מה היא עושה למחייתה

יש לה משלה! ארוס בן 90 יום כוכב יארה זאיה עושה יותר מאשר ריאליטי. ילידת אוקראינה עשתה את הופעת הבכורה שלה בזיכיון לצד בעלה כיום, ג'ובי דופרןאבל אמא של אחד הרחיבה את האימפריה שלה מאז שעברה לארצות הברית. המשיכו לקרוא כדי לגלות את כל מה שאנחנו יודעים על העבודה של יארה ומה היא עושה למחייתה.

מה תפקידה של כוכבת '90 יום' יארה זאיה?

ה-TLC alum מפעיל בוטיק מקוון שהיא קראה על שמה. באתר, היפהפייה הבלונדינית מוכרת מבחר לוקים אופנתיים, החל מקפוצ'ונים וג'וגרים ועד למראה לילה גלאם. יחד עם ביגוד ואקססוריז, השיקה יארה את קו האיפור שלה, Boujee by Yara, בנובמבר 2021.

באדיבות יארה זאיה/אינסטגרם

"יארה מתאפרת, אלוהים אדירים! חלמתי על זה. אז איך? [The] הרעיון יצא יום אחד, התכוונתי לקנות איפור ודברים עם ג'ובי, ואנשים כל כך משוגעים שואלים אותי, כמו 'יארה, באיזה איפור את משתמשת? אנחנו אוהבים את האיפור שלך'", אמרה יארה בקשר באותו החודש, והוסיפה כי בן זוגה עודד אותה להמשיך במאמץ. "וג'ובי [told] אני, 'יארה, את יודעת, את יכולה ליצור קו איפור משלך', ואני אומר, 'ג'ובי, אתה משוגע! כל כך קשה לעשות את זה״. ותראה אותי עכשיו."

יזם האופנה מרוויח גם ממכירת סרטונים מותאמים אישית ב-Cameo.

כוכבת 'ארוס 90 יום', יארה זאיה, טוענת שהיא 'לא עובדת'

בספטמבר 2022, איש הטלוויזיה הריאליטי יצא לרשתות החברתיות כדי להטיח טרולים שטענו שהיא לא מתפרנסת. "בסדר, אני סקרן. למה כולם כל הזמן אומרים שאני לא עובד?" היא השיבה דרך הסטוריז שלה באינסטגרם תוך הוספת הקישור לעסק שלה. "עבודה מהבית היא גם עבודה".

בבכורה של עונה 7 של הספין-אוף באוגוסט, ג'ובי רמז לכאורה שיירה לא ביקשה כסף כשהם נפגשו הייתה סיבה שהקשר ביניהם התקדם בסופו של דבר.

"דיברתי עם כמה בנות מאוקראינה באפליקציה הזו, והן היו כמו, 'אה כן, אתה יודע, אם אתה משלם על הטיסה שלי, אני אפגוש אותך'", התוודה יליד לואיזיאנה לצד אשתו למפיקים. "יארה, היא לא ביקשה ממני כסף, היא לא ביקשה ממני לשלם כדי שהיא תגיע אליי."

"כי אני חכמה," היא התבדחה. "אני משלם על הטיול שלי לבד. ואז הוא משלם על השאר".

קישור מקור