מה התפקיד של טורי רולוף?  כוכב 'LPBW' היה מורה

מה התפקיד של טורי רולוף? כוכב 'LPBW' היה מורה

עכשיו כשהיא הורה פי שלוש, טורי רולוף יכולה להוסיף את "אמא לשלושה עסוקה" לקורות החיים שלה! אבל זה לא תואר העבודה היחיד שהיא מחזיקה בה. למעשה, ה אנשים קטנים, עולם גדול כוכבת הייתה גננת לפני שיצאה לחופשת לידה, מה שבהחלט עזר להכין אותה לאמהות.

"יום מר ומתוק!!! זה היה היום האחרון שלי עם הילדים שלי ולהגיד שאני אתגעגע אליהם זה אנדרסטייטמנט", היא כתבה תמונה עם הילדים שלה באפריל 2017. "אני כל כך אסירת תודה על שהייתה לי קבוצה שהייתה כל כך קלה ומכבדת. להיפרד מהם היה כל כך קשה, אבל אני יודע שמצפה לנו הרפתקה מדהימה כל כך. לא יכול לחכות לקחת את רולוף התינוק בחזרה לבית הספר כדי להכיר לו את הילדים שהוא הקשיב להם ב-9 החודשים האחרונים!"

מאז שילדה את ג'קסון רולוף במאי 2017, טורי הפכה להיות אמא בבית, לעתים קרובות משתפת תמונות וסרטונים של בנה על אינסטגרם. במהלך ראיון עם אֲנָשִׁים זמן קצר לאחר שקיבלה את פני התינוק J, טורי הודיעה שהיא לוקחת "שנת פער" לגדל את בנה.

בעלה, זך רולוף, ציין אז, "ידענו שאנחנו עוזבים את החיים הקודמים שלנו מאחור, אבל היינו בסדר עם זה. אנחנו כבר לא עושים דברים בלוח הזמנים שלנו. אנחנו בזמן ג'קסון!" המורה לשעבר לא שבה לעולם החינוך.

הזוג המקסים הודיע ​​שכן מצפה לתינוק מס' 2 במאי 2019, יום אחד בלבד לאחר יום האם. "זכרי ואני כל כך נרגשים להכריז שג'קסון הולך להיות אח גדול!" היא פרצה. "אנחנו מצפים לתינוקת מתוקה בנובמבר הקרוב! תודה רבה שתמיד תמכת במשפחה שלנו ואוהבת אותנו!"

טורי וזך קיבלו את פני בתם, לילה, שישה חודשים מאוחר יותר בנובמבר 2019. לאחר שהפכה לאמא בפעם השנייה, היא פתחה פרויקט עסקי חדש שהתאים לצרכי ההורות שלה. טורי הקימה סטודיו מקצועי לצילום בשם Tori Roloff Photography, והיא עובדת כמשפיעה על מדיה חברתית. בנוסף, היא ובעלה עזרו לנהל את חוות הדלעות של הוריו לפני אביו של זאק, מאט רולוףהעמידו את הנכס למכירה במאי 2022.

הרולופים לא מאטים בקרוב. טורי וזך קיבלו את פני התינוק מספר 3, הבן יאשיהו, באפריל 2022.

להיות אמא היא ללא ספק העבודה האהובה על טורי בעולם… ואנחנו לא יכולים להגיד שאנחנו מאשימים אותה.קישור מקור