מהלך ישראל של לורן עשוי להשפיע על המשמורת

סיבה לדאגה? ארוס בן 90 יום כוכב לורן ברוברניקהמעבר של ישראל עם בעלה, אלכסיי בברוורניק"לא יהיה רצוי" מסיבות משמורת, אומר מומחה משפטי בלעדי בקשר.

"לישראל יש כמה חוקי משמורת קשים. אם לורן ואלקסי יתגרשו שם במקרה, לורן משתמש בחוקים ובמערכת שלהם כדי שהם ישתמשו בחוקי המשמורת של ישראל". קתלין מרטינז, מי הוא עורך דין הגירה דומיניק אנצ'ינטון של Dominton Talent House, מסביר. "להתגרש שם ולעבור הליכי משמורת לא היו מומלצים אם היא הייתה הלקוחה שלי".

לורן, 34, ואלכסיי, 34, שוחחו על מעבר מפלורידה לישראל עם שלושת ילדיהם – שי2, אשר1, ואריאל, 4 חודשים – במהלך העונה השנייה של לורן ואלקסי: אחרי 90 הימים.

עם זאת, מספרת קתלין בקשר שהחוקים של ישראל הם מאוד מורכבים – משמורת תהיה תלויה במצב. "ישראל מפעילה את דוקטרינת הגיל המכרז, שהיא הנחה שעבור ילדים מתחת לגיל 6 זה האינטרס שלהם להיות עם האם", היא משתפת. "עם זאת, אפשר לערער על כך."

מעריצים צפו בזוג – שקשר בספטמבר 2015 – שוקל לעבור במהלך העונה האחרונה של תוכנית ה-TLC שלהם. בעוד שגם לורן וגם אלכסיי שותפים לרעיון, הוריה לא תמכו.

במהלך פרק בינואר 2023, אביה של לורן, בריאן גולדסטוןהביע את חששותיו לגבי המשמורת אם הזוג יתפצל.

"אמרתי הרבה היום ואתה לא תאהב את זה. כל אחד מזה. אמרתי לאלכס שאתה צריך לדבר עם א, זה לא עורך דין גירושין. עורך דין למשמורת. אני חושב שכדאי להכיר את חוקי המשמורת בישראל. ישראל היא מדינה מאוד מודרנית", אמר אז בריאן. "זו גם מדינה מזרח תיכונית עם חוקים ודברים ארכאיים, ולמי תהיה הזכות על הילדים האלה? אתה צריך לברר, האם בכלל היה מותר לך להחזיר את הילדים מהמחוז? כי זו אפשרות אמיתית במזרח התיכון."

בעקבות השיחה, אלכסיי הודה שהוא נעלב מהערותיו של חמו.

"אני ממש כועס שהוא הלך ככה", אמר כוכב הריאליטי בכתב וידוי. "לא חשבתי שאחרי שבע שנים עדיין יש לי, אתה יודע, כל כך מעט אמון, ויש לו כל כך מעט אמון בי. אני חושב שבשלב מסוים הוא יבין שאם נחליט על דברים שנעבור איתם ואם הוא יתנגד, הוא יאבד אותנו לנצח".

בני הזוג המשיכו לריב עם אמם של בריאן ולורן, מרלן גולדסטון, במהלך הפרק של 16 בינואר.

TLC

בעוד לורן התעקש שהמהלך "הכי מתאים [them] כזוג", טענה מרלן שבתה "תמיד מוותרת" לעצמה.

"אני באמת חושבת שאתם מזלזלים בי כאדם", ירתה בחזרה אם לשלושה. "אני חושב שאתה ממעיט בכוחי. אני חושב שאתה מזלזל בבחירות שלי שנכונות לי ולמשפחתי, ואני חושב שאתה לא נותן לי מספיק קרדיט כי אתה לא איתנו כל הזמן”.

קישור מקור