90 day fiance andrei job

מה הוא עושה למחייתו

בעיות כסף. בזמן ארוס בן 90 יום כוכב אנדריי קסטרבט ספג בעבר אש על ידי אשתו אליזבת "ליבי" פוטסטמשפחתו של משפחתו על היותו אבא בבית, כוכב TLC חשף לאחרונה מסלול קריירה חדש. בעקבות חותנו, צ'אק פוטסטאבא של אחד מנסה את מזלו בתחום הנדל"ן. המשיכו לקרוא כדי לגלות את כל מה שאנחנו יודעים על העבודה החדשה של אנדריי.

במה עבד אנדריי קסטרבט בעבר?

כאשר המעריצים הוצגו לראשונה לאליזבת והגבר שלה בעונה 5 של ארוס ל-90 יום, הם עדיין היו במערכת יחסים למרחקים ארוכים וחיכו לאשרה של אנדריי K-1 כדי שיוכל להיכנס לארצות הברית באופן חוקי בתור ארוסה של אליזבת. יליד קישינב, מולדובה, התגורר באותה תקופה בדבלין, אירלנד ועבד כסדרן במועדונים.

"זה מסוכן להיות סדרן, הרבה קרבות קורים. אני לא אדם תוקפני באופן כללי אבל כן, אני יכול לעמוד על שלי, כן", אמר אנדריי בכתב הוידוי שלו.

בעקבות שובם של בני הזוג לעונה 5 של באושר ועושר, משפחתה של ליבי חפרה עוד יותר בהיסטוריה התעסוקתית של בן זוגה. בזמן ביקור במולדובה לטקס החתונה השני של אנדריי ואליזבת, נודע למשפחתה של ליבי עבד כשוטר בארצו לפני ש"נאלץ לצאת" ועבר לאירלנד. מאוחר יותר הסביר אנדריי כי המשטרה במולדובה מושחתת, והוא בחר שלא למלא תפקיד בשחיתות, וזו הסיבה שהוא נאלץ לפרוש.

האבטלה של אנדריי גרמה לבעיות גדולות במשפחתה של אליזבת

המקצוע של אנדריי, או היעדרו, גרם לבעיות גדולות בינו לבין אביה של אליזבת. אביה היה מאוד פתוח לגבי הדאגה שלו לאליזבת, והוא חשש שאנדריי לא יוכל לספק כלכלית כבעל לבתו כי לאנדריי לא היו כישורים שהוא יכול להשתמש בהם כדי למצוא עבודה באמריקה.

זה גם גרם לבעיות גדולות עם אשתו, מכיוון שהזוג התווכח לעתים קרובות על תפקידים מגדריים בנישואיהם. נראה היה שאנדריי רמז שהוא רוצה שאליזבת תיקח על עצמה תפקיד של רעיה מולדובה מסורתית יותר ותתמקד בבישול, ניקיון וגידול ילדים תוך כדי עבודה, בעוד שהגברים מתמקדים רק בעבודה.

אנדריי ואליזבת נקלעו לריב נוסף על ההכנסה של משפחתם במהלך ארוחת ערב בפרק ביולי 2020. אנדריי התעקש שהוא לא עובד כי ליבי תעדיף שהוא יהיה אבא בבית. "היא ביקשה ממני לעשות את זה כי היא רצתה מישהו שאפשר לסמוך עליו, וזה אני, להישאר בבית ולגדל את הילד בזמן שהיא עובדת", אמר אנדריי.

כשהמעריצים הדביקו את אנדריי ואליזבת במהלך הסדרה המוגבלת ארוס ל-90 יום: בהסגר עצמי באפריל 2020, בני הזוג פתחו כיצד הם הסתגלו לחיים בהסגר בתוך מגיפת הקורונה. ליבי חשפה שאנדריי עדיין לא עובד, והיא הייתה המפרנסת של המשפחה. ליבי עובדת כמנהלת נכסים בעסקי הנדל"ן של אביה, אך צ'אק קיצצה את משכורתה "בחצי בכל שבוע" בתחילת המגיפה. בגלל הירידה בשכר של ליבי, בני הזוג לעתים קרובות נלחמו בגלל הלחץ על הכספים שלהם.

מה תפקידו של אנדריי קסטרבט?

אנדריי ואליזבת חזרו לעונה 6 של הספין-אוף וחשפו שאנדריי בדיוק קיבל את רישיון הנדל"ן שלו. רישיון הנדל"ן של יליד מולדובה בפלורידה ניתן ביוני 2020 והוא תקף עד מרץ 2024, על פי תיעוד בעל הרישיון שהושג על ידי בקשר ממחלקת הרגולציה העסקית והמקצועית של פלורידה.

"אני מתכנן לפתוח עסק משלי [flip] בתים," אמר אנדריי באפריל 2021. "אני חושב שאני הולך להצליח [with] מוכר בית כי אני יודע איך לשכנע אנשים ואתה יודע, כולם צריכים לקנות ממני. זה בטוח. קנה ממני, כי אני הכי טוב."

בקשר בעבר אישרו שאנדריי ואליזבת השיקו את Castravet, INC, עסק משלהם יחד, בינואר 2020. בני הזוג הם גם הבעלים של Castravet Properties LLC, שאליה הגישו בקשה בשנת 2019. שתי החברות פעילות החל מה-28 באוגוסט.

בסדרה, אנדריי חשף שהוא תכנן לבקש מחמיו הלוואה של 100,000 דולר כדי להתחיל את עסק החזרת הבית שלו. בעוד צ'אק דחה את בקשתו, הוא הציע לאנדריי הזדמנות לעבוד עם העסק המשפחתי. עם זאת, עם קבלת אישורי הנדל"ן שלו, במקום לעבוד עבור העסק המשפחתי Potthast, CMP Capital Investments, LLC, אנדריי בחר לעבוד עבור Smart Realty של Channelside, LLC, הפועלת כ-Keller Williams Realty Tampa Central.

קישור מקור