מדוע שון מנדס דחה את סיור 2022: עדכון בריאות הנפש

שון מנדס זעזע את המעריצים ביום שישי, 8 ביולי, כשכתב הערה מכל הלב על הסיבה שדחה מספר שבועות מסיבוב ההופעות שלו ב-2022. למרות שהוא הרגיע את העוקבים שלו ברשתות החברתיות שהוא יעדכן אותם בכל דבר, המעריצים עדיין תוהים אם זמר "Stitches" בסדר לאחר שציטט "נקודת שבירה" של בריאות הנפש בהודעתו.

המשיכו לקרוא כדי לגלות את כל מה שאנחנו יודעים על הסיור הנדחה של שון.

האם סיור 2022 של שון מנדס בוטל?

למרות שהוא לא עדכן עדיין על השבועות הקרובים של סיבוב ההופעות שלו ב-2022, האמן "Wonder" לא ביטל אותו לחלוטין. בהצהרת האינסטגרם שלו ב-8 ביולי, שון ציין שהוא רק דוחה כמה תאריכי הופעות.

לפי "Wonder: The World Tour" שלו אתר אינטרנט, כל התאריכים משבת, 9 ביולי, עד יום רביעי, 27 ביולי, מסומנים "נדחים עד להודעה חדשה". תאריך הפתיחה הבא עדיין מתוכנן ליום ראשון, 31 ביולי, בטורונטו, קנדה.

מדוע שון מנדס דחה את סיור 2022 שלו

שון הסביר מדוע חזר מסיבוב ההופעות שלו ב-8 ביולי אינסטגרם הודעה.

"זה שובר את ליבי להגיד את זה, אבל לצערי, אני אצטרך לדחות את שלושת השבועות הבאים של הופעות דרך Uncasville, [Connecticut], עד להודעה חדשה", כתב. "אני מטייל מגיל 15, ולמען האמת, תמיד היה קשה להיות בדרכים הרחק מחברים ומשפחה".

באדיבות שון מנדס/אינסטגרם

הזמר הקנדי המשיך, "אחרי כמה שנים מחוץ לכביש, הרגשתי שאני מוכן לצלול בחזרה פנימה, אבל ההחלטה הזו הייתה מוקדמת מדי ולצערי המחיר של הדרך והלחץ תפס אותי ופגעתי. נקודת שבירה."

"אחרי שדיברתי עם הצוות שלי ועם אנשי מקצוע בתחום הבריאות, אני צריך לקחת קצת זמן כדי לרפא ולטפל בעצמי ובבריאות הנפשית שלי, בראש ובראשונה", סיכם שון. "ברגע שיהיו עדכונים נוספים, אני מבטיח שאעדכן אותך. אני אוהב אתכם חבר 'ה."

שון מנדס פתח לאחרונה על 'האמת' שלו

חודשיים לפני דחיית סיבוב ההופעות שלו ב-2022, שון דיבר על בריאותו הנפשית כמה פעמים ברשתות החברתיות. ב-19 באפריל פתח ה"רחמים" את רגשותיו ברגש טוויטר הודעה.

"לפעמים, אני שואל את עצמי מה אני צריך לעשות עם החיים שלי, ומה שאני תמיד שומע בתמורה הוא 'לספר את האמת, להיות האמת'", כתב. "אבל אני מרגיש שזה דבר שקשה לעשות. אני חושש שאם אנשים ידעו ויראו את האמת, הם עלולים לחשוב עליי פחות. הם עלולים להשתעמם ממני."

שון המשיך, "אז, ברגעים האלה של תחושת שפל, או שמתי הצגה או שאני מתחבא. האמת, בצורה הנוכחית, היא ילד בן 23 שכל הזמן מרגיש שהוא או עף או טובע. אולי זה בדיוק מה שזה להיות בשנות ה-20 שלך [sic], או אולי, זה רק אני. האמת היא שאני באמת רוצה להופיע בעולם בתור האני האמיתי, הכנה והייחודי שלי ב-100 אחוז ולא אכפת לי מה מישהו חושב, לפעמים אני כן!! [sic] לפעמים, ממש לא אכפת לי מה אנשים חושבים, ואני מרגיש חופשי. רוב הזמן זה מאבק [though]. זו האמת."

גם הזמר "Treat You Better" הסביר כיצד "אפילו עם כל כך הרבה הצלחה, [he] עדיין מוצא[s] קשה להרגיש [he’s] לא נכשל."

"האמת היא שאני המום ומעורר יתר על המידה חחח [sic]," הוא הוסיף. "האמת היא גם שאני בסדר. אני רק מנסה [sic] לספר ולהיות את האמת. אני אוהב לחשוב שאולי אני אומר את זה עשוי להדהד עם אנשים מסוימים."

שבוע לאחר מכן, שון כתב פתק נפרד באמצעות אינסטגרם על איך "החיים יכולים להיות קשים".

"עברתי את זה לאחרונה", הוא כתב ב-27 באפריל. "נסה להיות הטוב ביותר לא באמת עושה את זה בשבילי יותר אם אני כנה. מסתבר שעצם היותי אני מרגיש הרבה יותר טוב".קישור מקור