מדונה מנשקת את טוקישה במהלך הופעת גאווה בניו יורק: תמונות

מעלים הצגה! מלכת פופ מדונה חלק נשיקה עם אמן אחר במהלך הופעה אחרונה, וזה מחזיר את כולם לפרסי MTV VMA לשנת 2003.

המשך לקרוא כדי ללמוד עוד על הביצועים המוזרים ועל רגעי ה-PDA הקודמים שלה על הבמה.

את מי נישקה מדונה על הבמה?

הזמר "Like a Virgin" שיתף סמוק נלהב עם הראפר הדומיניקני טוקישה במהלך הופעה פרובוקטיבית באירוע Sandbox עבור PRIDE NYC ביום חמישי, 23 ביוני.

MEGA

מדונה התנדנדה במכנסיים קצרים, מגפיים קרביים ואפוד ספורטיבי במהלך ההופעה תוך שהיא נראית יוצאת דופן כתמיד. היא העלתה TikTok שעות לפני ההופעה, ונתנה למעריצים הצצה אל מאחורי הקלעים של ההופעה. הסרטון כלל קטעים של חזרות ריקוד בזמן ששיר הלהיט שלה "Hung Up" התנגן ברקע. מריקוד אופטימי לעבודת רצפה, הסרטון הראה עד כמה ההופעה שלה עומדת להיות מהפנטת.

האם מדונה התנשקה עם ידוענים על הבמה בעבר?

אמנית "ווג" הרעידה את הבמה (ואת החיים של כולם) כשהתנשקה בריטני ספירס בטקס פרסי MTV VMA לשנת 2003 בזמן ביצוע הלהיט של מדונה "Hollywood".

האמנית "Lucky" לבשה שמלת תחרה לבנה משעשעת בעוד שכוכבת "Material Girl" לבשה אנסמבל שחור לגמרי וצמוד. כריסטינה אגילרה היה גם על הבמה במהלך ההופעה האגדית, והעניק למעריצים את טריפקטה הפופ הקדוש.

מדונה הסתכלה על הנשיקה הידועה לשמצה, וחשפה שהיא תעשה את זה שוב. "אני לא בטוח [Britney] יהיה בעניין, אבל זה יהיה ממש מגניב אם נוכל לשחזר את הנשיקה המקורית", אמרה גִישָׁה בינואר 2022.

האם מדונה ובריטני ספירס שיחזרו את הנשיקה?

זה נראה כאילו היא הודיעה על קיום המפגש המחודש כי דיוות הפופ נעלו שפתיים – פעם נוספת – במהלך החתונה של בריטני עם סם אסגרי ביוני 2022.

"בריטני, את נראית כל כך מאושרת ומאוהבת", כתבה מדונה את תמונת האינסטגרם שלה של הסמוק. "אני מאחל לך ולסם כל טוב – אמש היה כיף ומזיע!!"

כאילו הנשיקה הראשונה לא הפכה לזיכרון ליבה של כולם, גם המעריצים וגם המפורסמים השתוללו כשראו את הגרסה המעודכנת. "קווינס איקוני! אוהב את שניכם כל כך!" פריס הילטון הגיבה. "HERSTORY נוצר. שוב!" כתב משתמש אחר באינסטגרם.

קישור מקור