מדוע ג'וליה מייקלס וג'יי פי סאקס נפרדו? בתוך פרידה

ג'וליה מייקלס ו JP Saxe הם כבר מזמן אחד הזוגות החמודים של המוזיקה, אבל השניים למרבה הצער נפרדו ממנו לאחר יותר משלוש שנים של זוגיות. המשיכו לקרוא לפרטים על מערכת היחסים של בני הזוג, כולל איך הם הכירו וכל מה שאנחנו יודעים על הפרידה.

איך נפגשו ג'וליה מייקלס וג'יי פי סאקס?

ג'וליה וג'יי פי נפגשו לראשונה בזמן ששיתפו פעולה ברצועה ביחד, סיפרה זמרת "If the World Was Ending" לריאן סיקרסט במהלך הופעה ב- בשידור עם ריאן סיקרסט ביולי 2021.

"לקחתי אותה לפארק. זה כנראה היה הנועז ביותר שהייתי אי פעם בכל חיי", הוא נזכר. "מכל סיבה שהיא, כשפגשתי את ג'וליה, לא נתתי שיהיה תרחיש שבו לא זכיתי להכיר אותה טוב יותר. … אחרי הפגישה שלנו, שאלתי אותה מה היא עושה מאוחר יותר באותו לילה והיא אמרה שהיא יוצאת לשתות עם חברים ואמרתי, 'את צריכה להזמין אותי'".

ג'יי פי המשיכה והסבירה שבעוד שג'וליה הזמינה אותו לצאת, דווקא חברתה היא שהשתלטה על המצב.

"היא הזמינה אותי למשקאות. גיליתי מאוחר יותר שהיא לא עשתה את זה, החברה שלה גנבה לה את הטלפון", אמר. "…ואז מאוחר יותר אמרתי, 'מתי אראה אותך שוב?' והיא עדיין נרתעה ואמרתי – ושוב, אני לא יודע מה עלה עליי, הייתי בטראנס – אמרתי 'אני לגמרי מבינה אם אתה רק רוצה להיות חברים ולכתוב, זה בסדר, אבל אני יש לי הרבה חברים והרבה שירים ולא הרבה אנשים שגורמים לי להרגיש כמו שהרגשת הערב'”.

קריסטין קלהאן/שטרסטוק

מתי ג'וליה מייקלס וג'יי פי סאקס התחילו לצאת?

ג'וליה מייקלס וג'יי פי סאקס התחילו לצאת בשנת 2019 לאחר שכתבו יחד את "If the World Was Ending". השיר היה מועמד לשיר השנה בטקס פרסי הגראמי השנתי ה-63 ב-2021, ושימש כפרס הגראמי הראשון והיחיד של JP.

ג'וליה, לעומת זאת, הייתה מועמד לארבעה פרסי גראמי במהלך הקריירה שלה, כבשה את שתי המועמדויות הראשונות שלה ב-2018 לשיר השנה והאמן החדש הטוב ביותר. זמרת "איזה זמן" הייתה מועמדת לצד JP לשיר השנה ב-2021, ושוב ב-2022 לאלבום השנה.

האם ג'וליה מייקלס וג'יי פי סאקס עדיין ביחד?

אף על פי שהזוג ביחד כבר שלוש שנים, שמועות מפוצלות משתוללות מאז שג'וליה וג'יי.פי הקניטו מוזיקה חדשה ברשתות החברתיות בקיץ 2022. מקור אישר גם בקשר שהזוג הלך לדרכו.

JP עורר לראשונה ספקולציות שמערכת היחסים שלו ושל ג'וליה הסתיימה לאחר שהזמר הקנדי פרסם קליפ שלו שר באינסטגרם באוגוסט 2022: "כשאתה חושב עליי / האם אתה מצית כל זיכרון / והאם אתה מאמין למה שלא להימשך לנצח לא אומר כלום?"

בחודש שלאחר מכן, JP פרסם מילים סתמיות לפלטפורמת המדיה החברתית, שאותה כיתב, "פסוק 2".

"אני שונא את עצמי על שפגעתי בך / אבל זה יחמיר את זה לתקן את זה / הלוואי ומצאתי דרך לשמור על עצמי בזה / כי התכוונתי להיות הגבר שעמדת איתו / לא עוד קו סיכום כדי להצדיק את פחד נטישה", כתב.

יוליה שיתפה מוזיקה חדשה משלה באותו יום, שרה: "כי אתה רק עוד גבר וזה רק עוד פתח / אתה תשתמש בהבטחות כאילו הן סוג של משחק מקדים מעוות / אתה כל הזמן אומר שאתה להישאר / כששנינו יודעים שזה לא הצד החזק שלך."קישור מקור