מה זה Blackout?  חוקי המופע

מה זה Blackout? חוקי המופע

לאחר שעבר תהליך שידוך נרחב, האם אתה האחד מביא רווקים מכל הארץ לבית אחד כדי למצוא את "השידוך המושלם" שלהם לפרס כספי ענק. עם זאת, אי זיהוי התאמה אחת במהלך טקס ההתאמה, הלא הוא בלאק אאוט, יעלה לך!

מה הם הכללים של 'האם אתה האחד'?

לאחר שעברו תהליך קפדני הכולל ראיונות עומק, שאלונים ובדיקות התאמה, רווקים מלאי תקווה ממוקמים בבית אחד כשהם גרים יחד בווילה מהממת, מתחרים באתגרים ומחפשים את ההתאמה המומחית שלהם בתוך הקבוצה.

מדי שבוע משתתפים בני הבית בטקס שידוך וניתנת להם הזדמנות להכריז מי ההתאמה המושלמת שלהם. אם כל 11 המשחקים המושלמים נכונים תוך 10 סיבובים, המתמודדים יחלקו מיליון דולר.

העונה ה-9 המצופה של הסדרה ארוכת השנים אמורה לעלות שלב! בעונה 9, שעתידה לצאת לראשונה ב-18 בינואר, המתמודדים מגיעים מכל רחבי העולם ויחיו גם במיקום בינלאומי.

מה זה Blackout?

בלאק-אאוט הוא כאשר המתמודדים לא מצליחים לזהות כראוי התאמה מושלמת במהלך טקס התאמה, וכתוצאה מכך הם מפסידים כספי פרסים אפשריים.

מהו 'תא האמת'?

תא האמת מאשר או מכחיש התאמות אפשריות. לאחר התחרות באתגרים, למתמודדים תהיה הזדמנות לשלוח זוג – שנראה להם תואם – לדוכן כדי לוודא אם הם מתאימים או לא.

אילו עונות של 'Are You The One' לא זכתה?

עונה 5, שעלתה לראשונה ב-2017, היא העונה היחידה שלא נגמרת עם ניצחון. במהלך העונה הזו, שני חוקים חדשים הונהגו ולכאורה תרמו לאובדן שלהם. ראשית, לצוות השחקנים ניתנה ההזדמנות לוותר על התוצאות של תא האמת כדי להוסיף 150,000 דולר לזכייה שלהם. עם זאת, עם האופציה להוסיף עוד כסף, הגיע גם סיכון גדול יותר: במקום להפסיד 250,000 דולר במקרה של הפסקה, צוות העונה החמישי יפסיד 50 אחוז מכל הקופה הנוכחית שלהם.

אף על פי שאף עונה אחרת לא איבדה את התוכנית לחלוטין, אחרות איבדו חלק ניכר מהשינויים בעקבות הפסקה. לאחר הפסקה בעונה 3, צוות השחקנים זכה רק ב-750,000 דולר. אותו הדבר קרה בעונה הבאה כאשר צוות השחקנים של העונה ה-4 הפסיד 250,000 דולר.

קישור מקור