדש טקסטים בינה לבין האמן הדיגיטלי כדי להסביר לציבור שיצירת האמנות הסופית היא ביצוע החזון שלהם.

"אני אומר שיש לנו יער עם חרקים זוחלים ומפחידים שיוצאים ממני", נזכר אמן "ווג". "אנחנו צריכים נוף אורבני, שרוף, פוסט-אפוקליפטי עם העץ הענק הזה שצומח מתוכי", המשיכה.

"אני אומר לך את זה רק כי בסופו של דבר עשינו את כל הדברים האלה. פשוט הפרדנו ביניהם".

באחת הגרפיקות, מדונה מונפשת נפוצה בסביבה מעבדתית תוך שהיא יולדת עץ שבסופו של דבר פורח עד להשלמתו. "זה דוחף נגד כוח המשיכה ופרחים פורחים", נכתב באתר NSFW. "העץ עשוי להתכופף או אפילו להישבר, אבל הוא ממשיך להיווצר מחדש ולפרוח."

הצמד עובד על הקולקציה כבר שנה כדי ליצור את הקונספט של כל הדברים הטבעיים, כמו אמהות ויצירת חיים.

"אני עושה מה שנשים עושות מאז תחילת הזמן, שזה לידה", הסבירה. "אבל ברמה הקיומית יותר, אני מוליד אמנות ויצירתיות והיינו אבודים בלי שניהם".

קישור מקור