מדוע תמי לא יכולה לתת עדכונים לירידה במשקל

מדוע תמי לא יכולה לתת עדכונים לירידה במשקל

נהיה אמיתי. 1000 ליברות אחיות כוכב תמי סלטון חשפה את הסיבה לכך שהיא לא יכולה לעדכן את המעריצים בהתקדמות הירידה במשקל ובחייה האישיים.

ביום שבת, 14 בינואר, TikTok וִידֵאוֹאישיות TLC, 36, ענתה על שאלה של מעריץ, שאותה כללה בראש הקליפ שלה.

"אתה לא יכול פשוט לעשות סרטון רציני ולדבר איתנו על המראה החדש שלך?" כתב משתמש המדיה החברתית. "את נראית הרבה יותר טוב. אנחנו יכולים לראות את העבודה הקשה שלך. דברו איתנו על זה!"

בתגובה, הסבירה תמי שהיא "עדיין בחוזה".

@tammyslaton2020

משיב ל[email protected]

♬ סאונד מקורי – תמי ווילינגהם

"הלוואי שיכולתי לדבר על כל הדברים האלה שקורים עם המשקל שלי והשיער שלי והבגדים שלי, הנישואים שלי," היא התחילה. "אבל אני לא יכול. … עונה 4 יוצאת ב-17 בינואר. זה הזמן שבו היא יוצאת לאקרנים. אבל זה רק שמונה פרקים בסדרה של 16 פרקים. אנחנו מתחילים לצלם, ב' – עונה 4 ב' – בסוף החודש הזה. אז אני לא יכול לתת ל-TLC FOMO. כלומר, FOMO פירושו 'פחד להחמיץ'. אני באמת לא יכול, אני מצטער."

קליפ טיזר דרמטי לעונה הקרובה שוחרר דרך ערוץ היוטיוב של TLC ב-5 בינואר, ובו הרגע שבו תמי הובהלה לבית חולים לאחר ש"הגוף שלה נסגר".

עקב כך ניתנה תמי בבית החולים כריתת טרכאוטומיה. ההליך הכירורגי יוצר חור בגרון על מנת למקם צינור נשימה בתוך המטופל. הפעולה בוצעה כדי לוודא שאישיות טלוויזיית הריאליטי תוכל לקבל תמיכה בנשימה חירום בכל עת שיידרש.

ברגע נוסף של הטריילר של עונה 4, הצופים ראו את תמי חוזרת לגמילה. בזמן שהיא רצתה לספוג את האושר של הרומן החדש שלה עם בעלה קיילב ווילינגהםהיא עדיין נאבקה בבעיות בריאותיות, כפי שהרופאים ציינו בשלב מסוים בטיזר ש"החמצן יורד".

מלבד צילומי סדרת הריאליטי המצליחה, ליליד קנטקי עברה שנה עמוסה. מעריצים גילו שהיא נישאה לקיילב בנובמבר 2022. היא אפילו עדכנה את סטטוס היחסים הלא מאומת של חשבון הפייסבוק שלה ל"נשואה" זמן קצר לאחר מכן.

עדיין לא ידוע הרבה על סיפור הרקע של קיילב. עם זאת, העונה הקרובה צפויה להתמקד בסיפור האהבה שלו ושל תמי. השניים נפגשו בנובמבר 2021 לאחר שהתקבלה למרכז השיקום באוהיו להתמכרות לאוכל. כיילב הוא גם מטופל באותו מתקן לטיפול הרזיה באוהיו שבו מתגוררת תמי.

עונה 4 של 1,000 ליברות אחיות ישודר בבכורה ב-TLC ביום שלישי, 17 בינואר, בשעה 21:00 ET.

קישור מקור