מדוע ג'ון וקייט גוסלין התגרשו? בתוך הפיצול שלהם

פעם, תוכנית הריאליטי TLC ג'ון וקייט פלוס 8 הציג זוג נשוי המנהל משפחה של בנות שמש ושני תאומים מבוגרים. באמצע עונה 5, לעומת זאת, ג'ון ו קייט גוסלין הודיעו על החלטתם להיפרד ובעקבות הפיצול שלהם, לזוג לשעבר היו דיווחים שונים על מה שגרם לקרע ביניהם, והם בעיקר מקיפים שמועות שהוא לא נאמן.

בזמן הפרידה, שמועות על בגידה השתוללו, אבל ג'ון טען זמן רב שהוא נשאר נאמן לאשתו מזה 10 שנים. "התפיסה המוטעית הגדולה ביותר היא שהסיבה לגירושים היא שבגדתי באשתי, אבל לא בגדתי", אמר בפרק ב-2014 בתוכנית הריאליטי. טיפול זוגי. הוא גם אמר שנישואיו היו "מאוד לא חיבה" ו"ממש כמו 10 שנים של עסקה עסקית".

ג'ון הסביר, "תמיד הרגשתי שעשיתי את רשימת המשימות של קייט. ״הנה פתק הפוסט-איט. זה מה שאתה צריך לעשות. ככה אתה בעל טוב. ככה אתה הולך להתנהג'. [I thought], 'בסדר… אני הולך להשלים את המשימות האלה, והיא תאהב אותי כי אני עושה את הדברים האלה.' ב-16 בינואר עשיתי את כל הדברים שלי. יצאתי לבר ונשארתי בחוץ עד 4:00 בבוקר. כשחזרתי הביתה באותו בוקר, היא לא אמרה דבר. אז עשיתי את זה למחרת בלילה."

Tlc-Tv/Kobal/Shutterstock

ובאותו לילה הבא, ג'ון הבין שמערכת היחסים שלו עם קייט מסתיימת. "ידעתי [the marriage] נגמר [on] 17 בינואר 2009", אמר. "זה היה היום הסופי. פשוט ידעתי."

ג'ון גם הכחיש את שמועות הפרשה במהלך ראיון ב-2016 ד"ר אוז, ואמרה, "היא חשבה שניהלתי רומן אחרי… במהלך הפרידה ב-2009, מה שלא הייתי. לא."

מצידה, אמרה קייט אֲנָשִׁים ב-2016 שהיא "באמת הייתה חושבת [Jon would] היו כאן לאורך זמן", לפני שהוסיף. "הדבר המוזר ביותר הוא שבין לילה הוא הפך לאדם אחר".

ג'ון התחיל לקנות אופנועים ומכוניות ולהישאר בחוץ עד מאוחר במקום לטפל בילדים, אמרה קייט. "האנשים הכי קרובים אליי חשבו שאני משוגעת והמציאה את זה", הוסיפה. "כשהם ראו את זה בעצמם, הם היו כמו, 'וואו'. הם ראו את ההוכחה".

בהופעה ב-2016 על המופע של סטיב הארווי, ג'ון אמר שהוא איבד "הכל" בגירושים ולטענתו TLC צידדה בקייט ואף שילמה עבור עורכי הדין שלה לגירושין. "ידענו שאנחנו עומדים להתגרש, ואז הרשת ניסתה להחזיק אותנו ביחד לטובת התוכנית, אז פרשתי", הסביר. "אמרתי, 'אני לא מצלם את הגירושים שלי. אני לא מוציא אותו לאוויר לצריכה של הציבור. ואני לא עושה שידורים חוזרים כדי שהילדים שלי יוכלו להמשיך ולצפות במותו של הוריהם.' … פשוט לקחתי עמדה מוסרית מול עמדה עסקית. איבדתי הכל. הפסדתי את כל הכסף שלי".

בעקבות הפיצול ביניהם, ג'ון טען שקייט התעללה בו מילולית ושקייט היא אמא "נעדרת", בעוד קייט אמרה שאף אחד מילדיה לא "נגרם נזק" מצילומי סדרת הריאליטי. בזמן שקולין והאנה נשארו במשמורתו ומתגוררים איתו בפנסילבניה, אדן, ג'ואל, אלכסיס ולאה נמצאים אצל קייט ועברו איתה לצפון קרולינה במרץ 2021.

המששים מלאו 18 ב-10 במאי 2022, מה שאומר שג'ון כבר לא צריך לדאוג להסדרי משמורת. "אני חופשי בהיבט של יש לי ילדים בוגרים עכשיו… יש לי עסקים משלי ועכשיו הגיע הזמן שאמשיך הלאה. לצאת, להמשיך הלאה עם החיים שלי. זה כמו להתחיל מחדש די הרבה", אמר בידור הערב. "אין יותר בית משפט למשמורת. זה נגמר. סיימנו היום. זה נגמר… המשקל הזה הורד מהכתף שלי… זו פשוט הקלה גדולה."

ג'ון המשיך וטען שקייט הקשתה עליו לשמור על קשר עם הילדים שהוא לא גר איתם. "[Communicating with] הילדים שחיים עם קייט מאוד קשים, כי אין לי מערכת יחסים פתוחה איתם", אמר כוכב הריאליטי לשעבר. "[Hannah] מתקשר איתם. יש לה מערכת יחסים ממש טובה עם הילדים האחרים. הייתי מנוכר מהילדים האלה".

ג'ון טען אז שקייט אחראית לריב עם ילדיו. "אני מרגיש שזו החלטה גרועה מאוד מצידה של קייט, כי היא הרחיקה אותי מהילדים האלה", אמר. "אני חושב שזו הייתה החלטה הורית גרועה. זה היה הרבה יותר טוב אם היא הייתה יותר פתוחה איתם ותסביר את הדברים טוב יותר".

כעת, כשכל ילדיהם מבוגרים חוקיים, ג'ון אמר שהם ילמדו בסופו של דבר את האמת על הגירושים שלו מקייט. "הם הולכים להבין… מי [their] ההורים הם, ומה התרחש בעבר, ואיך מערכות יחסים נבנות ואיך מערכות יחסים נכשלות", אמר לרשת. "לפעמים אתה מסתיר את הדברים האלה מהילדים שלך… לפעמים זה קשה להגיד את הדברים האלה לילד שלך, כי אתה חושש שהם לא בשלים מספיק כדי להבין את הדברים האלה."

בנוסף, ג'ון טען שקייט אחראית לגירושים ורמז שיש לה רומן. "מדוע הגירושים קרו? כי אדם מסוים עזב אותי בשביל מישהו מסוים", אמר. לאחר שהתעקש שהוא "ידע" על הרומן שלה לכאורה, ג'ון אמר, "הייתי כמו, 'תסיים עם זה'".

בעוד שגם ג'ון וגם קייט הכחישו שהיו להם רומנים במהלך נישואיהם, אב ל-8 אמר שהגירושים שלהם היו "בלתי נמנעים" בגלל "אישיותם" השונות.

נציג של קייט לא הגיב מיד בקשרבקשתו של תגובה.

קישור מקור