מה המשפחה שלה אמרה על היציאה שלה

מה המשפחה שלה אמרה על היציאה שלה

מולי רולוף היא הבת היחידה של אנשים קטנים, עולם גדול הורים מאט ו איימי רולוףובכל זאת היא לא מופיע יותר בתוכנית TLC של משפחתה ומרחיקת את חייה במידה רבה מאור הזרקורים. המשפחה של מולי מדי פעם הערות על חייה הפרטיים מאז שעזבה את התוכנית, שיתפה עדכונים תקופתיים על חייה בספוקיין, וושינגטון, עם בעלה, יואל סילביוס.

כשמולי עזבה את התוכנית, היא יצאה בשקט במקום לפרסם עליה באינטרנט כמו אחיה ג'רמי ו יעקב רולוף. בעוד שהרולופים מעולם לא נתנו סיבה ספציפית לכך שמולי עזבה את התוכנית, גורם אחד סביר הוא מיקומה. לאחר שקשר את הקשר עם ג'ואל בחתונה אינטימית הלאה חוות רולוף באוגוסט 2017, מולי וג'ואל עברו לספוקיין, שנמצאת במרחק של כחמש עד שבע שעות נסיעה מהחווה של המשפחה באורגון.

למרות המרחק, מולי עדיין צמודה לבני הזוג רולופים, ומבקרת אותם כשהיא יכולה. מעריצים עדיין רואים את מולי בעמוד האינסטגרם של אמה, שם איימי משתפת לפעמים תמונות וסרטונים מהזמן שבילתה עם מולי.

"סוף שבוע של פסחא בספוקיין. אין דבר טוב יותר מאשר לבלות עם כמה מהילדים והנכד שלי ולהלל את אלוהים. הַלְלוּיָה!" איימי כתבה פוסט באינסטגרם בהשתתפות מולי ובעלה באפריל.

גם חברים אחרים ממשפחת רולוף עדכנו את המעריצים על חייה האישיים של מולי, עם אחיה זך רולוף חושפת שהיא רכשה בית עם ג'ואל באפריל 2019.

"אחותי הקטנה מולי ובעלה ג'ואל קנו בית!" הוא שיתף באינסטגרם ב-22 באפריל בזמן שביקר את אחותו בספוקיין, וושינגטון.

בפוסט שלו, זאק שיתף תמונות של המשפחה כשהיא מצטלמת מול בית החווה החד-קומתי שלהם. אבל הוא לא היחיד שחולק הצצות מהחפירות של מולי וג'ואל. איימי גם פרסמה תמונות המציגות את הפרטים של ביתה החדש של מולי, כולל תמונות של המטבח החמוד שלה כשהשניים מבשלים יחד.

"הילדה הזאת! היא הייתה והינה מתנת יום ההולדת הטובה ביותר שלי. יום הולדת 25 שמח מולי ילדה!" איימי כתבה פוסט מספטמבר 2018. "אני מקווה שיהיה לך יום מבורך נפלא – חוגג אותך. אוהב אותך לנצח ותמיד!"

הצופים יכולים לצפות בפרקים חדשים של אנשים קטנים, עולם גדול ב-TLC בימי שלישי בשעה 21:00 ET.

קישור מקור