מדונה מתחרטת על 'שניהם' נישואיה, קוראת למין 'האובססיה' שלה

נהיה אמיתי. מדונה הסבירה מדוע היא מתחרטת על "שניהם" על נישואיה הכושלים ואמרה שמין הוא "האובססיה" שלה.

תוך כדי השתתפות בשאלות ותשובות עם מעריצים באמצעותה ערוץ יוטיוב ביום שלישי, 30 באוגוסט, נשאלה זמרת "Material Girl", בת 64, מה "לא הרעיון הכי טוב" בחייה. "מתחתן. בשתי הפעמים!" היא השיבה.

הנישואים הראשונים של מדונה היו ל שון פןשנמשכה מ-1985 עד 1989. אז הייתה נשואה ל גיא ריצ'י משנת 2000 עד 2008.

זמרת "אבא אל תטיף" חולקת בת לורד ליאון25, עם האקס קרלוס ליאון ובנו רוקו ריצ'י22, עם גיא, 53. בינתיים, מדונה אימצה גם את הילדים מרסי ודיוויד, שניהם בני 16, ואת התאומות אסתר וסטלה, בנות 10.

אנתוני הארווי/שטרסטוק

מעריץ אחר שאל אותה מהו ה"גילטי פלז'ר הכי גדול" שלה, כשמדונה חושפת שזה "סקס". היא המשיכה וכינתה את המעשה "האובססיה האהובה עליה כיום".

ב-2009, מדונה הבהירה שהיא לא פתוחה לרעיון להתחתן בפעם השלישית. תוך כדי הופעה ב המופע המאוחר עם דיוויד לטרמן באוקטובר אותה שנה, המארחת שאלה אם היא תשקול אי פעם לקשור את הקשר שוב. "אני חושבת שאני מעדיפה להידרס על ידי רכבת," היא ענתה.

למרות שהיא נראית מרוצה מחיי המין הנוכחיים שלה, לא ברור מה מצב היחסים הנוכחי של מדונה. היא נפרדה מ אהלמליק וויליאמס לאחר שלוש שנים של היכרויות באפריל, In Touch אישרה בזמנו.

"מדונה ואחלמאליק הם דאנזו", אמר המקורב. "הם לא היו ביחד כבר חודשים."

למרות שהמקור ציין שהזמר "כמו בתולה" הוא זה ש"קרא לזה לפרוש", מערכת היחסים של הזוג לשעבר "הסתיימה בידידות".

"סטלה ואסתר בנות 9 עכשיו [years old], ומדונה משקיעה בהם את כל אהבתה", הוסיף המקורב על ילדיה הצעירים. "היא לא מגוננת על התאומים."

בעקבות הפיצול, היא חלקה נשיקה עם הראפר הדומיניקני טוקישה במהלך הופעה פרובוקטיבית בהופעה של PRIDE NYC ב-23 ביוני.

מדונה התנדנדה מכנסיים קצרים, מגפיים קרביים ואפוד ספורטיבי במהלך ההופעה. שעות לפני שעלתה לבמה, היא שיתפה סרטון דרך TikTok שנתן למעריצים הצצה אל מאחורי הקלעים של המופע. הקליפ כלל צילומים מחזרות הריקוד בזמן ששיר הלהיט שלה "Hung Up" התנגן ברקע.

קישור מקור