מדוע קפטן לי רוסבך עוזב מתחת לסיפון? פרטים

זה יום עצוב עבור מתחת לסיפון מעריצים, בתור קפטן לי רוסבך עוזב את הזיכיון לאחר 10 עונות מדהימות בסקיפר על יאכטות סופר ברחבי האיים הקריביים תוך ניהול הצוות הפנימי והחיצוני עם כל כך הרבה מטוסים מלוחים. המשיכו לקרוא לפרטים מדוע קפטן לי עוזב מתחת לסיפון ומה צופן העתיד לו ולתוכנית.

מדוע קפטן לי עוזב את 'מתחת לסיפון'?

הימאי הוותיק חווה בעיות בריאותיות שאילצו אותו לעזוב את עונה 10 לאחר מספר פרקים בלבד. למרות שהוא יחזור בסוף עונה 10, הוא יעזוב את התוכנית סופית. Us Weekly היה הראשון לפרסם את החדשות. בראבו לא הגיב מיד בקשרבקשתו של תגובה.

מדוע הכיתוב לי עזב את "מתחת לסיפון" עונה 10 מוקדם?

"החתיך של הים" נאלץ לעזוב את עונה 10 מוקדם לאחר שסבל מבעיות תנועה ועצבים. הוא היה על קביים או מקל הליכה במהלך הפרקים שבהם הופיע. לי סוף סוף הפסיק את זה לאחר שלא הצליח להשגיח כראוי על הסיפון והצוותים הפנימיים שלו עקב היותו מרותק לגשר סנט דייוויד או לתא שלו.

"הפציעה שלי, זה מחמיר. הצד השמאלי של הגוף שלי, אני לא מרגיש כלום", אמר בווידוי בפרק של התוכנית ב-12 בדצמבר 2022.

"ציפיתי להרבה יותר התקדמות ממה שאני חווה, והחלק הכי מתסכל בזה הוא שאני לא יכול לעשות שום דבר בקשר לזה, וזה קשה", המשיך. מאוחר יותר הוא סיפר לשף ולחבר קרוב רייצ'ל הארגרוב"זו כנראה הייתה אחת החוויות המשפילות בחיי."

"אחת הבעיות הכי גדולות שלי עכשיו היא שאני לא מסוגל לצפות", אמר לי בווידוי על החלטתו לעזוב את יאכטת העל, והוסיף, "אני לא יודע מי עושה מה, זו העבודה שלי".

"אני חייב לצוות שלי לעשות את זה כמו שצריך", המשיך. "הם מצפים לזה ממני. מגיע שלב שאם קפטן באמת אובייקטיבי, הוא צריך לשים את האינטרסים של הצוות שלו במקום הראשון".

הנרי לאמב/Photowire/BEI/Shutterstock

מי החליף את קפטן לי בסיפון 'מתחת' עונה 10?

מתחת לסיפון מד סקיפר קפטן סנדי יון נכנס כשלי טס חזרה הביתה לפלורידה כדי לעבור ניתוח לבעיות הניידות שלו. מכיוון שסגנון המיקרו-ניהול שלה היה ההפך מגישת הידיים של לי, היא התעמתה עם כמה מחברי הצוות של לי, כולל התבשיל הראשי שלו, פרייזר אולנדר. יליד אנגליה חזר לעונה שנייה של מתחת לסיפון לעבוד עם המנטור לי, רק כדי להיות תחת המיקרוסקופ וזלזול בגלוי על ידי קפטן סנדי.

סנדי גרמה ללי לזעום כשהיא ירתה תבשיל קמיל לאמב בלי ליידע אותו קודם. "לו הייתי מחליף את קפטן סנדי על הסירה שלה באופן זמני והרגשתי צורך לפטר את אחד מאנשי הצוות שלה, הייתי מתקשר אליה קודם כדי ליידע אותה מה אני עושה ולמה", צייץ לי ב-23 בינואר 2023, והוסיף. "אני מסכים עם ההחלטה שלה, רק לא איך היא התנהלה". הוא גם ציין שהצעד של סנדי "חסר נוהל וכבוד".

מה יקרה אחר כך עבור 'מתחת לסיפון'?

Us Weekly דיווח כי הקפטן קרי טיתראדג' אמור להחליף את לי לעונה 11. מאז התוכנית הולידה את הספינים מתחת לסיפון ים תיכוני, מתחת לסיפון למטה, יאכטת מפרש מתחת לסיפון ו הרפתקאות מתחת לסיפון. המעריצים הכירו את קפטן קרי בסדרת ההרפתקאות של נורבגיה.

מתחת לסיפון ממוקם בעיקר באיים הקריביים, שם לי הפליג ביאכטות מנוע שונות בצ'ארטרים ברחבי איי הבתולה הבריטיים, איי בהאמה, סנט מארטן, סנט קיטס, אנטיגואה וברבודה וסנט לוסיה. עונה 7 ראתה את לי והצוות שלו יוצאים לדרום האוקיינוס ​​השקט לוקחים אורחים מסביב למים המדהימים של פוקט, תאילנד.

קישור מקור