עדכוני 'נשות אחיות' 2022: חדשות מרשימות, סיפורים מובילים

מה היא עושה למחייתה

עובד קשה או בקושי עובד? נשות אחות' רובין בראון כיכבה בריאליטי TLC כבר 13 שנים, אבל מה עוד היא עושה למחייתה? המשיכו לקרוא כדי לגלות כל מה שצריך לדעת על העבודה של רובין, מה היא עושה למחייתה, איך היא מרוויחה כסף ועוד.

מה תפקידה של כוכבת 'נשות אחיות' רובין בראון?

אחד מתפקידיו של רובין הוא צילומים לסדרה ארוכת השנים, שעלתה לראשונה בשנת 2010. במהלך ראיון ממושך עם ג'ון ייטס הועלה ליוטיוב בינואר 2023, פידון בראוןקודי בראוןהבן היחיד של האקס כריסטין בראון – לא התאפק כשדיבר על מה עוד רובין עושה למחייתו.

"רובין היא אם נשואה בבית עם בעל שהוא אב בבית ובעל בבית, ושניהם מצלמים כל שבוע", אמר בוגר המשמר הלאומי.

מוקדם יותר בראיון, אישיות TLC נגע העבודות של רובין מחוץ ל נשות אחות – במיוחד, חנות הבגדים והתכשיטים המקוונת שלה, הארון של אחותי – אומר לג'ון, "עבודה? נו, היא עשתה כמה דברים לכמה שבועות כמה פעמים."

כשנשאלו אם הבוטיק המקוון הוא "משתלם כמו שרובין עושה את זה", ענה פידון: "לא, לא. אני לא אומר שהיא לא השקיעה בזה עבודה, היא כן השקיעה בזה עבודה, היא כן ניסתה. אבל אז זה נכשל – קשה ורע".

לאחר שהודיעו לו כי אתר בגדים ואביזרים היה "עדיין למעלה", הגיב פידון, "זה עדיין פעיל! אני לא ידעתי ש. אלו חדשות עבורי. הארון של אחותי הוא לא מה שהוא היה אמור להיות. היא השקיעה בזה מאמץ. היא בהחלט ניסתה, אני לא מתכוון להכחיש את זה, אבל זה לא הלך לשום מקום”.

למרות שהוא עדיין פועל, אלו המבקרים באתר התקבלו בהודעה מוקפצת ובה נכתב: "אנחנו עסוקים בעדכון החנות עבורכם. הירשם לניוזלטר שלנו כדי להישאר מעודכן!" מאז 2019.

באדיבות TLC

כמה מרוויחות כוכבות 'נשות אחיות' לפרק?

משפחת הריאליטי מרוויח בערך 10 אחוז מתקציב התוכנית לפרק, לפי שליף. לפי הדיווחים, TLC מוציאה כ-250,000 עד 400,000 דולר על כל פרק, כלומר משפחת בראון מקבלת כ-25,000 עד 40,000 דולר כדי להתחלק ביניהם.

רובין בראון היא מחברת רבי המכר של 'ניו יורק טיימס'

קודי, רובין, כריסטין ונשות לשעבר ג'נל בראון ו מרי בראון כולם מזוהים כמחברי ה- ניו יורק טיימס ספר זיכרונות הנמכר ביותר, להפוך לנשות אחיות: סיפורם של נישואים לא שגרתייםשהגיע למדפי הספרים באפריל 2013.

בדצמבר 2022, בקשר פרסמה את החדשות באופן בלעדי שג'אנל עזבה את קודי אחרי כמעט 30 שנות נישואים. בחודש שלאחר מכן, מרי אישרה שהיא ויליד ויומינג סיימו את נישואיהם לאחר 33 שנים ביחד, משתפים הצהרה משותפת דרך אינסטגרם, מה שהופך את רובין לאיש העסקים בן זוגו היחיד שנותר.

מהו השווי הנקי של רובין בראון?

החל מינואר 2023, השווי הנקי של רובין בראון מוערך בסביבות $600,000, לפי שווי נקי של סלבריטי.

קישור מקור