מדוע רוב קרדשיאן דילג על החתונה של קורטני וטרוויס

חסר אח אחד! רוב קרדשיאן דילג קורטני קרדשיאן ו טרוויס בארקרהחתונה של באיטליה כי הוא "רוצה להיות פרטי", אומר מקור בלעדית בקשר.

"רוב הוא אדם מאוד פרטי", מסביר המקורב מדוע בחר לדלג על נישואי אחותו. "הוא ידע שהחתונה תהיה על הבמה העולמית". כל האחים האחרים של קורטני – קים ו קלואי קרדשיאן ו קנדל ו קיילי ג'נר – היו נוכחים במהלך הטקס.

Shutterstock (2)

הזוג "יחגוג עם [Rob] בלוס אנג'לס" בנוסף למשפחה וחברים אחרים, כולל סבתא של קורט מרי ג'ו "MJ" קמפבלשלא יכלו להשתתף בחו"ל.

"יש הרבה אנשים שהם עדיין צריכים לחגוג איתם בלוס אנג'לס", אומר המקורב, ומוסיף שמייסד פוש, 43, ומתופף Blink-182, 46, "רוצים לעשות מסיבה גדולה" בעיר הולדתם.

"סבתא של קורטני כל כך חשובה לה, כמו גם אבא של טרוויס, [Randy Barker]והם לא יכלו להגיע לטיול, וזו הסיבה שהם היו העדים בטקס הרישיון של לוס אנג'לס", מציין המקורב בהתייחסו לנישואי בית המשפט של ה-A-listers בסנטה ברברה, קליפורניה, ב-15 במאי.

מדוע רוב קרדשיאן דילג על החתונה של קורטני וטרוויס
Shutterstock

סקוט דיסיק גם נעדר באופן ניכר מהיום הגדול של האקסית שלו, למרות שהילדים שלו ושל קורטני, מייסון, פנלופה וריינן, נכחו. עם זאת, מייסד Talentless, בן 38, שיצא עם כוכבת הריאליטי במשך כמעט עשור, מעולם לא תכנן לעשות את הטרק.

"הוא לא היה הולך גם אם יוזמן", אמר בעבר מקורב נפרד סגנון חיים בנובמבר 2021. "לראות את קורטני הולך במעבר ירגיש כמו פגיון בלב… הוא מעדיף לא להיות שם."

במקום זאת, סקוט יצא למקום מהנה. "איפה [to]?" הוא כתב תמונה של חלון מטוס דרך הסטוריז שלו באינסטגרם ביום ראשון, 22 במאי, לפני שהוסיף, "התחנה הבאה, החוף."

בנוסף לבני המשפחה, פיט דיווידסון גם נאלץ להחמיץ את הרומן המפואר באיטליה עקב התחייבויות לעבודה. מעריצים רבים קיוו שהשחקן בן ה-28 יקפוץ על מטוס לאחר הופעתו האחרונה סאטרדיי נייט לייב ב-21 במאי כדי להגיע בזמן להיות הדייט של החברה קים, אבל הקומיקאי לא נראה בתמונות מהאירוע.

החתונה של קראביס עדיין הייתה רומן עטור כוכבים. האורחים כללו את Blink-182 מארק הופוס, מקלע קלי, מייגן פוקס ו דווין בוקר.

כצפוי, היום הגדול של טרוויס וקורטני היה מהמם לחלוטין. הקרדשיאנס הכוכבת לבשה שמלת מיני לבנה בשילוב עם צעיף תחרה באורך קילומטר בזמן אני יכול להגיד המחבר נראה מטופח בטוקס שחור אלגנטי. מראה החתן והכלה – ורבים מהאורחים – עוצבו על ידי דולצ'ה וגבאנה. מקור שלישי סיפר באופן בלעדי סגנון חיים היום הגדול שלהם "עלה בקלות יותר מ-2 מיליון דולר".

"זה היה ה סוף השבוע הקסום ביותר בכל הזמנים", אמר המקור השלישי לאחר שהלכו במעבר, והוסיף כי כל האורחים יכלו "לחוש את האהבה".

קישור מקור