מהו שם המשפחה האמיתי של ג'אז ג'נינגס?

ג'אז ג'נינגס הוא אחד השמות המוכרים ביותר בטלוויזיה הריאליטי, אבל האם ידעתם ששם המשפחה של משפחת ג'נינגס הוא בעצם שם בדוי? המשך לגלול כדי לגלות פרטים על ג'אז ג'נינגסשם משפחה אמיתי, עונה 8 של TLC's אני ג'אז ועוד.

מהו שם המשפחה האמיתי של ג'אז ג'נינגס?

ג'אז ומשפחתה ניסו "להסתיר" את "שם המשפחה האמיתי שלהם ככל האפשר", אמא ג'נט ג'נינגס סיפר מיאמי הראלד ביוני 2015.

"ג'נינגס הוא השם הבדוי שלנו, כדי לעשות את החיים קלים יותר", אמרה אז לרשת. "שם המשפחה שלנו הוא שם משפחה מאוד יהודי וארוך. מצאנו את זה יותר קל בשלב זה. היא ידועה בשם ג'אז ג'נינגס. עם תוכנית הטלוויזיה, הם לא הולכים לספר לאף אחד איפה אנחנו גרים. תוכנית הטלוויזיה לא מתכוונת להתייחס לשם המשפחה האמיתי שלנו".

כמה גבוה הג'אז ג'נינגס?

על פי דיווחים רבים, ג'אז הוא בסביבות 5 רגל 3 אינץ'.

מהו המייג'ור של ג'אז ג'נינג בהרווארד?

ג'אז הוא נרשם כעת באוניברסיטת הרווארד בקיימברידג', מסצ'וסטס. למרות שאישיות הריאליטי התקבלה בית הספר היוקרתי בשנת 2019, היא דחתה את הקבלה "להתמקד מחדש ולחדש" לאחר סיום התיכון באותה שנה, מציין בפוסט באינסטגרם ש"זו לא הייתה החלטה קלה אבל היא ההחלטה הנכונה עבורי".

בינואר 2022, ג'אז נחשף באמצעות TikTok שהיא הייתה התקבל מחדש לבית הספר של ליגת הקיסוס. "אז, הרגע קיבלתי אימייל מהרווארד, אני הולך לגלות מה זה," אמר ג'אז למצלמה לפני שראה את התוצאות בזמן אמת. "חדשות טובות," היא אמרה תוך כדי קריאת חלק ממכתבה בקול רם, "מאושר לך לחזור. ברוכים הבאים להרווארד שוב!"

באדיבות משפחת ג'נינגס/אינסטגרם

למרות שלא ברור מהי המגמה של ג'אז בהרווארד, ה LGTBQ+ הסניגורית אמרה בסרטון TLC ממאי 2019 שהיא מעוניינת בלימודי "פילוסופיה, מגדר ודת".

'I Am Jazz' עונה 8: תאריך בכורה, שחקנים

יחד עם ג'אז, המעריצים יראו את הוריה, ג'נט ו גרג ג'נינגס, אחים מַשׁחֵז, גריפן ו ארי ג'נינגסכמו גם סבא וסבתא של ג'אז, סבא ג'ק ו סבתא ג'קיעל העונה החדשה ביותר של העונה הארוכה TLC סדרת ריאליטי. בנוסף, החברים של ג'אז יופיעו במהלך המופע.

ב פוסט באינסטגרם בדצמבר 2022הסטודנטית לא יכלה שלא להסתובב הוריה ואחיה תוך כדי חשיפת חשבון האינסטגרם המשפחתי החדש שלהם. "אני נשבעת שאני האדם בר המזל והמבורך ביותר שיש לי מערכת תמיכה כל כך נהדרת", כתבה. "כמשפחה, קיבלנו החלטה משותפת שאנו מתכננים לשתף את כולכם מהחשבון המשפחתי החדש שלנו, @thejenningsfamily__. הקפד לעקוב כדי להיות הראשון לשמוע ולהתעדכן בכל העדכונים המשפחתיים שלנו."

עונה 8 של אני ג'אז בכורה ביום שלישי, 24 בינואר, בשעה 22:00 ET ב-TLC.קישור מקור