מדריך היוגה לשעבר של אדם לוין טוען שהוא שלח לה טקסטים פלרטטניים

עוד התפתחויות. אישה רביעית טענה כי אדם לוין שלח לה הודעות פלרטטניות.

מדריך היוגה לשעבר של המוזיקאי, אלנה זבל, לקחה את הסטוריז שלה באינסטגרם ביום שלישי, 20 בספטמבר, כדי "לשחרר את הכל". היא כתבה את הפוסט שלה, "מזמן #ExposeAdamLevine".

זבל, שאמרה שעבדה עבור לוין, 43, מ-2007 עד 2010, טענה שהסולן מארון 5 אמר לחבריו שיש לה "התחת הכי טוב בעיר וזה היה חמוד".

"יום אחד הוא שלח לי הודעה ואמר, 'אני רוצה לבלות איתך את היום עירום'", טענה.

זבל המשיכה וטענה שההודעה הובילה לריב פיזי עם החבר שלה דאז. עם זאת, היא הכחישה שזמרת "היא תאהב" הייתה אחראית לתקרית.

למרות שבהתחלה רצה "לחשוף" את לוין, נראה שזבל נסוג בכך שהגן על הערתו ב אינסטגרם פוסט בדף היוגה שלה ביום רביעי, 21 בספטמבר.

Shutterstock

"ראשית, הטקסט של אדם לא היה שגוי, IMO [in my opinion]", לצד סרטון שהראה את הזוג מתרגל יוגה ביחד. "שנית, אדם לא היה אחראי לחבר לשעבר המתעלל שלי, או למעשיו".

זבל הסבירה אז שהיא החליטה לבוא עם הניסיון לכאורה שלה, כי היא "מתאכזבת" מתגובתו ל- האשמות שהעלו נשים אחרות עליו.

"כשאתה מסתכל על הסיבה והתוצאה שהגיעו מהטקסט האחד של אדם, בין אם פלרטטני או שנשלח בטעות, אנחנו יכולים לראות כמה זהירים ומודעים אנחנו צריכים להיות עם הפעולות שלנו, וכיצד הם משפיעים על אחרים", כתבה.

זבל ונציג לוין לא השיבו מיד בקשרבקשתו של תגובה.

לא ברור מה מערכת היחסים של לוין וזבל כרגע, למרות שהם השתתפו בראיון עם בריאות האישה יחד ב-2008. "ראיתי אותו עם החברים שלו והחברה שלו והוא כל כך רוצה שהדברים יהיו נכונים. גברים נוטים להתקשות להביע את מה שהם מרגישים אבל הוא כל כך נלהב ומדבר היטב. אבל עם קצת יוגה הם יכולים להיות כמו סטינג", אמרה אז על המוזיקאי.

מדריכת היוגה היא האישה הרביעית שמגיעה עם טענות שהראשונה קוֹל המאמן שלח להם הודעות לא הולמות.

ב-19 בספטמבר, סאמנר סטרוד פרסמו הודעות DM שהיו לכאורה מאדם ב-TikTok וִידֵאוֹ. דוגמנית האינסטגרם, בת 23, טענה שניהלה איתו רומן במשך כשנה והודתה שהיא חשה "מנוצלת" ו"מניפולציה" על ידי זמרת "זז כמו ג'אגר".

בסרטון, Stroh חשפה שיש לה "an פָּרָשָׁה עם גבר שנשוי לדוגמנית של ויקטוריה'ס סיקרט" לפני שמו של המוזיקאי. "שלחתי כמה צילומי מסך בפזיזות לכמה חברים שחשבתי שאני בוטחת בהם ואחד מהם ניסה למכור לצהובון – אז הנה", היא אמרה על הסיבה שהיא באה עם ההאשמות.

אחרי הפורוורד יליד טקסס עם הטענות שלה, אדם הכחישה את טענותיה בפוסט בסטוריז באינסטגרם ב-20 בספטמבר.

"השתמשתי בשיקול דעת גרוע כשדיברתי עם כל אחד מלבד אשתי בכל סוג של פלרטטנית. לא היה לי רומן, בכל זאת חציתי את הגבול בתקופה מצערת בחיי", כתב בהצהרה. "במקרים מסוימים זה הפך לבלתי הולם. התייחסתי לזה ונקטתי בצעדים יזומים כדי לתקן את זה עם המשפחה שלי".

לוין המשיך, "אשתי והמשפחה שלי זה כל מה שאכפת לי ממנו בעולם הזה. להיות כל כך נאיבי וטיפש כדי להסתכן בדבר היחיד שבאמת חשוב לי הייתה הטעות הכי גדולה שיכולתי לעשות אי פעם. לעולם לא אצליח שוב. אני לוקח אחריות מלאה. נעבור את זה ונעבור את זה ביחד".

סטרוג מאוחר יותר התנצל בפני אשתו ההרה של אדם, בהטי פרינסלו, באחר סרטון TikTokבטענה שכוכב המדיה החברתית הוא "לא הקורבן" בסיטואציה.

לאחר שקשרו את הקשר ב-2014, הזוג קיבל את פניהם הבנות דאסטי וג'יו. לוין ופרינסלו מצפים כרגע לתינוק מספר 3 ביחד.קישור מקור