מה הוא עושה למחייתו

ארוס בן 90 יום כוכב קיסר מאק עזב הכל כדי לנסוע לחו"ל ולפגוש שדכן בינלאומי – אבל איך מתפרנס בוגר TLC? המשיכו לקרוא כדי לגלות את כל מה שאנחנו יודעים עליו ארוס בן 90 יום כוכב העבודה של סיזר מאק, עם מי הוא יוצא כרגע ועוד!

מה תפקידו של כוכב "90 הימים" סיזר מאק?

המעריצים הוצגו לראשונה בפני יליד צפון קרולינה בעונה 3 של ארוס 90 יום: לפני 90 הימים. באותה תקופה, קיסר יצא עם יופי אוקראיני מריה אלוהית וחשף שהוא שלח לה יותר מ-40,000 דולר לאורך חמש שנות מערכת היחסים המקוונת שלהם.

"אני עובד כטכנאי ציפורניים כבר 15 שנה ואני אוהב את זה", אמר קיסר למפיקים במהלך הופעת הבכורה שלו ב-TLC באוגוסט 2019. "זו עבודה נהדרת. אתה זוכה להכיר אנשים חדשים, לגרום להם להיראות יפים".

Discovery+

קיסר הסביר שהוא למד לעשות ציפורניים מחברה לשעבר לשעבר ובעוד אנשים מופתעים כשהם לומדים את המקצוע שלו, הוא נהנה מהעבודה שלו.

איך אחרת סיזר מאק מארוס 90 יום מרוויח כסף?

מלבד קבלת המחאה על הופעה בספינים, ארוס בן 90 יום ו 90 יום: חיי הרווקותקיסר גם מרוויח ממכירת סרטונים מותאמים אישית ב-Cameo.

מי הוא סיזר מאק, כוכב ארוס 90 הימים?

במהלך עונה 3 של 90 יום: חיי הרווקות, שהוצגה לראשונה בספטמבר 2022, טכנאית הציפורניים נסעה לאוקראינה כדי להיפגש עם שדכן בינלאומי. לאחר אירוע ספיד היכרויות, קיסר יצר קשרים עם שלוש נשים שונות, והוא המשיך לקחת אותן לדייט אחד על אחד.

אלונה סיבריוק היה הדייט השלישי של קיסר, ולמרות שהיא לא דיברה אנגלית כמו קשרים אחרים שלו, ארוס 90 יום: לפני 90 הימים אלום הרגישו שיש ביניהם "משיכה אמיתית".

בעוד שקיסר הפך את אלונה לחברתו לפני יציאתו מאוקראינה, הוא גילה לארח שון רובינסון בחלק השני של עונה 3 ספרו-כל שהם נפרדו מאז. עם זאת, כעת יש לו שתי חברות.

"פגשתי אותם באינטרנט ואז שניהם רוצים לצאת איתי", אמר במהלך הפרק בדצמבר 2022, והוסיף שהוא מתכנן לחיות עם שתי הנשים בארצות הברית. "יש להם ויזות… מה שקורה אחרי זה, הם כנראה ייכנסו להריון."

קישור מקור