מה הוא עושה למחייתו

עושה בנק! ארוס בן 90 יום כוכב פטריק מנדס מסוגל לספק אורח חיים מפואר לארוסתו, תאילנדים רמון, בזכות עבודתו. העולה החדש של TLC עובד כמוכר מדלת לדלת ומשכורתו מעניקה לו בית גדול ויפה, מספר מכוניות ויכולת לפנק את התאילנדים במתנות. אבל מה בדיוק הוא עושה למחייתו? המשך לגלול למטה כדי ללמוד עוד על האופן שבו פטריק מרוויח את הכסף שלו.

"אני ממוקד מטרה, אני עובד קשה ואני הולך לשבור", אמר פטריק, בן 31, בכתב הווידוי שלו בזמן שהציג את עצמו בעונה 9. "אני מתעורר בסביבות 5 או 6 בבוקר, אני אלך ישר לחדר כושר. אני באמת מאמין שכאב הוא חולשה שעוזבת את הגוף שלך ואני חי את זה. ככה התחזקתי".

מאז שהיה בן 9, פטריק התחרה בענפי ספורט כמו כדורגל והרמת משקולות. בתיכון, הוא נעשה רציני לגבי קריירת הרמת המשקולות שלו כשהחל לעבוד עם מאמן. לאחר התאמן במשך שנה וחצי, פטריק הפך לאחד האנשים החזקים בארצות הברית וזה הוביל אותו למסלול קריירה בהרמת משקולות. עבודתו הקשה הקנתה לו מקום בנבחרת ארה"ב הלאומית להרמת משקולות והוא התחרה באליפות העולם במשחקי פאן אמריקה.

באדיבות Thais Ramone/Instagram

תושב טקסס החל להתאמן לקראת אולימפיאדת 2012, אך המסע שלו נעצר כאשר נבדק חיובי להורמון גדילה אנושי (HGH). השימוש בשיפורי ביצועים אסור בכל תחרויות הספורט. מספר שנים לאחר מכן, הוא נבדק חיובי עבור דימתיל טסטוסטרון, שגם הוא אסור. מכיוון שזו הייתה העבירה השנייה שלו, הקריירה שלו בהרמת משקולות הגיעה לסיומה.

"אחרי שקריירת הרמת המשקולות שלי הסתיימה, עברתי לטקסס והתחלתי לעבוד במכירות. אני מוכר כעת אבטחה לבית מדלת לדלת ואני מנהל צוותי מכירות ברחבי טקסס", הסביר יליד מסצ'וסטס באישום שלו. אחיו, ג'ון מנדס, עובד בצד הטכנולוגי של החברה. כאשר פטריק וצוותו מוכרים מערכת אבטחה לבית, ג'ון הוא זה שמטפל בהתקנה.

עם זאת, פטריק הסביר שמערכת היחסים שלו למרחקים ארוכים עם תאילנדים, בת 25, השפיעה על עבודתו בגלל הזמן שהוא בילה מחוץ לעבודתו בזמן שביקר אותה בארץ הולדתה, ברזיל. "היו לי המון הצלחה בקריירה שלי מדלת לדלת, אבל מאז שפגשתי תאילנדים, שמתי אותה במקום הראשון אז הייתי בברזיל 14 פעמים, שבועיים בכל פעם", אמר. "בכל פעם שאני הולך לשם ואני לא עובד, אני מפסיד בעצם 1,000 דולר ליום. אז, אתה יודע, זה להיט גדול."

פטריק עבד כמנהל כללי של Vivint Smart Home מאז 2013, לדבריו לינקדאין פּרוֹפִיל. שכר ממוצע לתפקיד המנהל הכללי בחברה יכול לנוע בין 162,930 דולר ל-178,512 דולר לשנה, על פי דלת זכוכית.

למרבה המזל, אשרת K-1 של תאילנדים אושרה והיא עברה מברזיל לטקסס כדי להתחיל חיים עם פטריק. בזמן שהוא התרשם מהטסלה שלו ומגודל ביתו, היא לא הייתה מרוצה מכך שהם נאלצו לחיות עם ג'ון. הדברים נעשו אפילו יותר מתוחים בין תאילנדים ופטריק כשעברו מאוסטין לדאלאס. מכיוון שהתאילנדים לא אהבו את הבית החדש שקנה ​​בדאלאס, פטריק הרגיש שהיא לא אסירת תודה.

לגבי האם תאילנדים ופטריק יעבדו על הבעיות שלהם ויצליחו לרדת במעבר, המעריצים יצטרכו להמשיך להתכוונן כדי לגלות!

קישור מקור