מה היא עושה למחייתה

ארוס 90 יום: שיחת כריות כוכב ורוניקה רודריגז אולי מעולם לא מצאה את עצמה במערכת יחסים בינלאומית בסדרה, אבל הקשר שלה עם ארוסה לשעבר טים מלקולם הפך אותה לחביבת המעריצים. היא אמנם הפכה את העניינים לקצת מסובכים ביחסים של טים עם ג'ניפר טרזונה עם החברות הקרובה שלהם, השניים נשארו חברים הכי טובים וממשיכים להורות ביחד עם בתו שלו ושל ורוניקה, קלואי. בעוד שהיפהפייה הקובנית מרוויחה עם הנוכחות המקוונת שלה, היא מתפרנסת מהיותה בוסית בעולם התאגידים! המשיכו לגלול כדי ללמוד את כל מה שאנחנו יודעים על השווי הנקי של ורוניקה, העבודה שלה ועוד!

מה התפקיד של ורוניקה רודריגז?

כפי שנאמר על ידה פרופיל לינקדאיןורוניקה עובדת כמנהלת מערכות יחסים מובילות ב-Equitable, שם היא מנהלת משא ומתן ומפתחת הסכמים מסחריים.

יחד עם הקריירה הארגונית שלה, אמא של אחת היא משפיעה על מדיה חברתית. היא מתגאה ב-253,000 עוקבים באינסטגרם, והיא עשתה שותפויות עם מותגי אופנה ובריאות שונים. יליד צפון קרולינה גם מרוויח יצירת סרטונים מותאמים אישית למעריצים ב-Cameo.

מה השווי הנקי של ורוניקה רודריגז?

השווי הנקי של ורוניקה אינו ידוע כרגע. עם זאת, לפי דלת זכוכיתהשכר שלה כמנהלת מקורות מובילים יכולה לנוע בין $113,647 ל-$128,972.

למה טים מלקולם ורוניקה רודריגז נפרדו?

בעוד שטים ורוניקה הם החברים הכי טובים עכשיו, התקופה שאחרי האירוסין השבורים שלהם הייתה מבולגנת.

"ורוניקה ואני היינו יחד שמונה שנים ופשוט מעולם לא נקשרו. התחלנו ללכת בדרכים שונות בחיים, ופשוט השתנינו, "הסביר טים במהלך לפני 90 הימים בכורה באפריל 2019. "אני ורוניקה נפרדנו לפני כארבע שנים ונלחמנו על הכל. הבית, המכוניות, הרהיטים, כל דבר".

עם זאת, השניים הסתדרו מאז וממשיכים לגדל את בתם יחד.

באדיבות ורוניקה רודריגז/אינסטגרם

מיהו החבר החדש של ורוניקה רודריגז?

המעריצים רוצים בבירור שטים ורוניקה יצייתו מחדש את מערכת היחסים שלהם, אבל האקסים נחושים בדעתם לא לחזור ביחד וחשפו את השותפים החדשים שלהם בפרק באפריל 2021 של 90 יום חשוף הכל.

בעוד שטים הפך את הדברים לרשמיים עם יופי קולומביאני לידיה רמירזורוניקה יוצאת כעת עם איש מקצוע פיננסי גרנט גלייזר.

"היא מחזיקה אותי בתור," הוא פרץ על ורוניקה שתארח שון רובינסון. "אני נוטה לעשות מה שאני רוצה לפעמים הרבה זמן, ואז היא מטילה בי סטירה בחזרה."

קישור מקור