מדוע קארין ו-BF Josh של ארוסת ה-90 נפרדו: פיצול פרטים

זה נגמר. ארוס בן 90 יום אלום קארין שטאהלה והחבר ג'וש סייטר נפרד לאחר פחות מחודש אחד של היכרויות בעקבות ויכוח על אחד מהאקסים שלו, מספר ג'וש באופן בלעדי בקשר.

"יומיים בלבד לאחר הביקור האחרון שלי, היא שלחה לי הודעה ושאלה מדוע אהבתי את הפוסט של האקס שלי באינסטגרם", מספרת בוגרת הרווקות, בת 35. בקשר. "אמרתי לה, לי ו [Love After Lockup alum] ליזי קוממס אל תדבר יותר, ופשוט ראיתי את הפוסט ולחצתי על כפתור הלייק ולא לדאוג, אבל היא נראתה נחושה להילחם".

ג'וש אומר שהדברים הסלימו מהוויכוח הראשוני, והוסיף: "עד הצהריים החלטנו להפסיק את זה". בקשר אישר באופן בלעדי את הרומן המוצלב ב-9 בנובמבר, לאחר שמקור חשף שהזוג נפגש באינסטגרם ו"יצר קשר מיד".

"העניינים ביני לבין קארין התקדמו היטב במהלך החודש האחרון. בילינו הרבה זמן בקשר לעבר המשותף שלנו, וזה לא היה קל", ממשיך ג'וש. "דיברנו על קבלת בית והיא התעקשה שהיא רוצה שאני, היא והילדים נחיה ביחד כמשפחה".

באדיבות ג'וש סייטר/אינסטגרם

הזמן הקצר של בני הזוג היה זרוע מחסימות כבישים כאשר ג'וש מסביר כי בעלה המנוכר של קארין, פול שטאהל, הייתה "בעיה חוזרת". הוא גם תפס לכאורה את יליד ברזיל "מדבר עם בחור אחר" במהלך מערכת היחסים הקצרה.

"[The other man] שלח לי צילום מסך שלו ושל קארין מפלרטטים", ממשיך איש הריאליטי לשעבר. "אבל היא התעקשה שזה כלום וחסמה אותו".

ג'וש הכריז לראשונה על הפרידה שלו עם קארין דרך הסטוריז שלו באינסטגרם ביום חמישי, 1 בדצמבר. "הלכנו לדרכים נפרדות", הוא כתב. "קשה לראות מישהו שאכפת לך ממנו, בוגד בך ומתעלל בסמים ובאלכוהול."

בעקבות ההאשמות הפומביות של ג'וש, אם לשניים, 26, פנתה לרשתות החברתיות שלה כדי לשתף את הצד שלה בסיפור.

"זה לא נכון על מה הבחור הזה מדבר", כתבה בוגרת TLC לשעבר בתגובה דרך הסטוריז שלה באינסטגרם. "יש אנשים שעושים הכל כדי למשוך תשומת לב".

זה מציין את מערכת היחסים הציבורית הראשונה של קארין מאז פרידתה מבעלה המנוכר בדצמבר 2021. ארוס 90 יום: לפני ה-90 יום בוגרים – שחולקים את הבנים איתן, 3, פייר, 21 חודשים – נפרדו סופית לאחר עימות אלימות במשפחה לכאורה התרחש בביתם בקנטקי. זמן קצר לאחר פרסום החדשות על המריבה, פול, 39, וקארין אישרו לכאורה שהם נפרדו סופית על ידי הסרת תמונות זה של זה באינסטגרם.

לגבי ג'וש, הוא נקשר בעבר ארוס 90 יום: לפני 90 הימים אלום עונה 4 יולנדה ליק. לאחר שעורר מערכת יחסים באוגוסט 2020, הזוג התארס באוקטובר 2020 לפני שנפרדו באותו דצמבר. לפני כן, ג'וש התחרה על קייטלין בריסטאוהלב של עונה 11 של הרווק בשנת 2015.

קישור מקור