מה היא עושה למחייתה

מה היא עושה למחייתה

חרוץ! שנטל חימנו (לבית אוורט) חלקה את מסע חייה במשך כמעט שמונה עונות שלמות בריאליטי טלוויזיה, ממנה ארוס בן 90 יום עונה 4 בכורה לעונה 2, 3 ו-4 של ארוס ל-90 יום: באושר ועושר? וארבע עונות של הספין-אוף שלה TLC, שנטל המשפחה. מעריצים צפו בסיפור האהבה שלה עם בעלה המנוכר כעת פדרו חימנו לשחק, אבל הם גם צפו בה כשהיא עבדה קשה בבית הספר, סיימה את לימודיה ואז התחילה את הקריירה שלה. אבל מה בעצם העבודה של שנטל? המשך לגלול למטה כדי לגלות איך היא מתפרנסת.

מה התפקיד של שנטל אוורט?

כשהמעריצים פגשו לראשונה את ילידת ג'ורג'יה ב-2014, היא הייתה בת 25. באותה תקופה היא למדה בקולג' קהילתי בזמן שהמשיכה לתואר בסיעוד. בנוסף לשיעורים שלה, היא ג'אגלינג בעבודה כמדריכת מעודדות.

שנטל המשיכה לעבוד קשה בבית הספר ולמרות שנאלצה להשתתף בסמסטר נוסף לאחר שנכשלה בבחינה חשובה, היא סיימה לבסוף תואר ראשון בסיעוד בדצמבר 2019. זמן קצר לאחר שסיימה את לימודיה, לקחה שנטל עבודה בתחום הרפואי בתור אחות מוסמכת (RN). לפי ZipRecruiterRN ברמת כניסה יכולה להרוויח משכורת של $47,000 עד $88,000 לשנה במדינת ג'ורג'יה.

נראה שהיפהפייה הברונטית נהנית מהקריירה שלה, כיוון שהיא מרבה לשתף תמונות וסרטונים שלה בקרצוף שלה ומתעדת את ימי עבודתה באמצעות אינסטגרם.

מה עוד עושה שנטל למחייתו?

מקור ההכנסה העיקרי של שנטל הוא עבודת האחיות שלה, אבל יש לה גם זרם נוסף של הכנסה מהתקופה שלה בריאליטי. הממוצע ארוס בן 90 יום הכוכב מרוויח כ-1,000 עד 1,500 דולר לפרק והממוצע ארוס ל-90 יום: באושר ועושר? כוכב מרוויח קצת יותר מ-1,500 דולר, אמר מקור מכ"ם בשנת 2015. שנטל ככל הנראה מרוויחה יותר מזה לפרק מכיוון שהיא הכוכבת של הספין-אוף שלה. אמנם לא ברור בדיוק כמה היא מרוויחה לעונה, אבל היא הופיעה בשמונה עונות על פני ספינים שונים ב- ארוס בן 90 יום זיכיון שיותר סביר שהקנה לה הכנסה בריאה ומשלימה.

מלבד עבודותיה כאחות וככוכבת ריאליטי בטלוויזיה, שנטל עובדת גם כמשפיעה על מדיה חברתית. הודות למעמד שלה בטלוויזיה, היא צברה 899,000 עוקבים באינסטגרם והיא הצליחה להרוויח כסף מהעוקבים הגדולים שלה על ידי פרסום פוסטים פרסומיים. בעבר, שנטל קידמה כל דבר, החל מחדרי כושר מקומיים ותרופות רפואיות ועד קווי איפור לעסקים קטנים, ויטמינים מסטיקים ותה הרזיה.

קישור מקור