מה השווי הנקי של בראד פיט? השחקן מרוויח הרבה כסף

לא רק הוא בראד פיט נראה טוב, מוכשר וכוכב מרכזי בעולם הבידור, השווי הנקי שלו גם די מרשים. אז איך בראד מרוויח את הכסף שלו? המשך לגלול כדי לגלות.

מה השווי הנקי של בראד פיט?

לפי שווי נקי של סלבריטיה רכבת קליע השחקן שווה כ-300 מיליון דולר. החתיך החתיך – שהוא גם אחד השחקנים העשירים בעולם – מרוויח קצת יותר מאשתו לשעבר אנג'לינה ג'וליכיוון שהיא שווה 120 מיליון דולר, דיווח האאוטלט.

איך בראד פיט מרוויח כסף?

יליד אוקלהומה הוא שחקן ומפיק סרטים. בראד כיכב תלמה ולואיז ב-1991 ואז הוא קיבל את הפריצה הגדולה שלו. מכאן ואילך הוא היה השחקן הראשי שבע, מועדון קרב ו אושן'ס Eleven, שכולם היו להיטים גדולים בקופות. בראד המשיך להצליח עם הסיפור המופלא של בנג'מין באטן, טרויה, ממזרים חסרי כבוד, מלחמת העולם זי ו פעם… בהוליוודעליו לקח הביתה את אוסקר שחקן המשנה הטוב ביותר ב-2020.

בראד פורה בהפקת סרטים והקים חברה משלו, Plan B Entertainment, אותה הקים יחד עם גרושתו ג'ניפר אניסטון בשנת 2001. עם זאת, לאחר גירושיהם ב-2005, בראד הפך לבעלים היחיד של החברה. תוכנית ב' הפיקה שלושה סרטים שהמשיכו לזכות באוסקר: היוצאים, 12 שנים עבד ו אוֹר הַלְבָנָה.

ירדן שטראוס / אינוויז'ן / AP / Shutterstock

מה הם המאמצים האחרים של בראד?

לבראד היו המלצות למוצרים עם מספר מותגים כולל בריוני, שאנל וקדילק. העסקה עם חברת הרכב – שהייתה רק בסין – הכניסה לבראד 3 מיליון דולר בלבד ב-2013, E! חֲדָשׁוֹת דיווח. לפני כן, ה Moneyball אלום גם הכניס 4.5 מיליון דולר עבור מודעת סופרבול של היינקן ב-2005, לפי חדשות CBS.

לפני הגירושים של אנג'לינה ובראד, הלהבות לשעבר הציגו לראשונה את היין החדש שלהם, Miraval Rosé, בשנת 2013. לאחר שהוציאו את 6,000 הבקבוקים הראשונים בחנויות ברחבי העולם, הוא אזל תוך חמש שעות.

איך בראד מוציא את כספו?

בראד – שחולק את מדוקס, פאקס, זהרה, שילה והתאומים ויויאן ונוקס עם אנג'י – הוציא 3.1 מיליון יורו על וילה במיורקה, ספרד, ובשנת 2007, בראד וה- Maleficent כוכב רכש בית בניו אורלינס ב-3.5 מיליון דולר, אך מכר אותו ב-4.9 מיליון דולר לאחר שנפרדו. לאחר מכן, בראד ואנג'י קנו את שאטו מירוואל בצרפת תמורת דיווח של 67 מיליון דולר ב-2008.

הוא תבע את נצחים מככבת בפברואר 2022 לאחר שמכרה את חלקה באחוזה הצרפתית ליצרן משקאות חריפים בבעלות האוליגרך הרוסי יורי שפלר בשנת 2021. על פי תביעתו, בראד ואנג'לינה הסכימו שלא למכור את האינטרסים שלהם בנכס, ממנו יש לשחקן. השקיעו השקעה משמעותית בהגדלת המותג של היקב.

אנג'לינה ג'ולי לובשת שמלה שחורה עם בראד פיט
צ'ארלס סייקס / אינוויז'ן / AP / Shutterstock

האבא לשישה גם הוא מאוד נותן והוציא יותר מ-10 מיליון דולר על קרנות שונות וארגוני צדקה. הוא נסע להאיטי, פקיסטן ואתיופיה כדי לעזור למדינותיהם.

קישור מקור