מה היא עושה למחייתה

ארוס בן 90 יום כוכב שיידה סווין השאירה מאחור את חייה באיים כדי להתחתן עם הבעל, בילאל חזיאז, במהלך עונה 9 של סדרת הדגל – עם זאת, היא לא הייתה צריכה. בוגרת TLC היא בעלת עסק בפני עצמה ומתכננת רק להרחיב את העסק שלה! המשיכו לקרוא כדי לגלות את כל מה שאנחנו יודעים על העבודה של שיידה, איך היא מתפרנסת ועוד!

מה התפקיד של כוכבת "90 הימים" שיידה סווין?

על פי הביוגרפיה שלה באינסטגרם, שיידה מחשיבה את עצמה כאחת מ"מדריכות גמישות החיג'אבי המובילות בעולם" ולפני ריצת הריאליטי שלה, ניהלה עסק יוגה מבוסס משלה בטרינידד לפני שעברה לארצות הברית מאהבה.

"היה לי סטודיו מוצלח ליוגה לפני שסגרתי אותו כדי לעבור לכאן", שיתף כוכב TLC במהלך הפרק ב-6 בנובמבר של ארוס 90 יום: באושר ועושר. "אני מתגעגע ללמד. אני מתגעגע לתלמידים שלי".

ה ארוס בן 90 יום אלום גילתה שאהבתה ליוגה ניצתה בעקבות שברון לב והיא למדה להצמיח את העסק שלה באמצעות "ניסוי וטעייה".

"לקח לי יותר משנתיים לקצור את היתרונות של היוגה שלי. המאבק היה אמיתי", שיתף איש הריאליטי בטלוויזיה VoyageKC בראיון. "כל כך הרבה ימים של שיעורים ריקים בחוץ בפארק ובסטודיו. מבחינה כלכלית זה היה מאבק כמו גם למצוא לקוחות להתחייב לכיתה שלי".

איך כוכבת "90 יום ארוס" שיידה סווין מתפרנסת?

שיידה ובעלה מקבלים צ'ק על הופעה בסדרת TLC. למרות שמדובר באחת הזכיונות החמים ביותר של הרשת, הכוכבים מרוויחים על פי הדיווחים כ-1,000 עד 1,500 דולר לפרק.

מלבד תהילת הריאליטי שלהם, שיידה מרוויחה על ידי שליחת סרטונים מותאמים אישית למעריצים קָמִיעַ. יליד טרינידד מתפרנס גם מהשפעה של מדיה חברתית, ולעיתים קרובות משתף פעולה עם מותגי אופנה ובריאות שונים.

שיידה הוסיפה קביעה להסכם הממון שלה ושל בילאל

לפני שהתחייבה לנישואיה עם יליד קנזס סיטי, בהסכם הממון שלהם, שיידה הוסיפה תניה לפיה בילאל נדרשת לסייע לה בפתיחת עסקיה במיזורי.

באדיבות Shaeeda Sween/Instagram

לפני השגת זכאות לעבודה בארצות הברית, שיידה הציעה שיעורים מקוונים בחינם לעוקביה בבית. כעת, כשעל פי חוק מותר לה להרוויח כסף בארה"ב עם הגעת כרטיס התעסוקה שלה, איש הריאליטי בטלוויזיה מוכן שבילאל יקיים את הבטחתו ויעזור לה לשכור אולפן.

קישור מקור